L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta agyagmaszkot a faszén előnyeivel és erejével, hogy méregtelenítse és ragyogóvá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. Ennek a méregtelenítő arcmaszknak a gyengéd de erős formulája luxus élményt nyújt, amíg az erős, tiszta agyag és faszén mágnesként vonzza magához a mély szennyeződéseket és tisztítja a pórusokat. Ez a krémes és nem száradó formula tisztítja, bársonyossá és kiegyensúlyozottá teszi a bőrt. A Detox and Brighten Pure-Clay Mask kezeli a fáradt, megfakult bőrt és tisztává, egyenletessé, ragyogóvá teszi azt. Több használat után tisztít és méregtelenít.

Kielemeztük a hónap krémjét: L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: alexandra091
Állapot: Picivel több mint félig , Helyszín: Miskolc, fizetés: Utalás
Drazsi

2019. március 20.

Először is; brutál büdös! Lemosás után is érzem magamon ezt a szagot. A hatása tetszik. Tisztábbnak tűnik a bőröm hasznàlat után. Nem irritál. Kiadós adag, főképp ennyi pénzért. Mondjuk a tégelyes kiszerelésért nem vagyok oda. Ezt elhasználom, de újra venni biztosan nem fogom.

Drazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Alex0920

2019. március 11.

Semmi extra, szerintem nem egy csodaszer.. Tisztít, ugyanúgy mint bármely szappan, arclemosó stb. Nekem kicsit irritálta a bőrömet, csúnyán kipirosodott tőle... Biztos nem veszem újra, inkább próbálkozom tovább...

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

hordosnati

2019. március 4.

Nagyon vártam,hogy be menjek egy drogériába és megvegyem valemelyik színt, aztán a nagy gondolkodás után ez mellett döntöttem..Nem bánom, hogy megvettem, szépen tisztítja a bőrt és kevésbé zsíros az arcom, viszont vártam volna, hogy a miteszereim és a pattanásaim ellen is jobban tegyen valamit... úgyhogy lehet jobban jártam volna a kékkel.

hordosnati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

tucy

2019. március 4.

Problémás bőrre használtam és azt kell hogy mondjam probája csak ki mindenki mert megéri az árát meg az időt amit rászentelsz! Érzed az arcbőrödön,arcbőrödbe dolgozik és jól végzi a dolgát!

tucy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

CeCeDrake

2019. február 24.

Update: kozmetikai gézmaszkot vettem hozzá és azzal használom, megkönnyíti a lemosást.
Felvitel után benedvesítek egy maszkot és felteszem az arcomra, rányomkodom oda, ahol a termék van. Száradás után egyszerűen el tudom távolítani.

Kis kiszerelésben használtam, 2x vettem, de most megvettem nagyban, annyira tetszik. A tisztító hatása kiváló. Puha lesz tőle a bőröm, irritációt nem okozott eddig.
Ecsettel viszem fel, megvárom a teljes száradást, lemosni elég nehéz.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Ecsettel viszem fel, megvárom a teljes száradást, lemosni elég nehéz.

bogic

2019. február 9.

Hűha. Sosem volt problémás az arcbőröm, így 26 éves koromig semmiféle ápoló szérumot, krémet, maszkot nem használtam, azonban egy szteroid injekció után a bőröm teljesen megváltozott, szó szerint úszott az olajosságtól, mitesszeres és gyulladt, pattanásos lett a T zónában, az orcákon, orron pedig hámlott a szárazságtól. Nézegettem már a terméket, de nem vettem meg magamnak, féltem hogy nem használom el és csak kidobott pénz lesz. A párom mindig kilesi, mi tetszik meg, így megajándékozott vele és óriási SZERELEM. A lemosás után az első használat utáni tapasztalataim: a gyulladt pattanások jelentősen visszahúzódtak; a T zóna azonnal mattult és később sem kezdett csillogni; a pórusok sokkal szebbek lettek; az injekció miatt a szem alatt kialakult csúnya vöröses-fekete karikák eltűntek. Ha nem tapasztalom meg, nem hiszem el, hogy ilyen van! Már most kedvenc, öt csillag!

bogic
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Szhojon

2019. január 26.

Az elején nagyon jól működött. Mikor lemostam az arcomon egyből látszott a változás. Viszont egy idő után irritálta az arcomat.

Szhojon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Szlilla0504

2019. január 25.

Amint piacra került már meg is vettem. Pár használat után a kis testvérkéit is. Rendesen tisztítja az arcomat. Kicsit ha tovább fent felejtődik, akkor jól összerántja az arcomat. Utána biztosan kell egy alapos krémezés, hiszen jól kiszárítja a bőrömet. De amióta használom őket megszűntek a bőr alatti, soha a felszínre nem jövő, kinyomhatatlan, nagy pattanás csomóim. Szóval én szeretem őket!

Szlilla0504
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

alexandra091

2019. január 15.

Egy hete használom. Nagyon jó érzés pihe puha utánna a bőröm Mintha a gyulladást is picit lejjebb húzná. Viszont itt-ott kijott pár pattanás, olyan. Helyeken ahol nem szokott. Valószínűleg ez a méregtelenítő hatásának köszönhető. Biztosan újra veszem. :)

alexandra091
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

Dominika28

2019. január 13.

Szuper arcmaszk szépen tisztít pár használat után tökéletessé varázsolja az arcom.

Dominika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.