L'Oreal Paris

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hannus.senator, Módosítva: 2013. november 26.

A dús pillákért.

Kiszerelés: 8 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Whosthatfitgirl

2020. augusztus 27.

Sajnos a vásárlás előtt nem olvastam el a véleményeket róla és úgy vettem meg. 🙄 Nem kellett volna...😂 még szerencse a szerencsétlenségben, hogy legalább 50% kedvezménnyel jutottam hozzá.
Igen, abszolút pandamaci! Tényleg nem zsìros a bőröm, meg általában a sminkek bìrják rajtam estig, de ez már délelőtt feladta a harcot és lekenődött a szemem alá...meg úgy mindenhova. 😤 Nagyon bosszantó.
Ez már a második tìpusú L'Oreal-os szempillaspirál, amiben teljesen csalódtam az utóbbi igen rövid időben. Lehet oda a márkahűségem...🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Marcsi66

2020. augusztus 23.

Nem akartam elhinni h kukába vele!!,,,nekem a lányom mondta,de mielőtt ezt megtettem, kipróbáltam,Kenődik sajnos,háromszor kellett törölnöm,igazítanom ,,aztán lemostam.Szerencsére itthon teszteltem,vele elmenni kínos lett volna..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Odriuss

2020. április 17.

Egy beauty bloggernél olvastam róla, Ő ajánlotta, azoknak akik a szépen szétválasztott szempillákat szeretik és nem a "pókláb" hatásút :) Amint tudtam gyorsan be is szereztem, a keféje tökéletes, sprőd, annyi festék van rajta amennyi kell nem tocsog rajta a festék, így miután felkentem nem kell külön még átfésülnöm. Remélem, hogy nem fog gyorsan beszáradni, de ha igen biztos, hogy újra veszem :) Imádom, amióta ez megvan azóta megint minden reggel spirálozom a szempillámat. Én ezt inkább annak ajánlom, akinek magában is szép szempillája van és sok és a természetes hatást szeretik, mert ettől nem lesz olyan, mintha műszempillád lenne, nem dúsít inkább csak íveltebbé és feketébbé teszi, kiemeli. Plusz pont azért, hogy olyan az érzése, mintha nem is lenne semmi a szempilláimon, nem nehezíti el és nem kezd viszketni tőle a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

doriveszter

2019. november 11.

Nekem már a felvitel közben problémám volt vele, alig van valami festék a kefén, 3-4 réteg felvitele után tudom azt mondani, hogy látszik is valami a szempilláimon..
A másik dolog pedig, hogy akár rakok szemhéjpúdert a szemhéjamra akár nem, felragad.. és a szemeim alá is lemászik.. egyszerűen borzalmas, hétköznapi spirálnak sem tudom elhasználni, mert elkenődik.. panda szemeim lesznek tőle..
Fél áron vettem, de azt a pénzt is sajnálom rá, egy harmadannyiba kerülő Essence spirál is lekörözi bőven ezt a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

NoraConsuela

2019. április 14.

Hamar elmászik az arcodon ès túlságosan sűrű az állaga. Sajnos én nem tudok róla sok jót mondani. Nekem mindig panda szemem lett tőle nap végére. Nagyon sok jót olvastam róla ezért az első vételnél annak tudtam be a csomós álagot,hogy biztos hibás, Ezért neki futottam mégegyszer, mert pont le volt olcsózva, de az eredmény sajnos megint ugyanaz. A keféje viszont nagyon tetszett

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Gabica28

2017. december 3.

A páromtól kaptam ezt a spirált, ezért esik nagyon zokomra lepontozni :( a keféje tökéletes, nagyon szép pillákat varázsol, de mire kilépek a lakásból, a festéket valahol elhagyom a szememről... rettenetesen pereg es ha mondjuk nem nézek bele a tükörbe óránként, akkor egy pandamackó leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

bobekecske

2017. október 31.

Egy időben kimondottan szerettem a L'Oreal spiráljait (a Lash Architect nay kedvencem volt, a még kapható Wings vagy mi se volt rossz), és mivel olyan sok blogposztban, videóban láttam egy időben, boldogan vettem meg.
A többi negatív véleményt csak megerősíteni tudom: ahol hozzáér a szemem környéki bőrhöz, csúnyán elkenődik. Mindemellett semmi extra volumen hatást nem nyújt, a kefe pedig túl nagy ahhoz, hogy legalább szépen szétválassza a pillánat (igaz nem is olyan spirálnak reklámozzák).
Kényelmetlen is dolgozni vele, a fiókban porosodva várja a szomorú véget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

Kényelmetlen is dolgozni vele, a fiókban porosodva várja a szomorú véget.

tinkywinky13

2017. október 17.

Szép pillákat csinál, ezért amikor kipróbáltam megörültem neki. A kezdeti öröm viszont hamar elmúlt, amikor tükörbe néztem és panda maci lettem tőle. Egyáltalán nem marad a helyén, teljes pénzkidobás..kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Mizi

2017. július 27.

Tobbet vartam tole, hiszen olcsobb tarsai jobban tartanak. Nehany ora hasznalat utan a szemhejamon van szetmaszatolodva 😱
Szine szep mely fekete....de ha ez rajtam vegzi szetfolyva akkor mar annyira nemis szep..😯

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

Leander

2017. június 1.

Az eredmény nem rossz, bár azért mind a természetes hatású pillák, mind a műszempilla hatású pillák kategóriájában vannak jobb versenyzők. Ez a kettő között van valahol a hatását tekintve - hangsúlyosabb, mint egy természetes hatát hozó spirál, de visszafogottabb, mint egy valódi, extrán dúsító spirál.Amiben viszont nagyon nem jó, az a tartósság - kenődik, maszatolódik magától. Pedig nem vagyok nyeretlen kétéves - lassan 20 éves festem magam minden nap, így az is evidencia számomra, hogy nem nyúlok napközben az arcomhoz, szememhez. Ez a spirál mégis elkenődik a nap végére, sokszor előbb. Korábban egyébként többször is használtam már, és akkor úgy emlékszem mintha nem lettek volna gondok a tartósságával...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.