L'Oreal Paris

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: ZsoZsi35, az összetevőket feltöltötte: fannisomogyi12, Módosítva: 2020. szeptember 10.

Dúsító szempillaspirál, szilikonkefével

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Teo

2022. március 14.

Amikor elkezdtem használni tetszett, de pár hét használat után valahogy elkezdett besűrűsödni és már csak nagyon vastagon tudtam felvinni. Több réteg szóba sem jöhetett, mert durva pók hatása volt úgy. Maszk használatkor kenődős volt, egyébként nem az. Én közepesnek mondanám, lehet, hogy teszek majd még egy próbát vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 14.

Candy21

2021. május 30.

Szép sűrű pillákat lehet vele festeni igazán fekete a festék színe hosszít és megemeli a pillákat. Viszont nekem kenődik a nap folyamán és hamar be is sűrűsódött a festék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Belyus

2021. január 3.

Nekem nem jött be, nem hosszabbítja igazán a pilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

Nekem nem jött be, nem hosszabbítja igazán a pilláimat.

lauraszolloskei

2020. szeptember 16.

Az elején nem szerettem, mert nagyon sok festéket vitt fel a pilláimra, nagyon óvatosan kellett vele bánni. De nem adtam fel, mostanra megszerettem, szép hosszú pillákat lehet vele csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Kriszta180222

2019. január 10.

Nagyon tetszik a kialakítása, a vékony kefével könnyű dolgozni. Szép hosszú szempillákat csinál 2 rétegben, viszont a 2. réteget nagyon körülményes felvinni, könnyen összetapasztja a pillákat, és nap közben sajnos pereg le belőle a szem alá. Sajnálom, mert a végeredmény az nagyon meggyőző, de ilyen hibákat egy jó szempillaspirál nem engedhet meg magának.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Detti90

2018. november 12.

Alapvetően hosszú szempillákat lehet vele készíteni, de viszonylag hamar "sűrű" lesz a festék, és nem lehet rétegezni, mert iszonyatosan összetapasztja a pillákat. Nekem hamar kiszáradt és használhatatlanná vált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

fdorottya

2018. április 16.

Nem a hűha kategória, de nem rossz. Sima hétköznapi sminkhez tökéletes. Nem nagyon szeretem a szilikon kefés spirálokat, de a kíváncsiság hajtott. Nagy gratula a tervezőknek, hogy úgy alakították ki, hogy ne vegyen fel sok festéket. Pont annyit vesz fel amennyit kell. Így nem tapasztja össze a pillákat, nem lesznek póklábak, meg a szempilla végén bumszlik. A festék nem pereg, nem maszatolódik. Egész nap ott marad ahol kell. Összességében tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

SimonHajni

2018. január 3.

Én lehet más spirált használtam mint az előttem szólók, de nekem nagyon nem jött be. Amellett, hogy kiszárította a szempilláimat, nehezen is szedhető le, és ugyan tényleg nagyon hosszú pillákat varázsol, de össze is kuszálja őket, ami nagyon nem szerencsés... egynek oké, de hogy többet biztos nem veszem meg, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

rinike

2017. december 10.

Jó spirál csak kevés helyen látom sajna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

Jó spirál csak kevés helyen látom sajna

zsuzsu92

2017. szeptember 28.

Nagyon szépen meghosszabbítja a pillákat, tartós, fekete, szuper szempillaspirál. Nekem nem annyira könnyű lemosni, de nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az összetevő a rákpáncélból kinyert kitin félszintetikus származéka. Vízoldékony, humán szövetekkel kompatibilis polimer. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint elsősorban gél- és filmképző hatása miatt használják a kozmetikumokban.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.