L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta agyagmaszkot a faszén előnyeivel és erejével, hogy méregtelenítse és ragyogóvá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. Ennek a méregtelenítő arcmaszknak a gyengéd de erős formulája luxus élményt nyújt, amíg az erős, tiszta agyag és faszén mágnesként vonzza magához a mély szennyeződéseket és tisztítja a pórusokat. Ez a krémes és nem száradó formula tisztítja, bársonyossá és kiegyensúlyozottá teszi a bőrt. A Detox and Brighten Pure-Clay Mask kezeli a fáradt, megfakult bőrt és tisztává, egyenletessé, ragyogóvá teszi azt. Több használat után tisztít és méregtelenít.

Kielemeztük a hónap krémjét: L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

Ár: 2999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
garagebi

2020. január 8.

Sokáig használtam ezt a maszkot. Jól tisztít, szerettem. A kozmetikusom tanácsára hagytam abba, mert azt mondta, hogy a fekete maszkok nagyon beleülnek a pórusokba és azok okozzák a miteszereket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Rean519

2019. december 31.

Ajándékba kaptam, eleinte szerettem, nem volt negatív hatása. Mire a tégely végére értem, nagyon megunta az bőröm, ezért nem veszem újra egy ideig, lehet majd még visszatérek hozzá később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

Juccimo

2019. december 28.

Glamour-napokon szereztem be 1-2 évvel ezelőtt. Nem sűrűn nyúltam utána, ugyanis számomra elég körülményes volt a használata: nehéz volt felkenni a textúrája miatt, lemosni pedig végképp nem volt sétagalopp. Tisztítóként jól működött, az orromon a mitesszereket egy kicsit kifelé vonzotta, vagyis hamar megtanultam, hogy ha ezt a maszkot használom, akkor utána tegyem fel a mitesszereltávolító tapaszt, és ne előtte, mert így sokkal többet sikerült eltávolítani.
Mivel nem használtam túl gyakran, összesen talán 5-6 alkalommal, mert én rengeteg különböző maszkot és arcpakolást használok, szeretek kísérletezgetni, így sajnos a maradék szerintem megavasodott a tégelyben, és ki kellett dobnom egy jó 2-3 adagnyit :/ Ennek ellenére lehet, hogy egy következő Glamour-napokon megint beruházok rá, ha addigra felélem a mostani maszk- és arcpakolás készletemet, mert külön élmény volt a családot megbotránkoztatni a maszkos fejemmel.
Mivel egyébként száraz a bőröm, így mellette/utána mindig muszáj volt hidratálnom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Mandarindream

2019. december 4.

Nem értem, mitől lenne túlárazva. Én olyan 2.000 körül vettem Rossmann-ban. Bőven megéri az árát. Rém sokáig elég, pedig duplán viszem fel. Valakinél olvastam, hogy nem szedi ki a mitesszert. De! Van egy trükk: felviszem vékonyan elsőre, és mikor kezd összeszáradni, kis lukak lesznek a mitesszereknél. Akkor felkenek még egy réteget. Nem vastagon, de ügyelve, hogy bedugaszoljam a lyukakat.Ha megszáradt, nedves vattával letörlöm. Ennyi. Utána kicsit megduzzad a bőröm, de az se perc alatt lehúzódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 4.

dlrexqs

2019. december 4.

Összességében nem rossz termék, mivel szépen mattít és a pattanások "élettartamát" is lerövidíti, de ennyi pénzért minimum csodát tévő maszkot vártam. Biztos vagyok benne, hogy egy olcsóbb árkategóriába eső krém is tud ennyit.
Elhasználtam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Elhasználtam, de nem veszem újra.

StellaStar95

2019. november 14.

Még azokban az időkben vásároltam belőle, amikor hitten az instagramos és youtubes reklámoknak. Azonban azt kell hogy mondjam, hogy a szép csomagoláson kívül nem tud semmi extrát. Ugyanezt a tisztító hatást el lehet érni egy jóval olcsóbb agyagmaszkkal vagy bármilyen tisztító hatású maszkkal is. Borzasztóan túl van árazva ahhoz képest, hogy mire képes. Így két csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

davidkriszti

2019. november 3.

Egy egyszerű, átlagosnak mondható agyagos maszk. Szerintem nagyon túl van árazva, semmi többet nem tud, mint a többi agyagos maszk, de nagyon esztétikus a csomagolása (már ha valaki nem retten el a töménytelen mennyiségű csomagoló anyagtól, amit egy tégely maszkhoz használnak fel). Az illata nagyon kellemes. Én nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. október 20.

Eddig nagyon zsíros volt az arcbőröm és elég sok pattanásom is volt, de ez egy csoda😍. Konkrétan megújult tőle az arcbőröm. Nagyon tiszta és matt lett. Erre nem számítottam. Ugyanakkor teljes árát nem éri meg. Sajnos eléggé nehéz lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 20.

reginababa10

2019. október 6.

Leárazva vettem meg. Eredeti árán egyáltalán nem éri meg. Egyáltalán nem rossz termék de gondolom az üvegtégely és maga a márka miatt ilyen drága. Ezt a minőséget manapság már lehet kapni 1000Ft-ért is...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

vanita0927

2019. szeptember 28.

Én szeretem. Nem ez a kedvenc, de akciósan megéri az árát. Teszi a dolgát. 🙂 Az üvegtégely szerintem túlzás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.