KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta agyagmaszkot a faszén előnyeivel és erejével, hogy méregtelenítse és ragyogóvá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. Ennek a méregtelenítő arcmaszknak a gyengéd de erős formulája luxus élményt nyújt, amíg az erős, tiszta agyag és faszén mágnesként vonzza magához a mély szennyeződéseket és tisztítja a pórusokat. Ez a krémes és nem száradó formula tisztítja, bársonyossá és kiegyensúlyozottá teszi a bőrt. A Detox and Brighten Pure-Clay Mask kezeli a fáradt, megfakult bőrt és tisztává, egyenletessé, ragyogóvá teszi azt. Több használat után tisztít és méregtelenít.

Kielemeztük a hónap krémjét: L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Benedetta88

2018. december 14.

Kedvencem!Kialakulóban lévő pattanásokra vált be nálam legjobban.
Használat után a pattanás "lejjebb"megy, vagy már ki sem alakul. Örök darab marad:)

Benedetta88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Kedvencem!Kialakulóban lévő pattanásokra vált be nálam legjobban.

bellah

2018. november 27.

Nagyon szeretem. :) Ritkán használom ugyan, de olyan jó puha lesz tőle a bőröm, és olyan jó tisztaság illata van. Féláron vettem kb. fél éve, de még mindig van belőle. Egyszer lehet, hogy újra veszem.

bellah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

kkinga07

2018. november 27.

Pattanást okozott. Régebben használtam még tiszta agyagmaszkokat, amiket gyógyszertári agyagporból kevergettem ki magamnak, azok nagyon jók voltak. Ez sajnos csalódás.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Kiki23

2018. november 19.

Nagy reményeim voltak felé, de nem nyújtott semmi extrát. A bőröm puhább lett ugyan, de a tisztítást amit vártam tőle nem váltotta be. Egy arcmaszknak elmegy, de ahhoz meg drága.

Kiki23
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

DiamondStoni

2018. november 19.

Egy üveggel használtam el belőle, de nem győzött meg. Lehet, hogy az az oka, hogy kipróbáltam a Kiehl's agyagmaszkját, ami milliószor hatásosabb volt. Használat után nagyon tisztának és puhának éreztem az arcom, de hosszú távon nem éreztem, hogy kisebbek, vagy kevésbé láthatóak lennének a pórusaim.

DiamondStoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

sandyh

2018. november 18.

Már úgy két hónapja megvan. Igaz nem heti két-három alkalommal használom hanem heti egy alkalommal vasárnap a "me time" ban. Nagyon erősen detoxikálja az arcomon a pórusokat. Szépen tisztít és húzza össze a pórusokat. Legközelebb viszont a többi társát is ki akarom próbálni mert még ez sem az igazi.

sandyh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

IBrigittaMolnar

2018. november 15.

A kombinált bőrömre megfelelő választás volt. Havonta 1x, 2x szoktam használni. Tökéletesen "felszívja" a felesleges olajokat a bőrömből és eltávolítja a szennyeződéseket. Utána pedig sokáig nagyon szép az arcbőröm.

IBrigittaMolnar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Csokirita

2018. november 5.

ez nálam az elmegy kategória, semmi extrát nem tapasztaltam nála, nagyon szárította az arcomat.

Csokirita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

SziSzilvi2000

2018. október 30.

Az én erősen zsíros, mitesszeres bőrömmel csodát tett ez a maszk. Próbáltam az eukaliptuszos zöld és a vörösagyagos verziót is, de ezeket nem szerettem, a fekete működött a legjobban. Erősen szárít, de kiszívja a fölösleges olajokat a bőrből, eltávolítja a szennyeződéseket, sokkal frissebb, puhább a bőröm használat után, tehát valóban teszi a dolgát. Rossmannban szoktam venni amikor akciós, 2249 forintért.

SziSzilvi2000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

goldgirl

2018. október 29.

Szerencsére csak mintát próbáltam belőle, de annyira viszketett és szárított, hogy szerintem idő előtt le is mostam, a teszter maradékot pedig kidobtam. Valakinek biztosan bírja az arca, nekem eddig semmilyen agyagos cucc nem jött be :|

goldgirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Tartósítószer.