L'Oreal Paris

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 15.

Kiszerelés:   7,4 ml

A L'Oreal Paris Unlimited szempillaspirál drámai volument, hosszúságot ad egész nap pilláidnak. A szempillaspirál egy innovatív kefével rendelkezik, amely két különböző szögben hajlítható, így rendkívül pontosan, maszatolás nélkül tud a szempillákhoz érni.

Ár: 2500 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes

shandel

2020. július 28.

Félve próbáltam ki, (mivel a dús sörtéjű nagy fejű spirálokat szeretem) de kár volt hiszen nagyon jól működik. Pont elegendő terméket vesz fel, nem ragasztja össze a pillákat, hatalmas göndör szempilláim lesznek tőle. Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 28.

JAAAZMA

2020. június 27.

Első néhány használat roppant barátkozós volt, nem igazán találtuk meg a közös hangot.
Azóta szerelem, ilyen hosszú és göndör pillákat nekem a L'oreal Bambi-ja sem csinált :D
(Rövid és egyenes szempilláim vannak)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

(Rövid és egyenes szempilláim vannak)

Queen16

2020. június 7.

Az elején nagyon tetszett, hát nekem irritálta a szemem! Érdekes mikor ezzel volt kifestve a pillám irritált a szemem, minden bajom volt, így nem használom többet, ultra fekete formula,és sok festéket visz fel a pillákra, nem rossz, de nem az irritálás miatt nem veszem ujra illetve az íveltség is hamar kijön,max hosszabá teszi a pillákat meg feketévé, a behajlitas miatt valoban konnyen hozza ferhető a belso pillákhoz is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

bogmir

2020. június 5.

Nagyon nagyon szuper!! Óriási, göndör, extra fekete pillákat csinál. Nem pereg, nem kenődik(túl vagyok vele egy nagy síráson is). A sörte kialakítása tökéletes. Imádok vele sminkelni. Egyszerűen magamra nézek és gyönyörű pillákat látok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

Anne74

2020. május 9.

Nagyon jókat hallottam róla és emiatt vásároltam meg.
S bizony igaz.
Tökéletes termék. Gyönyörű pillak.
Biztos,hogy újra vásárolom...🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 9.

Nagyon jókat hallottam róla és emiatt vásároltam meg.
S bizony igaz.
Tökéletes termék. Gyönyörű pillak.
Biztos,hogy újra vásárolom...🙂

peachyglow

2020. április 26.

Össze lettünk zárva a karanténra. Pont előtte pár héttel vettem meg, nem tetszett de úgy voltam vele, hogy elhasználgatom, most amennyit bezárkózva az ember lánya sminkel, arra tök mindegy. Szép fekete és nem keményíti meg a pillákat, viszont nem tartja a göndörségüket és dúsításban azért többet várnék jóval. Most, hogy kezd beszáradni használhatóbb lett a festék állaga, de kb két hónapig szerintem túlságosan híg. Lemosni viszont nagyon könnyű. Nem pereg le, viszont az alsó pilláknál hajlamos picit kenődni. Erős közepes, nekem nem azok a preferenciáim, amiben ez a spirál erős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

kittigris

2020. március 1.

A legkedvencebb szempillaspirálom lett, de az a helyzet, hogy türelem kell hozzá, és tudni kell használni, érdemes leszedni a spirálról az anyagból mielőtt a pillákra kennénk. Gyönyörű, hatalmas pillákat tudok vele csinálni magamnak. Jól hosszít, göndörít, és nagyon szép sötét. Nekem ez jobban bejött mint a vízálló, rendes szemfesték lemosóval egy pillanat alatt lejön. Ici-picit nyomot hagyhatnak a pilla végei, ha túl hosszúra sikerülnek, de nekem nem szokott sem összeállni, sem lepotyogni. Mindig felturbózza az önbizalmam, ha ezt viselem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

KarVivien

2020. január 12.

Ennek a terméknek nagyobb volt a füstje, mint a lángja! Számtalan yutuber/blogger reklám után gondoltam megveszem akciósan. Az első használat után tovább is adtam a nővéremnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Fleurfreya

2019. november 30.

Számomra jelenleg ez a best of spirál. ♥️
Tényleg szépen hosszabbítja és szétválasztja a pillákat.
Sokat elhasználtam már, most vettem belőle azt hiszem a hatodikat.
Időnként Notinon ki lehet fogni akciót, amikor leviszik az árát. 😉👍
Egyetlen negatívum, amit ennél szinte az összes spirálnál tapasztaltam, hogy egy vagy másfél hónapos használat után, a felesleges festéket a keféről lehúzó dugó bele esik a belsejébe. Na onnantól kezdve nem tudom már használni, mivel ugye nem tudom lehúzni a felesleget, max. csak úgy, ha egy bármilyen spirálba lehúzom, már ha belemegy ennek a keféje. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 30.

Számomra jelenleg ez a best of spirál. ♥️
Tényleg szépen hosszabbítja és szétválasztja a pillákat.
Sokat elhasználtam már, most vettem belőle azt hiszem a hatodikat.
Időnként Notinon ki lehet fogni akciót, amikor leviszik az árát. 😉👍

annabngr

2019. október 17.

Szerelem elso hasznalatra. Kicsit tul van arazva, de glamour napokon megerte! Szuper hosszu pillak, semmi pok hatas, a kulonleges kialakitasanak koszonhetoen a szelso pillakat is sokkal jobban elerem vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Butylene Glycol, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).