L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: CeCeDrake, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. augusztus 27.

Kategória:   Hidratáló krémek

A L'Oréal Paris első éjszakai balzsama a fáradtság jelei ellen, amely segít láthatóan javítani a bőr megjelenését. Tartalmaz:

•  Adenozin: ránctalanító hatóanyag, amely képes hozzájárulni a kipihentebbnek tűnő arcvonásokhoz és segít simítani a ráncokat.
  • E-vitamin + CG-vitamin: hatékony antioxidánsok, amelyek segítik az arcszín ragyogását.

Látható eredmények

• Reggelente az arcbőr hidratáltnak érződhet és ezáltal az arcszín ragyogóbbnak látszik, az arcvonások kipihentnek tűnhetnek.
  • Több éjszaka után a bőr teltebbnek látszhat. Tónusosabbnak tűnhet, a fáradtság jelei csökkenni és a ráncok kisimulni tűnnek.
  • Napról napra bőre szebbnek látszódhat, mintha Ön többet aludt volna.

Spvirgi

2018. május 29.

2 évig használtam, de már nem látom a boltok polcain,sajnos.
Nagyon szerettem ezt a krémet.
Nem okozott pattanásokat, jól hidratált és imádtam az illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

2 évig használtam, de már nem látom a boltok polcain,sajnos.
Nagyon szerettem ezt a krémet.
Nem okozott pattanásokat, jól hidratált és imádtam az illatát. :)

Susie0011

2018. május 21.

A kedvenc termékcsaládom a loreáltól.
Csak sajnos már nem találom sehol sem boltban :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

A kedvenc termékcsaládom a loreáltól.
Csak sajnos már nem találom sehol sem boltban :(

RockSusie

2016. december 31.

Nem rég használom csak, de már nagyon megszerettem, minden este használom lefekvés előtt, és reggel azóta sokkal szebb bőrrel ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Regi84

2016. július 31.

Jól hidratál, nem zsírosít, száraz bőrre tökéletes akár nappalra is. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

CeCeDrake

2016. április 26.

A nappali krémmel, a szemkörnyék ápolóval, a szérummal és a BB krémmel együtt használom. Eddig BB krém alá akkor sem mertem nappali krémet kenni, ha szárított, mert lefolyt minden a kombinált bőrömről. Amióta az egész családot együttesen használom, azóta nincs ilyen probléma, bátran felviszem a nappali krémet is a BB alá és nem úszik zsírban a fejem!
Köze lehet ehhez ennek a krémnek, azaz balzsamnak is. Kékes, lilás zselészerű, könnyen beszívódik és reggelre szép bőrképet eredményez. Irritációt nem okozott, pattanások sem jelentek meg tőle. Könnyed, de mégis tápláló kis krémecske, szeretem. Aki használja a termékcsalád valamelyik tagját és elégedett, azoknak bátran ajánlom. Akciósan meg főleg. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ph szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Lila színű.