L'Oreal Paris

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: MRoni, az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2015. április 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló krém Magas koncentrációjú hialurinsav C98-al:

• Feltölti a ráncokat: a Revitalift Filler (HA) krém a legmagasabb koncentrációban tartalmaz hialurinsavat*, a tömörebb bőrért, és a ráncok feltöltéséért.
  • Helyreállítja a bőr teltségét: Fibroxilt tartalmaz, amely segíti a bőr teltségének és a kontúrjainak helyreállítását. Az arcbőr napról napra teltebb, tónusosabb és fiatalabbnak tűnik.

Látható eredmények: 4 óra múlva a bőr szerkezete feszesebb (+14%) és tónusosabb (+25%). A bőr akár 48 órán át hidratált. 4 hét múlva: jelentős csökkenés mérhető a homlok ráncain (-16%) és a szarkalábakon a szem körül (-11%). A bőr teltebb és láthatóan feltöltött.

Bőrgyógyászatilag tesztelt/minden bőrtípusra, érzékeny bőrre is

DalmaAnna

2020. október 11.

Sokkal jobb, mint a Laser X3. Jó az állaga, jó használni. Anyukám használja többet, viszont én is nagyon szeretem, és abszolút 5 csillag ebben az árkategóriában. DM-ben 4000Ft, nyilván hatalmas csodát nem tesz, de ennyi pénzért van annyira hatékony, hogy érdemes használni, és legalább nem költ el az ember vagyonokat, és egy jó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

wildrose

2020. július 9.

Kellemes, de erőteljes illatú arckrém, közepesen testes állagú, viszonylag gyorsan felszívódik, és elég jól hidratálja, simítja a bőrt. Nekem a túlzott illatosításával nem sikerült megbarátkozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 9.

fioretta

2020. június 19.

Az illata kellemes, elég híg, folyós. Egész jól hidratálja a száraz, "feszülő" bőrt, azonban az én bőrömet nagyon zsírossá és fénylővé tette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

sziszoka

2020. június 4.

Nekem ez a krém konkrétan semmi jót nem tett a bőrömmel,csak rontott rajta.Az arcom egyes helyeken foltokban száraz ,durva tapintású lett,kissé smirgli szerű,nem tudom máshogy megfogalmazni.Ahogy "öregszem"az orcákon rosacea jeleit veszem észre amúgy is,de ettől a krémtől még jobban előjött.Száraz bőrűek egyáltalán ne próbálkozzanak vele!
Nagyon csalódott vagyok,mert egy Lorealtól többet vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

Nagyon csalódott vagyok,mert egy Lorealtól többet vártam volna.

zambezi

2019. december 28.

62 éves, normál bőrtípusú édesanyám véleménye, amit szeretne megosztani: "Nagyon rossz minőségű a krém. Nem vittem a szemem közelébe, de mégis nagyon csíp, bedagad, bevörösödik, sokkal jobban kihangsúlyozza a ráncokat, beleül, összecsomósodik a bőrön."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

dottya

2019. március 27.

update: újra elővettem, már majdnem el is használtam az egészet. Most semmi pattanás nem jött ki rajtam. (Hihetetlen, de úgy tűnik, hogy a niaciamidos szérumomtól pattogtam ki.)
Jól hidratál, de nem olyan hosszan tartóan, mint az éjszakai krém változata. Nagyon szeretem használni, mert kellemes, selymes érzést hagy maga után, feltölti a ráncokat és nem csillog tőle az arcbőröm. A szaga viszont szörnyű. Valahol 3 és 4 csillag között van.

Az éjszakai változatát nagyon megszerettem a csúnya összetevők ellenére. Ezért úgy gondoltam kipróbálom ezt a nappali krémet is, mert ebben legalább nincs parabén. Nehezen gyógyuló, bőr alatti pattanások jöttek ki az arcomon, azzal egy időben, hogy használni kezdtem. Szóval úgy döntöttem hanyagolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

VictoryFord

2019. március 25.

Az éjszakai párjával együtt használtam. A véleményem az,hogy ez egy nagyon jó krém. Kezdődő szarkalábaimat tényleg feltöltötte,szép volt a bőröm mikor használtam. Jó ár/érték aránybsn is van. Csomagolása szép. A krém könnyen beszívódik. Most komolyabb anti aging krémek felé kacsintgatok de nincs kizárva hogy egyszer újraveszem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Panka86

2018. december 10.

A piros laser renew változatot ismertem és a szerettem, mivel nem volt vele problémám, arra következtettem hogy testvérével a HA filler-rel se lesz gondom. Mivel akciós volt, nagyon baráti áron jutottam hozzá, mertem kockáztatni. És milyen jól tettem. Most úgy érzem megtaláltam az igazit, ami az arckrémet illeti. Nagyon érzékeny a bőröm,de nem irritálja, olyan szép egységes, matt arcképet eredményez, hidratál, puha a bőröm,a pólusaim is alig látszanak a használata után és a ráncocskáim is szépen eltünteti (mély, erős ráncaim nincsenek). Tuti innentől őt fogom használni és valószínűleg beszerzem az éjszakai krém (megtörtént) és szemránckrém változatot is.Fényvédőt nem hiányolom, örülök hogy télen nem kell vele terheljem az arcbőröm, nyáron pedig a sminktermékeim ezt tartalmazzák. Apropó, remek sminkalap! Az illata nekem kellemes, emlékeztet kislány koromban kapott első parfümömre :) Azt hiszem Girls Garden, vagy valami nagyon hasonló neve volt. Nosztalgikus számomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 10.

k001

2018. május 19.

Bár ráncaim még nincsenek, gondoltam 30 felett már ideje valami komolyabb, ránctalanító hatású krémre váltani. Pattanásom viszont rengeteg van, kicsit féltem is, amikor megéreztem a tömény parfümillatát a terméknek, de egyáltalán nem irritál, sőt talán még nyugtat is, legalábbis, amióta ezt használom, eltűntek. Szerintem feltöltő hatása is van. Matt érzést ad felkenés után, jól lehet rá sminkelni. Ha elfogyott, biztos, hogy ugyanezt veszem újra.
+ a benne lévő szilikon nem biztos, hogy káros, védi a bőrt a külső hatások ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Leander

2018. április 2.

Meglepően jó. Nem sokat vártam tőle, azt hittem egy "futottak még" krém lesz, de nem. Tényleg jó. Szépen feltölti a kezdődő ráncoskáim, hosszantartóan hidratál, szépen beszívódik, kellemes a használata és nagyom jól lehet rá sminkelni. Én rétegelési problémát sem tapasztaltam: alá szérumot és arcpermetet használtam, fölé pedig volt, hogy rámentem BB krémmel. Semmi inkompatibilitást nem eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 2.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Ph szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Galangál növény kivonata. A kozmetikumokban levelének és gyökértörzsének kivonatát egyaránt használják. Ayurvédás gyógynövény, segíti az emésztést és használt reuma (izületi gyulladás) ellen is. Nem található információ arról, hogy mire való a kozmetikumokban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag