Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. május 15.

Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kollagénnel dúsítva.

Tory666

2013. november 6.

Jó kis alapozó! Jól fed, praktikus az adagoló, a ránctalanító hatást sajnos nem tapasztalom, bár ki tudja milyen lenne nélküle :) Évek óta használom, a ráncaim mégis sokasodnak, hiába a ránctalanító alapozó, szemránckrém... :)
Szóval ebben annyira nem hiszek, de a a többi területen hibátlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Szóval ebben annyira nem hiszek, de a a többi területen hibátlan!

toxicdoll

2013. március 15.

Ez egy jó termék! Az eredeti ára nem annyira olcsó, de olykor sikerül leárazva hozzá jutni...Nekem is nagyon jól fed és praktikusnak találom a pumpás adagolót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

szandiszilagyi

2012. december 10.

Nem rég vettem meg a második üveggel, nagyon szeretem, szépen, természetesen fed, nem okoz érzékenységet, nem is szárít. Tartós még púder nélkül is. A Rossmann-ban akciós (volt), körülbelül 2 hete vettem 5600 helyett 2700-ért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

horvathm

2012. november 30.

Én tegnap vettem, leárazva, hogy kipróbáljam. Bár az én bőröm még nem öreg, de alapvetően egyéb szempotnok alapján egy jó, strapabíró, jól és természetesen fedő alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 30.

MiaMatschinson

2012. október 1.

Pillanatnyi zavarodott elmeállapotban vettem meg (merthogy Lorealt soha), és milyen jól tettem! A sable szín egyszerűen tökéletes számomra, a finise valóban bőrszerű, de púderesen, kissé mattosan teszi, ezért púdert nem is használok hozzá, bár az én bőröm kissé száraz. A fedése közepestől a teljesig építhető, és a pórusaimat is csodálatosan feltölti, a végeredmény nem maszkos, rajtam csodaszép. Mintha kicsit világosabbra oxidálódna, mint az alapszín felvitelkor, de ezt lehet, hogy csak az én maximalizmusom veteti észre. Nem szárít, egy hete minden nap használom, pattanásokat sem okozott a benne lévő sok szilikon ellenére.
A pirosítót, bronzosítót jól tartja, rajtam melegben sem fényesedett ki 5-6 óra alatt. Egyetlen dolgot vettem észre, hogy a szemem alá használt korrektorral együtt már sok, együtt belecsíkosodnak a ráncocskákba, úgyhogy oda nem viszem fel, egyedül csak a korrektort.
Az összetevőket tekintve az eleje nem valami szép, mert többségében szilikonszármazékokból áll, de a végén látni az antioxidáns összetevőket, ami nagyon ígéretes. Még azt sem merném állítani, hogy akinek nem bírja a bőre a sok szilikont az kerülje, merthogy az én bőröm pont ilyen, és eddig semmilyen problémát nem okozott.
Jelen pillanatban imádom, bár holnap kapok ajándékba egy EL Double Weart, ha sikerült hosszabb távon összehasonlítanom őket, updatelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

bandita

2012. június 3.

Gyönyörűen, természetesen fedő alapozó, tartós, nem könnyen mászkál el az arcon. "Bőrfényű" termék, érdekes, hogy enyhe illatot én éreztem, nehéz volt elhinnem, hogy nincs benne hozzáadott illatanyag. Egy alkalommal használtam csak, tartós tesztelésnek még nem mertem alávetni a 10ml-es ajándékba kapott mintát.

Nagyon örülnék azonban, ha szakértő szemek vetnének egy pillantást az összetevőlistára, kíváncsi vagyok a véleményekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pisum Sativum (Pea) Extract, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Elastin, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Retinyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.