L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta agyagmaszkot a faszén előnyeivel és erejével, hogy méregtelenítse és ragyogóvá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. Ennek a méregtelenítő arcmaszknak a gyengéd de erős formulája luxus élményt nyújt, amíg az erős, tiszta agyag és faszén mágnesként vonzza magához a mély szennyeződéseket és tisztítja a pórusokat. Ez a krémes és nem száradó formula tisztítja, bársonyossá és kiegyensúlyozottá teszi a bőrt. A Detox and Brighten Pure-Clay Mask kezeli a fáradt, megfakult bőrt és tisztává, egyenletessé, ragyogóvá teszi azt. Több használat után tisztít és méregtelenít.

Kielemeztük a hónap krémjét: L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

Ár: 2999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 Ft , Eladó: szivecske
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest , fizetés: csak személyes átvétel

skincaremakeuplover

2020. augusztus 5.

Sokáig elég ahhoz képest hogy viszonylag kicsi az üveg. Különösebb változást nem érzékelek a bőrömön, és a parfüm tartalma túl van tolva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Pikk

2020. július 6.

Nekem bejön. Jelenleg nincs különösebb bőrproblémám, úgyhogy nem várom el, hogy ez a maszk megold valamit, egyszerűen tetszik a gondolat hogy valami melyen kitisztítja a pórusaimat, mielőtt felteszek egy tápláló vagy hidratáló maszkot. Nem használom rendszeresen, csak alkalmanként. Fürdés előtt teszem fel, mert valóban nagyon nehéz lemosni. Utána habzó tisztítóval távolítom el a maradékot. Kellemes, tiszta érzetű a bőröm tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

Liliana0126

2020. június 16.

Szeretem ezt a maszkot. Suru valoban az allaga. En mindig furdes elott teszem fel, hogy a kadban le is tudjam mosni es igy nem maszatol ossze semmit. Nagyon jol mattít, de a hatasa nem tart sokaig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

johannakrds

2020. június 15.

Semmit nem használ.
Agyon van parfümözve,értsd:Szaga van!!!!
Lemosni egy alkohoholos filcet hamarabb lemosok az arcomról,vagy száz vatta kell hozzá plusz egy törülköző.
Nem vártam meg míg elfogy,a felénél a kukában landolt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Semmit nem használ.
Agyon van parfümözve,értsd:Szaga van!!!!
Nem vártam meg míg elfogy,a felénél a kukában landolt.

Fiszuli

2020. június 8.

Régóta szemeztem vele, de mindig is drágának találtam. Az itteni vélemények alapján viszont egyre jobban vágytam rá. Aztán a helyi drogériában volt egy "zöld árcímkés" leárazás rá, egy hónappal ezelőtt, így fél áron meg tudtam venni, plusz még a hűségkártyámat is lehúztam rá. Így nem fáj(t) a szívem a "pénzkidobás" miatt. Ugyanis különösebb hatását nem nagyon érzékelek. Másrészt szerintem írtó büdös, mű szaga van, semmi köze az agyagos spa élményhez. Szerintem. Bajos a felvitele, ráadásul az egész, de szó szerint az egész kezem olyan lesz tőle, könyékig. Az arcon viszont már könnyű eloszlatni, a 10-15 perces hatóidőt tartja, tényleg szépen megszárad, a fekete szín kiszürkül a száradás során. Én hetente egyszer használom, tisztítás, tonizálás és radírozás után. Lemosni sem éppen egyszerű, az atyaúristen is tiszta fekete lesz tőle, a ruhám, a mosdókagyló, minden, de minden. Ha nem vagyok elég alapos (azaz nem folyatom 10 percig a vizet), akkor van, hogy a törölközőben landol a maradék. Próbáltam nedves vattakoronggal is leszedni, ezzel a módszerrel valamivel kevesebb lett a dzsuva. A használata után még egy tonikos törlést csinálok, majd jön a booster és a hidratáló. Nem vettem észre, hogy valamivel is jobban szárítaná, vagy mattítaná a bőröm, nem tisztítja a pórusokat és nem is húzza őket össze, a pattanásokkal és/vagy azok helyeivel semmit nem csinál. Egy hónap tapasztalat után azt mondom, hogy teljesen feleslegesen küszködök vele. Egyébként gazdaságos, még mindig piszok sok van benne. Elhasználom, mert nem csinál kárt. Esetleg megpróbálom majd, hogy hetente kétszer használom, főleg, hogy tényleg lassan fogy. De csak ha valami csoda nem történik a heti kétszeri használat során, akkor nem fogom újra venni, még fél áron sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

ani93

2020. május 31.

Szerintem drága ahoz képest, hogy azon kívül, hogy úgy tisztít mint egy olcsóbb kategóriájú maszk. Szárít is és nagyon nehezen lehet lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

tinuwiell

2020. május 29.

A használata: picit talán macerás, mert ahogy azt előttem is mondták, jó kemény, sűrű állagú anyag és sokáig kell leszedni az arcról.
A hatékonysága: Az én bőröm teljesen normál állapotú, néha kicsit vízhiányos, így nekem megfelelt. Főleg akkor szoktam használni, amikor menstruáció előtt pattanásos az arcom, azt szépen szárítja és rendbe teszi, de annak, akinek normál/száraz bőre van, utána feltétlenül kell ápolni az arcát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Camillala

2020. május 27.

Nagy változásokat nem igazán észleltem, de amikor nagyon zsírosnak éreztem az arcom szépen lemattította. A lemosása elég macerás, hosszú ideig tart és minden fekete, de szivaccsal sokkal egyszerűbbé vált. Teljes árán nem veszem újra az biztos, leárazva vettem és esetleg, ha megint le lesz megfontolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

rockhormon

2020. május 26.

Kedvenc maszkom.

Szinte mindig akciós a dm-ben. Lehet csak én, de nekem rettenet sok alkalom kifér ebből a kis tégelyből, pedig az egész arcomat kenem. Megéri az árát. Gyönyörű kemény állaga van, jó felkenni a bőrre.

Nem ült bele a tág pórusaimba, pedig az efféle fekete maszkok hajlamosak.

Jól tisztít, de nagyon kíméletesen én bátran ajánlom értékeny bőrre is. Zsíros bőrrel biztosan csodát művel.

A lemosását én mindig a kádba belelógatott arccal/fejjel, zuhanyrózsával végzem. Ciki nem ciki, így a legegyszerűbb mert különben az egész mosdó olyan tőle.

(Én felváltva használom a kék Blemish maszkjával!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Kedvenc maszkom.

Nem ült bele a tág pórusaimba, pedig az efféle fekete maszkok hajlamosak.

(Én felváltva használom a kék Blemish maszkjával!)

violetti

2020. május 18.

A felét elfogyasztottam már a tégelynek, de semmi extrát nem tapasztaltam. Nem szeretem annyira használni, mert nem tudom úgy lemosni magamról, hogy ne maradjon itt-ott, amit aztán szépen a törölközőbe kenek. Utána a L'Oreal Hydra gélt szoktam használni és az egyből orvosolja a szárazság problémáját. Inkább Glam Glowt vennék legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.