L'Oreal Paris

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szederke, Módosítva: 2016. április 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

40+ ránctalanító bőrápoló

Pro-Retinol A-t tartalmaz a ráncok csökkentéséért és az új sejtek termelodésének elosegítéséért.

L'Oreal Paris Revitalift nappali + éjszakai krém eladó
Ár: 4500 , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Leander

2016. június 3.

Szerintem egy átlagos éjszakai krém szintjét hozza. Kellemesen friss és hidratált tőle reggel az arcom, de semmi több, nem nagy durranás. Jól elegyíthető illóolajokkal - újabban feljavítom egy kis cickafark-olajjal és úgy használom - így már számomra 5 csillagos, magában csak 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

JudithBeauty

2016. május 26.

Akciós volt a Rossmann-ban, Nekem is az új csomagolású arckrém volt meg. Késztetést éreztem a megvásárlására, ezért le is vettem a polcról (az utolsót). Hazaérve jöttem rá, hogy 40+ korosztálynak ajánlják, de ez nem tántorított el a használatától. Zsírosabb, mint gondoltam, kicsit nehezen szívódik fel, még a száraz bőrön is. Éjszakára elég jó hidratáló, de ránctalanító, vagy feszesítő hatást nem vettem észre. Pozitívum, hogy nem okozott pattanást, alllergiás reakciót, és nekem tetszett az illata. Tegnap fogyott el, de többé nem érzek késztetést a vásárlására, annyira azért nem jó. Lehet, hogy csak 40+ fölött működik? Ez három csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

Vanília

2016. április 16.

Kuponnal vettem féláron (már az új fehér dobozos, piros kupakos csomagolású változatot), teljes áron nem vettem volna meg és most, használat után is azt mondom, hogy nem venném meg teljes áron. Ugyan úgy érzem, hogy táplálja a bőröm és éjszakai krémnek elmegy, de nekem ezzel együtt túl nehéz és sűrű az állaga. Eloszlatni nem vészes, el lehet kenni, de nem terül szét olyan kellemesen az arcon, mint sok más (olcsóbb) krém. És az illata ugyanolyan nehéz, mint az állaga - nekem kicsit olyan, mint egy markáns testápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 16.

pixybaba

2014. szeptember 20.

Csalódás volt. Kicsit zsíros a krém, másnap viszont morzsálódott lefelé a bőrömről. A ráncokkal nem csinált semmit. Elhatároztam, hogy talán arctornával kéne halványítanom a szemöldökök közti redőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

szederke

2014. július 1.

Megelőzés céljából vettem kuponnal ezt a krémet, és nagyon megtetszett. Bár néha kicsit erősnek érzem, de éjszakára tökéletes. Viszonylag könnyed krém, beszívódik gyorsan és ami a legjobb,hogy nem okoz pattanásokat, mitesszereket, mint sok hasonló kicsit markánsabb krém. Az ára miatt vonok le egy csillagot, de valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glycine Soja (Soybean) Protein
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Ethyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Shorea Robusta (Saltree) Seed Butter, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Paraffin, Caprylyl Glycol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Isohexadecane, Myristyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Palmitic Acid, Polysorbate-80, Sorbitan Tristearate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Triethanolamine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Polysorbate-80, Stearyl Alcohol, Triethanolamine
Illatanyagok: Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Lásd denaturált alkohol.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.