L'Oreal Paris

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sasha, Módosítva: 2016. március 29.

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

ColoredYouTube

2017. január 3.

Rövid vonalakban:a fedése nagyon jó, szépen lehet rétegezni, a tartóssága átlagos. Mondhatni egyenletesen kopik le. Összességében fantasztikus termék volt, ha lenne ajánlanám, Az ára volt egyébként még picit negatívum.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Tamara87

2016. május 14.

A regi L´oreal True match-on (The foundation) meg nem ez a puzzle jel volt... Evekig hasznaltam. Ez volt a titkos fegyverem az egyetemen :D :D :D Imadtam, hogy a fejemen olyan szep nude benyomast keltett... Lagy, sima, konnyen eldolgozhato. Szerintem talan a legjobb L´oreal alapozo, regen probalgattam nem egyet. Pl. L´oreal Infallible - tol (ugyanez a makeup csak piros az adagoloja) kipattogtam! Aztan egy ido utan, ahogy valtozott az arcborom, zsirosabb lett, csillogobb, rajottem, ez mar nekem keves... Egyebkent lehet a mai napig hasznalnam... Sosem volt tiszta, baba borom, de akkoriban ez meg elegendo volt. 5/5-ot adok, mert nem a termek hibajabol lett igy. Kellemes emlek nekem ez az alapozo :) Amennyit buliztam az egyetemen es mentem komasan orara... O mindig kisegitett :) Mar csak szep emlek... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Birkin22

2016. április 29.

Az elején nagyon tetszett, majd azt vettem észre, hogy akárhányszor használom pár órán belül csúnya pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Era514

2016. április 8.

Gyenge fedés, fényes hatás néhány órán belül már tavasszal is, de a száraz foltokat azért ennek ellenére kiemeli (kombinált bőr). Egy szóval nem érte meg, hiába klassz az összetétele. El is raktam a szekrény aljára, tartaléknak jó lesz. Ma kuponnal fél áron a Maybelline Superstay 24H alapozóját, hát finoman szólva sem összehasonlítható a kettő, és az még teljes áron is csak majdnem a felébe kerül ennek. Száraz bőrűeknek télen jó lehet, persze csak ha nincsenek hámló foltjaik...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

ladywonderful

2016. április 2.

Amióta alapozót használok, mindig ezt vettem újra és újra. Oké, néha kifelé kacsintgattam, és kipróbáltam más márkák alapozóit is, de egyik sem igazán érte utol ezt (legalábbis azok közül, amiket kipróbáltam). Szépen fed, nyilván a pattanásokra meg piros foltokra kell korrektor (én zöld és púderszínű kombinációját használom), púderrel fixálva nálam egész nap a helyén marad, Alig várom, hogy elfogyjon, és kipróbálhassam az újabb verziót is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Szlilla19

2016. március 14.

Az én bőrömnek nem nagyon jön be, de a barátnőim akiknek a sminkjét szoktam csinálni, egyszerűen imádják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

kismag

2016. január 28.

Hááát ez nálam nagyon vegyes... féláron vettem meg mikor kiárusították a régi verziót, de nagyon pipa lettem volna, ha rendes áron veszem meg.
Az iszonyú sok pozitív vélemény és youtube-os körökben kialakult hype-olás miatt azt hittem ez valami csoda. Először is színpaletta nem volt valami szerencsés számomra és nem találtam olyan színt ami nekem pont jó lenne, de ez egy dolog.
Azért vagyok szomorú mert amikor felviszem(beauty blenderrel vált be nekem a legjobban) eszméletlen a fedése de ugyanakkor nagyon könnyű, gyönyörű a finishe, olyan mintha mattra száradna, de nem lapos hanem olyan szatén fénye van...viszont sajnos rajtam nagyon oxidálódik és ami a legnagyobb hibája, hogy finoman fogalmazva nem tartós. Lepúderezve nekem max 3 órát bír ki majd átfényesedik és iszonyatosan elmászik, a nap végére pedig borzalmas.
Kipróbáltam az összes hidratálómmal és alappal is, de hiába. Szóval ez nekem ár minőség arányban csak egy 3as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

niki33

2016. január 18.

Fél áron jutottam hozzá a Rossmann-ban, teljes áron magamtól nem vettem volna meg, rose beige árnyalat. Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban: nem fed teljesen jól, először púder nélkül próbáltam, de hamar átfénylett az arcbőröm, illetve nem mindenhol fed egyenletesen. Púderrel viszont egész jó. Nem fogom újra venni, maradok a jól bevált Max Factor cc krémnél, ami annyira jól fed, hogy nem kell púder fölé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

maow

2016. január 11.

Szeretem-utálom kapcsolatom van ezzel az alapozóval: néha megfeledkezek róla, de aztán mindig újra felfedezem. Meg kell tanulni bánni vele, ha ecsettel használod: gyorsan kell dolgozni, mert hamar "megköt", púderes finisű lesz, és úgy már nem igazán lehet szépen eloszlatni. Javasolt inkább csak az arc egy részére felvinni, eldolgozni, aztán jöhet a többi rész is. Nem szabad sokat tenni, különben a végeredmény "cakey" lesz. Ujjal felkenve gyorsan és egyenletesen eloszlatható, pik-pak megvan, így a mindennapi alapozómmá vált.
Használata előtt érdemes aláhidratálni, mert így könnyebben és szebben oszlatható. Közepes fedése van, nagyon könnyű viselni, púderrel fixálva minimálisan fényesedek át, szép a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

denisawry

2016. január 7.

Kedvenc alapozóm, számomra ez testesíti meg a "te bőröd, csak jobb" koncepciót. Ha nagyon sok gond van az arcommal jobb fedésű alapozót használok, de ez a hétköznapoki választásom. Remek a textúra, akár kézzel is felvihető, nagyon természetes hatást kelt. 4-5 óra elteltével kifényesedik a T-zónám, de nem túlzottan. Praktikus a csomagolása, bár több a veszteség, mint egy tubusnál. Egyedül a fényvédőt hiányolom a L'oreal alapozókból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.