L'Oreal Paris

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: MRoni, az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2015. április 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló krém Magas koncentrációjú hialurinsav C98-al:

• Feltölti a ráncokat: a Revitalift Filler (HA) krém a legmagasabb koncentrációban tartalmaz hialurinsavat*, a tömörebb bőrért, és a ráncok feltöltéséért.
  • Helyreállítja a bőr teltségét: Fibroxilt tartalmaz, amely segíti a bőr teltségének és a kontúrjainak helyreállítását. Az arcbőr napról napra teltebb, tónusosabb és fiatalabbnak tűnik.

Látható eredmények: 4 óra múlva a bőr szerkezete feszesebb (+14%) és tónusosabb (+25%). A bőr akár 48 órán át hidratált. 4 hét múlva: jelentős csökkenés mérhető a homlok ráncain (-16%) és a szarkalábakon a szem körül (-11%). A bőr teltebb és láthatóan feltöltött.

Bőrgyógyászatilag tesztelt/minden bőrtípusra, érzékeny bőrre is

domkatalin

2022. április 25.

Sajnos nagyon pereg, felvitel után kb 10 perc múlva lemálik az arcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 25.

Sajnos nagyon pereg, felvitel után kb 10 perc múlva lemálik az arcról.

judit1982

2021. május 9.

Imádom! Kombinált, állandóan fénylő bőrömet gyönyörűen mattítja egész nap, illetve felvitel után kb. 10 perccel már látható a simító hatás is, ami hosszan kitart. Megjegyzem, hogy az én arcom egyáltalán nem érzékeny, vígan elvagyunk együtt, már a 3. tégellyel használom el. Talán egyetlen hibája, hogy nincs benne fényvédő, de éppen tervezem egy mattító fényvédő krém használatát, megpróbálom majd az alá felvinni. Ha bírják egymást, akkor biztosan megint újra fogom venni!

Update: teljesen jól működik a fényvédővel (Eucerin Sun Protection Oil Control 50SPF), megmarad a simító hatás. viszont eléggé kukacosodik a kettő együtt, ennyi azonban nekem belefér a nagyobb jó érdekében. továbbra is maradok ennél a nappali arckrémnél, egy csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 9.

Sandragon007

2021. április 29.

Bár, még csak 34 éves vagyok, de eddig a korosztályomnak megfelelő krémekkel, nem mentem semmire. Némi szarkaláb, homlok és mosoly ráncaim vannak. Majd rátláltam erre a termékre, természetesen,az éjszakai krémmel együtt használva! Nagyon kedvelem a csomagolását, külömbséget tesz a nappali (ezüstös/szürkés, fehér krémmel) és éjszakai (lilás/csillogós, lilás krémmel) termék között, hogy ne keljen a feliratot állandóan lesnem, de ami igazán nagy öröm, hogy amióta ezzeket használom, a férjem megjegyezte: "Drágám, olyan puha az arcod, és olyan szép, mit csinálsz vele?" szóval, csak ennyire hatásos, hogy eddig bármit is kenhettem rá, sosem tűnt fel neki. A ráncaim csökkennek, a bőrtónusom javul, és tényleg nagyon puha és selymes az arcom, illetve felvitel után mint ha valami bársonyos réteg lenne rajta, és mattabb is a bőröm. Az illata nekem nagyon bejön, és jó hosszan tart. Kevés kell belőle, sokáig elég, jól beszívódik, sminkelhető. Ha glamour napok vannak, pedig a legnagyobb öröm, mondhatom, mindig jár az 50-40% rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 29.

Croftka

2021. április 8.

Nekem nagyon nehéz volt és Túlérzékenyeknek nem ajánlom. Beizzadtam alatta és persze allergizált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

DalmaAnna

2020. október 11.

Sokkal jobb, mint a Laser X3. Jó az állaga, jó használni. Anyukám használja többet, viszont én is nagyon szeretem, és abszolút 5 csillag ebben az árkategóriában. DM-ben 4000Ft, nyilván hatalmas csodát nem tesz, de ennyi pénzért van annyira hatékony, hogy érdemes használni, és legalább nem költ el az ember vagyonokat, és egy jó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

wildrose

2020. július 9.

Kellemes, de erőteljes illatú arckrém, közepesen testes állagú, viszonylag gyorsan felszívódik, és elég jól hidratálja, simítja a bőrt. Nekem a túlzott illatosításával nem sikerült megbarátkozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 9.

fioretta

2020. június 19.

Az illata kellemes, elég híg, folyós. Egész jól hidratálja a száraz, "feszülő" bőrt, azonban az én bőrömet nagyon zsírossá és fénylővé tette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

sziszoka

2020. június 4.

Nekem ez a krém konkrétan semmi jót nem tett a bőrömmel,csak rontott rajta.Az arcom egyes helyeken foltokban száraz ,durva tapintású lett,kissé smirgli szerű,nem tudom máshogy megfogalmazni.Ahogy "öregszem"az orcákon rosacea jeleit veszem észre amúgy is,de ettől a krémtől még jobban előjött.Száraz bőrűek egyáltalán ne próbálkozzanak vele!
Nagyon csalódott vagyok,mert egy Lorealtól többet vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

Nagyon csalódott vagyok,mert egy Lorealtól többet vártam volna.

zambezi

2019. december 28.

62 éves, normál bőrtípusú édesanyám véleménye, amit szeretne megosztani: "Nagyon rossz minőségű a krém. Nem vittem a szemem közelébe, de mégis nagyon csíp, bedagad, bevörösödik, sokkal jobban kihangsúlyozza a ráncokat, beleül, összecsomósodik a bőrön."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

dottya

2019. március 27.

update: újra elővettem, már majdnem el is használtam az egészet. Most semmi pattanás nem jött ki rajtam. (Hihetetlen, de úgy tűnik, hogy a niaciamidos szérumomtól pattogtam ki.)
Jól hidratál, de nem olyan hosszan tartóan, mint az éjszakai krém változata. Nagyon szeretem használni, mert kellemes, selymes érzést hagy maga után, feltölti a ráncokat és nem csillog tőle az arcbőröm. A szaga viszont szörnyű. Valahol 3 és 4 csillag között van.

Az éjszakai változatát nagyon megszerettem a csúnya összetevők ellenére. Ezért úgy gondoltam kipróbálom ezt a nappali krémet is, mert ebben legalább nincs parabén. Nehezen gyógyuló, bőr alatti pattanások jöttek ki az arcomon, azzal egy időben, hogy használni kezdtem. Szóval úgy döntöttem hanyagolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Ph szabályozó segédanyag

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Galangál növény kivonata. A kozmetikumokban levelének és gyökértörzsének kivonatát egyaránt használják. Ayurvédás gyógynövény, segíti az emésztést és használt reuma (izületi gyulladás) ellen is. Nem található információ arról, hogy mire való a kozmetikumokban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag