L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta agyagmaszkot a faszén előnyeivel és erejével, hogy méregtelenítse és ragyogóvá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. Ennek a méregtelenítő arcmaszknak a gyengéd de erős formulája luxus élményt nyújt, amíg az erős, tiszta agyag és faszén mágnesként vonzza magához a mély szennyeződéseket és tisztítja a pórusokat. Ez a krémes és nem száradó formula tisztítja, bársonyossá és kiegyensúlyozottá teszi a bőrt. A Detox and Brighten Pure-Clay Mask kezeli a fáradt, megfakult bőrt és tisztává, egyenletessé, ragyogóvá teszi azt. Több használat után tisztít és méregtelenít.

Kielemeztük a hónap krémjét: L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

Ár: 2999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

las1o

2021. május 8.

Nyilván nekem is ki kellett próbálnom. ez egyértelmű. Eltávolitani nem egyszerű, intenzivebben kellett arcot mosnom utána, de szebb és simább lett a bőröm tőle. Nem mondanám, hogy alapdarab, de szivesen használtam el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

f_fancsu

2021. május 6.

Pár éve vettem meg először, hajtott a kíváncsiság, hogy kipróbáljam. Volt, hogy megvártam hogy rászáradjon az arcomra. Hát amúgy is nehéz volt leszedni, nem még úgy. Puha lett az arcom tőle, meg nagyon szárította is a kombinált bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

Eniko95

2021. április 14.

Tisztított, meg minden, de borzasztóan agresszív volt a bőrömmel. Vörös lett az arcom utána és száraz, muszáj volt valami krémet kenni a fejemre miután lemostam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

linkee

2021. március 20.

Brutálisan agresszív cucc. Első használat után nem voltam benne biztos hogy elhasználom. Csupán pár perc fennlét után el kell kezdenem lemosni, mert különben rákvörös lesz az arcon és erősen ég, feszül tőle. Lemosás után pedig mindenképp hidratálni kell a bőrt mert rommá szárítja. A pórusokat azonban szépen tisztítja, így kapott még egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Kornid

2021. március 20.

Nagyon sajnálom hogy már nem kapható szinte sehol. Nagyon szerettem ezt a maszkot. Szépen tisztított és mattított.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Kriszti42

2021. március 16.

Akciósan jutottam hozzá, így adtam neki egy esélyt.
Hetente/két hetente használom, és nagyon szeretem, bár utána extra hidratálásra van szüksége a bőrömnek.
Árát tekintve nem fogom újra venni, csak ha esetleg megint találok akciósan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Akciósan jutottam hozzá, így adtam neki egy esélyt.
Árát tekintve nem fogom újra venni, csak ha esetleg megint találok akciósan.

dzsen1337

2021. március 9.

Amikor megvettem, úgy éreztem nagyon szárít, de nem volt szívem kidobni, viszont nem is használtam. Kb félévre rá eldöntöttem, hogy vagy elhasználom, vagy kidobom, és az ára miatt az utóbbbira esett a választásom. Nedves arcbőrre kentem fel, és hamarabb lemostam. Ezzel a taktikával azonban olyan szépen kitisztította az arcom, hogy fontolgatom, hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

solyakukac

2021. február 16.

Nagyon kellemetlenül húzza a bőrt amikor szárad.. Nekem utána piros volt az arcom tőle és sajnos 1-2 helyen kijött pár pattanás... :( Ugyanígy egyébként a többi színünél is :( Már nem erőltetem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

DianeD

2021. január 11.

Nem igazán szereti a bőröm, volt, hogy kipirosodott vagy kipattanásosodott utána. Már egy ideje nem kísérleteztem vele, de egyébként sem vettem észre nagy különbséget a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

marryjane

2020. december 31.

Brutál puha tőle a bőröm. Bár a rosaceámnak nem tesz túl jót. Nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

Brutál puha tőle a bőröm. Bár a rosaceámnak nem tesz túl jót. Nem veszem ujra.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.