L'Oreal Paris

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: glau17, Módosítva: 2018. július 6.

Kategória:   Hajformázók

Stylista bun spray konty készítéséhez, rózsakivonattal. Dússá teszi a kontyot. Segít rögzíteni és tartósítani a frizurát.

sztike

2019. december 23.

Kiárusításon vettem meg ebből az utolsó darabot kemény 600 magyar forintért. Amikor megláttam az üzletben, feljöttem ide, és utána már kb. nem gondolkodtam, ráraboltam egyből. Vékonyszálú, tartás nélküli hajam van, így hát bármit, ami azzal kecsegtet, hogy úgy fogok kinézni tőle, mint akinek van haja, a másodperc tört része alatt röpítek a kosaramba. Nagyon jó döntés volt, gyakorlatilag úgy működik, mint a Taft Volumen Powdere, csak spray formában, plusz ezt ki lehet fésülni a hajból a nap végén, nem kell miatta hajat mosni. A hatásmechanizmus egyébként ugyanaz: rétegekre választom a hajam, befújom ezzel, kis tupír és áldás békesség, kész is az instant haj. Ha nap közben kicsit összeesne, csak beletúrok, kicsit felborzolom a tövét és egyből visszaáll a rend. Az illatát is szeretem, szóval minden mesés...lenne, ha nem vonnák ki. Azért köszi az élményt, L'Oreal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 23.

csaktom

2018. szeptember 15.

erősen mattít, nagy mennyiségben szárít is, amint az a szilikától elvárható, cserébe istenien dúsít, a rövid, vékonyszálú hajamat le sem lehet lapítani, ha belőttem vele, legfeljebb egy bombatalálatra adná meg magát a tartása

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Valerie13

2018. augusztus 15.

Nagyon jól fixálja a kontyot és valóban dúsabb lesz tőle a haj formázás közben, akár egész nap tart a hatása, nálam mindenképp újravevős termék. Ami miatt csak 4 csillagot kap tőlem az az illata, ami nem rossz de szerintem lehetne jobb is ha már egész nap rajtad van a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.