L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1700 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ficuskinky30, az összetevőket feltöltötte: samsarah, Módosítva: 2012. november 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1700 Ft

A Triple Active Hármas hatású nappali krém használatával, a bőr védett a mindennapi UV hatástól és szabadgyököktől.

A Triple Active nappali krém hármas hatása:

1. Hoszzantartó hidratálás: A glicerin cukorszármazékkal egyesítve erősíti a bőr vízmegkötő képességét, hogy optimális hidratálást biztosítson az egész nap folyamán.
  2. Védelem: A szabadgyökök elleni hatóanyag E-vitaminnal segít megelőzni a szabadgyökök kialakulását, amelyek a korai bőröregedés legfőbb okozói. Az UV-szűrő védi a bőrt a fény káros hatásaitól.
  3. Ragyogás: Ceramidok B5 vitaminnal egyesítve azonnali ragyogást adnak a bőrnek.

Ár: 1700 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Kimci

Korcsoport: < 18
2016. november 5.

Nagyon tetszik, most is ezt használom, pihe-puha volt utána a bőröm, abszolút megérte az árát.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 5.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
VictoryFord

2016. október 19.

Nekem a kombinált bőrömre tökéletes volt,nagyon szerettem,jól hidratált,de ugyanakkor nem zsírosította a bőrömet,többször újra vettem aztán elcsábultam más krémek felé. Most,hogy megláttam felcsillant a szemem,holnap azt hiszem a drogéria felé veszem az utat. :)
Update!: A drogáriában keresve már nem találtam,jobban utána néztem és már nem Triple active néven fut,hanem új csomagolásban HydraSpecialist a neve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

pankaland

2016. augusztus 2.

Tavasszal vettem hidratálás és UV védelem céllal, de nekem sok ez a krém. Nem szívódik be teljesen és fényes lesz tőle a bőröm. Nem az igazi sajnos, időnként este felrakom, éjszakai hidratálónak jó, de nappali krémnek vettem az UV miatt is, így igazából csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

lionshare

2016. június 6.

Ajándékba kaptam. Elég zsíros, nehéz krém, bár mintha hidratálná, "zsírosítaná", "telítené" a bőrt, ami néha nem árt.
Olyan puha, illatos, vajas érzés, ami pereg.
A legzavaróbb tulajdonsága a zsírosodás, morzsálódás vagy "kukacosodás", számomra nem a legjobb krém napi szintű általános használatra ezért, sem a rétegezéshez sem smink alá nem a legjobb nekem. Amúgy az illata nem zavart, nem is kezdte ki a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

Olyan puha, illatos, vajas érzés, ami pereg.

Julis

2016. január 28.

Nagyon szerettem ezt a krémet, 3-4 tégellyel elhasználtam belőle, mielőtt túlnyomórészt áttértem a natúrkozmetikumokra. Azóta is hiányzik. :) Közepesen hidratál, ami nekem elég volt, mert nem extra száraz a bőröm, és a legjobb sminkalap, amit eddig próbáltam. Nagyon hamar beszívódik, kb. 1 perc után lehet rá sminkelni. És a márkájához képest baráti az ára, mindig kifogtam egy akciót, így meg főként. Nem találtam még meg a tökéletes helyettesítőjét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 28.

anna09

2016. január 24.

20 évesen eszembe jutott, hogy pont itt az ideje megelőzni a ráncokat, majd néhány cikk elolvasása után rájöttem egy napvédő kell nekem. Úgy láttam, ez a legmegfelelőbb az összes ígért hatásával a megelőzésre. Azért adok 4 csillagot mert a bőröm nem tudja rendesen beszívni, és lemorzsálódik.

UPDATE:
Nem nagyon láttam jó hatást, nem hidratált annyira és a morzsálódás lepergés nagyon zavar. Inkább másik után nézek ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 24.

UPDATE:

gabriellabn

2015. december 20.

Reggel szoktam használni én is, hamar beszívódik, de ha kedve tartja elkezd morzsolódni és ez kifejezetten idegesítő amikor reggel siet az ember. Jó hogy van benne fényvédő, de ha elfogy kipróbálok mást inkább, mert valahogy nem az igazi (de a drogériások között még mindig az egyik legjobb szerintem). Az ára legalább jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Skuto

2015. december 2.

Nekem nagyon bejött, reggeli mosakodás után smink alá szoktam kenni. Gyorsan felszívódik, nem hagy nehéz érzetet, nekem az illata is tetszik. T-vonalban zsírosodó, de alapvetően könnyen kiszáradó bőröm van, segít kezelni, nem zsírosítja tovább a problémás helyeket, nem pattogtam ki, mindeközben hidratál. Én nem tapasztaltam semmilyen morzsálódást, kukacosodást, nem akadályoz a sminkelésben sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Emma Woodhouse

2015. november 29.

Szépen hidratál, az én zsíros bőrömre talán még sok is volt, viszont borzasztóan kukacosodik, képtelen voltam rá normálisan sminkelni. Félig elhasználtam, aztán ment a kukába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

sztike

2015. november 1.

Jaj, de szeretem! Az első "rendes" arckrémem is L'Oreal volt, csak azt sajnos kivonták a forgalomból. :/ Utána egy Niveát vettem, mert az volt leértékelve és elcsábultam. Hát kár volt. Hiába volt könnyű állagú a krém, annyira zsíros érzetet hagyott a bőrömön, hogy idegesített. Már az első egy hét után tudtam, hogy amint elfogy, visszatérek a L'Orealhoz. Mivel kombinált bőrtípusom van, erre esett a választásom, és nagyon örülök neki. Töményebb, masszívabb krém, mint a Nivea, de nem hagy zsíros érzetet, kellően hidratál és sminkelni is könnyű rá. Egyedül az illata nem nyűgözött le, de hamar elillan, szóval nem zavaró. Ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.