L'Oreal Paris

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Láthatóan csökkenti a ráncokat, és javítja a bőrt, hogy ellenálljon az öregedés látható jeleinek.

Az ókori kínai orvostudomány inspirálta. Ázsiai gázlót tartalmaz, segít helyreállítani a bőrt, megvédi azt a belső agresszoroktól (stressz, kiszáradás) és külső agresszoroktól (szennyezés, szennyeződés).

Dermatológiailag tesztelt. Illatmentes, parabénmentes, színezékmentes, alkoholmentes.

6vilag

2020. augusztus 22.

Meglepően jó hidratáló krém. Egyre inkább patikai krémeket igyekszem vásárolni, ez egy korábbi Glamour napos lövésem volt és várt is egy pár hónapot a szekrényben, mielőtt elővettem.
Beszívódása: nagyon gyors, gyakorlatilag majdnem gyorsabb, mint amilyen gyorsan elkenem.
Illata minimális, kellemes krém illat.
Nekem zsíros a bőröm, télen, napközben használom, néha szérum nélkül, néha a fölé. Soha nem fénylett át eddig, pont elegendően hidratál és nem húzódott soha sem mellette a bőröm. Van, hogy a szemránckrémem fölé is jut belőle, akkor is beszívja a bőröm. Nem csodaszer, a mélyebb ráncokkal nem tudom mit kezd /de sejtem/.
Nyáron is kellemes a használta, nem fullasztja a bőröm. Szeretem, sokáig elég a 40ml kiszerelés. Azért meg külön pont, hogy tubusos, nem kell belenyúlkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Illata minimális, kellemes krém illat.

trubones

2020. május 12.

Fantasztikus hidratálás, utána nem zsíros a bőröm, nincsenek pattanàsok. Nagyon hamar beszívódik. használom a nappali ééjszakai verzióját is. Kedvenc krémem lett. Smink alá is tökéletes.😊👌

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

anikaa96

2020. május 1.

Update:
1 évi használat után (3. tubusnál járok) észrevettem, hogy a kezdeti jó hatásai már nincsenek meg. A hidratálása is kevés, száraz marad a szemkörnyékem, most már úgy igazán nem csinál semmit... Az ekcémámra szuper volt de ennyi. Le kell, hogy pontozzam..
2019.03.30.
Édesanyám ajánlotta mert nagyon csúnyán ekcémás lett a szemhéjam és a szemem körül és nem nagyon akart elmúlni pedig már próbáltam a gyógyszertári Septosyl krémet is ami erre való.
1 hónapon keresztül az Estée Lauder Advenced Night Repair szemkrémjén használtam. Ezzel a problémával sok mindent nem csinált de legalább rosszabb sem lett tőle. (Később amikor már rendbehozta a L'oréal a szememet újra kiptóbáltam az EL krémjét és kiderült, hogy ő volt a hibás! Soha többé!!)
Aztán csak kipróbáltam ezt is és csak pilláztam... 3 nap alatt eltüntette a pirosságot, nem hámlott, nem viszketett és nem is fájt már a szemkörnyékem, VÉGRE!
Nagyon gyorsan beszívódik és nagyon jól ápol is. Egyáltalán nem csípi a szememet sem. Én reggel és este is használom, szóval sminkelni is tökéletesen lehet rá.
Biztos, hogy áttérek erre. Még árban is sokkal barátibb mint az EL! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Update:
2019.03.30.
Biztos, hogy áttérek erre. Még árban is sokkal barátibb mint az EL! :)

jakobs

2019. november 30.

Nekem nem vált be ,használtam egy ideig de mivel semmi eredmény nem volt ezért abbahagytam .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

Reni1889

2019. február 28.

Már több tubussal elhasználtam belőle. Kellemes az illata, nagyon jól beszívódik. Nagyon jó ápoló hatása van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Mosomack

2019. február 7.

Nagyon kellemes az állaga, az illata, és tökéletesen beszívódik. Nekem érzékeny a bőröm, voltak krémek, amiktől kipattogtam, de ez semmi ilyet nem tesz. Este használom, reggelre láthatóan üdébb az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Zorica

Korcsoport: >54
2018. szeptember 11.

Végre egy tubusos krém! Alig vártam, hogy jöjjön egy ilyen. Pár hete használom, jók az összetevői, jó az állaga, nem nagyon vékony, jól kenhető, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, kellemes, enyhe krém illatú. (normál/enyhén száraz tip. a bőröm). Hogy mennyire csökkenti a ráncokat erről még nem tudok nyilatkozni, de nagyon tetszik a krém, és biztosan ujravevős lesz. Láttam, hogy van szemkörnyék ápoló is, ha a jelenlegi elfogy, azt is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Honeyhair

2018. április 22.

Pár hónapnyi kitérő után visszatértem az én kedves L'Oréal krémjeimhez, és mivel már korábban kinéztem a frissen debütáló Revitalift Cica termékcsaládot, ezzel folytattam a kapcsolatunkat. Bár illatanyag-mentesnek van írva, nem szagtalan, hanem kellemes, "krémillatú" krém, az állaga közepesen testes, érezhetően tartalmas, de azért könnyen kenhető, nem zsíros és könnyen be is szívódik, rendesen lehet rá sminkelni. A tubusos kiszerelést higiénikusnak tartom, a kis csőröcske miatt pedig pontosan adagolható, egyetlen hátránya, hogy a karcsú tubus mindig eldől a fürdőszobapolcon.

Egy hét használat után nálam bevált (az én bőrömre a L'Oréal amúgy is mindig jó), a legnagyobb ígéreteit viszont szerintem inkább hosszabb távon fogja beváltani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Retinyl Palmitate, Madecassoside, Yeast Extract, Yeast Extract, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0