L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Vivike91, az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2012. április 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

zsofi91

2013. július 16.

Nagyon szépen leszedi a sminket. A száraz bőröm pedig szinte beissza. :) Használat után nagyon puha lesz az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

lunagraves

2013. május 29.

Kicsit olajos de nagyon frissítő hatású. A sminket szépen leszedi ( a vízállóval sem kell sokat kínlódni ) az ára kicsit húzós de megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

valaholmessze

2013. március 7.

Nekem a kék (normál bőrre), nővéremnek a rózsaszín (érzékeny bőrre) van meg. Mindketten szeretjük, a sminket tényleg szépen leszedi, és ami nekem pozitívum, hogy végre találtam valamit, ami nemcsak a szemfestéklemosóként funkcionál, hanem arclemosóként is. Nekem ez csoda! Azonban zsíros, problémás bőrűeknek nem ajánlom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

makeuplover20

2013. január 30.

Nemnagyon szeretem,sőt alig várom hogy elfogyjon.. Annyira zsíros érzetet kelt,miután lemostam a szemem 3x át kell törölnöm szárazzal,mire nem érzem h folyik a szememről a zsír.Pedig száraz a bőröm,de ez már nekemis túlzás.A sminket szépen leszedi,az illata is jó,de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

eo

2012. november 24.

Jó ideje csak ezt használom, klassz kis termék. Az én bőrömnek jó, de zsírosabb bőrűeknek nem biztos, hogy a legmegfelelőbb választás. Két dolgot említenék hátrányaként: egyik, hogy a szememnél nekem azért valamennyire csíp (bár ezt inkább újabban vettem észre), illetve egyre jobban emelik már megint az árát. Ezzel együtt kellemes, szeretem, de még azért kipróbálnék másfajta sminklemosókat is.
(Nyári időszakban esetleg sok lehet, de ha valaki még nem próbálta, annak ezt a hidegebb őszi-téli időt javasolnám hozzá, így kifejezetten kellemesen tud esni a bőrnek ez a hidratáló tisztítás.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Mesi

2012. április 22.

A rózsaszín flakonos, száraz és érzékeny bőrre valót vettem. Télen szerettem nagyon, nem csíp, jól leszedi a sminket (tust, spirált is), jól hidratál.
Most a melegebb időben nekem már túl nehéz, így van, hogy miután ezzel tisztítottam arcot, használok még valami gyenge lemosót is, így nem lesz olajos a bőröm.
Összességében szeretem, jobb mint az eddig általam használt lemosó tejek (pl nivea visage).
DM-ben kuponnal/akcióval szerintem megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

DM-ben kuponnal/akcióval szerintem megéri.

Barbi-Lou

2012. április 9.

Nagyon szeretem. Klasszul eltávolítja a sminket, jót tesz a bőrömnek (,ha száraznak érzem a bőröm, egy keveset nyomok vattakorongra és áttörlöm az arcom). Ha lefekvés előtt használom, reggelre nem püffed fel a szemem tőle (,más termékeknél gyakran előfordult). Finom az illata és sokáig elég!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

Széncinke

2012. április 5.

Meg vagyok vele elégedve, mindenféle sminket megfelelően eltávolít, és még puhábbá is teszi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

napsugar14

2012. március 31.

Nagyon jó kis arclemosó, puhává varázsolja a bőrömet és a sminket is könnyedén eltávolítja, a vízálló spirál se akadály neki. Az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

kovacsne.th.gabi

2012. február 23.

Szerintem a legjobb! Sok mással próbálkoztam már (Garnier-től Nivea-ig), de ez volt az, ami nem szárította a bőrömet, nem fokozta a pirosságot és nem lettek kis pattanásaim sem tőle. Szép puhává teszi a bőröm, minden szennyeződéstől jól megtisztítja az arcomat, és az illata is tetszik! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.