L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta agyagmaszkot a faszén előnyeivel és erejével, hogy méregtelenítse és ragyogóvá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. Ennek a méregtelenítő arcmaszknak a gyengéd de erős formulája luxus élményt nyújt, amíg az erős, tiszta agyag és faszén mágnesként vonzza magához a mély szennyeződéseket és tisztítja a pórusokat. Ez a krémes és nem száradó formula tisztítja, bársonyossá és kiegyensúlyozottá teszi a bőrt. A Detox and Brighten Pure-Clay Mask kezeli a fáradt, megfakult bőrt és tisztává, egyenletessé, ragyogóvá teszi azt. Több használat után tisztít és méregtelenít.

Kielemeztük a hónap krémjét: L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

Ár: 2999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: alexandra091
Állapot: Picivel több mint félig , Helyszín: Miskolc, fizetés: Utalás
Ár: 1500 , Eladó: Izuka
Állapot: Teljesen ÚJ, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden/Bp-en v foxpost
pankalany

2019. május 10.

Többedjére vettem már újra és mindig is nagyon meg voltam elégedve vele. Legutóbb elcsábultam a Glamglow hasonló termékére. Hát bizony-bizony érzem a különbséget (ez utóbbi javára). Az ár miatt visszatértem ehhez de azóta már nem érzem a régi rajongást pedig ez is szépen tisztít, mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

sziluetta

2019. május 4.

Már nagyon régóta szemeztem vele, de drágállottam, aztán megláttam, hogy Glamour napokon 50% off lesz rá, és a társaira, és be is szereztem egyet. Nekem tetszik az illata, bár amúgy elég erős, ha figyelembe veszem, hogy illatmentes termékeket használok ezen kívül csak, de ez legyen a legkisebb probléma. Szerintem zsíros bőrre hasznos kis cucc, heti 2x használom egyelőre és elégedett vagyok a hatásával, felszívja a zsírt és tisztítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Casssy

2019. május 4.

A zsíros bőrömre csodaszer. Maximálisan kitisztítja a pórusaim, ahogy a leírásban is szerepel, mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Használata után órákig matt marad az arcom, a problémásabb T vonalban is. Puha és üde bőrt varázsol. Imádom!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

anyujobbantudja

2019. április 16.

Szétszárította a vegyes arcbőrömet. Kár mert nagyon bíztam benne. A detox hatást nem éreztem. Állagra- illatra kellemes, a végeredmény mégse győzött meg. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

ann0325

2019. április 15.

Jól teszi a dolgát, egyik kedvenc maszkom. Szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Jól teszi a dolgát, egyik kedvenc maszkom. Szeretem az illatát is.

Kitti0120

Korcsoport: < 18
2019. április 6.

A micellas vizhez volt egy ilyen kis termekminta.Nekem olyan jo is meg nem is.Szepen tisztit de az erzekeny zsiros pattanasos boromnek ez nagyon eros.Nagyon szarit es 20 perc utan mar tocsog a zsirban az arcom.Es pattanasokat is okozott.Egyszoval nekem nem ujravevos:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 6.

Soleils05

2019. április 6.

Valóban macerás lemosni, és kicsit húzódik is utána a bőröm de összességében nem rossz maszk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

zdorka

2019. április 5.

Sok arcmaszkot kipróbáltam de végül ez lett a befutó. Hetente egyszer használom és egyszerűen csodát tesz az amúgy zsíros és pattanásra hajlamos bőrömmel. A lemosás után visszahúzódnak a kialakuló pattanások, és a gyulladt terület is megnyugszik. Szerelem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Fruzsi1994

2019. április 3.

Imádom az arcmaszkokat, így nem volt kérdés, hogy beszerzem ezt is. Már a 2. tégellyel használom és az is már félig van. Beszereztem a Purity változatát is, szerintem a detox ezerszer jobb, legalábbis számomra. Szuperül tisztítja a bőröm. Bár hozzá kell tenni, hogy glamour napokon szoktam beszerezni féláron, ugyanis azért drágának tartom teljes áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

anitaa17

2019. március 31.

Nem tudom sajnos miért nevezik maszknak, mert miután megszáradt, nem lehet lehúzni egyben, csak vízzel lemosni, ami elég macera, ezért hajmosás előtt érdemes neki állni szerintem.
Ami pozitív, hogy tényleg magába szívja a faggyút, nem okoz pattanásokat.
Használat után viszont borzalmasan száraznak érzem tőle a bőrömet, ami azonnal hidratálóért könyörög.
Nem hinném, hogy újraveszem, ha elfogy, mert nagyon utálom azt az érzést, amikor teljesen megszárad, csikorgós, fullasztó érzetem van tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Ami pozitív, hogy tényleg magába szívja a faggyút, nem okoz pattanásokat.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!