L'Oreal Paris

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 15.

Kiszerelés:   7,4 ml

A L'Oreal Paris Unlimited szempillaspirál drámai volument, hosszúságot ad egész nap pilláidnak. A szempillaspirál egy innovatív kefével rendelkezik, amely két különböző szögben hajlítható, így rendkívül pontosan, maszatolás nélkül tud a szempillákhoz érni.

annabngr

2019. október 17.

Szerelem elso hasznalatra. Kicsit tul van arazva, de glamour napokon megerte! Szuper hosszu pillak, semmi pok hatas, a kulonleges kialakitasanak koszonhetoen a szelso pillakat is sokkal jobban elerem vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Lina14

2019. július 28.

A kefe kialakítása nagyon jó, valóban sok festéket vesz fel, de a sörték egész egyenletesen oszlatják el. A gond, hogy nem tartja meg a göndörséget napközben, és nem ad elég drámai pillákat még több rétegben sem. Ennyi pénzért sokkal többet vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

DoriDori11345

2019. július 19.

Borzasztó: csomós pillák, pókláb hatás, rengeteg festék a kefén

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Borzasztó: csomós pillák, pókláb hatás, rengeteg festék a kefén

Anheszenamon

2019. június 28.

Update: Most, hogy már két hónapja használom, némileg változott a véleményem róla. Bár nem minden nap hozzá nyúlok, de elkezdett csomósítani. Nagy bosszúságot tud okozni, mikor a szemsmink végén ocsmány póklábakat csinál, és 3-4 pilla lándzsaként meredezik összetapadva. Emiatt sajnos kénytelen vagyok levonni egy csillagot és akkor még nagyon jóindulatú vagyok.

2019.04.24. Meglepve olvasom a negatív véleményeket. Nekem nagyon szépen teljesít ez a spirál. Dús, fekete pillákat csinál, nap folyamán nem pereg, nem potyog és nem kenődik. Este is ugyanúgy néz ki, mint ahogy reggel felkentem. Nehezebb lemosni mint pl. egy Essence spirált, de sminklemosó olajjal szoktam eltávolítani az arcomról a sminket, így könnyebben lejön a spirál is. De micellás víznek szerintem esélye sincs leszedni. Nem biztos, hogy teljes áron is megvenném, mert szempillaspirálra elvből nem adok több ezer forintot. Nagyon jó kis spirálokat lehet kapni a drogériában 1000-2000 ft-ért is, akkor miért fizessek 4500-5000 ft-ot? De Glamour napokon féláras kuponnal úgy gondolom megérte. Nap mint nap használom, és szívesen veszem elő. El tudom képzelni, hogy újra vásárolom valamelyik kuponos napok alkalmával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

fagas

2019. május 31.

Nos, nem is tudom... többet vártam, kétségtelen.
A színe szép, fekete, nem pereg, tartós, klassz hosszú pillákat lehet kreálni - ám valahogy mégsem az igaz.:-( Enyhén idegállapotba jövök attól, hogy rengeteg festéket vesz fel, alig győzöm törölgetni a kefétől, és ha nem sikerül, bizony csúnyán tapaszt.:-( Régen csak a márka Telescopic-ját vettem, az igazi telitalálat volt, imádtam! Azóta is visszasírom, és azt keresem minden egyes új spirálban - nos nagyon úgy tűnik, ez sem fog a helyébe lépni.:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 31.

Nos, nem is tudom... többet vártam, kétségtelen.

lillka

2019. május 27.

Többször olvastam róla, szemezgettünk vele az üzletben, mindig letettem róla, de valahogy nem hagyott békén, muszáj voltam megvenni. Tartós, erősen pigmentált, igazán jól áll a kézben is. Ahogy korábban írták, kell neki egy kis idő, mert eleinte elég folyós, de pár használat után az állaga is kialakul. Egészen nagy szempillákat csinál, én csak ehhez nyúlok most már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Nussancs

2019. május 26.

Nem vagyok elégedett, ennyiért jobbat vàrtam. A Glamour-napokon szereztem be, ìgy nem volt dràga, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

aszilvia

2019. május 13.

Szerintem teljesen jó ez a szempillaspirál, jóó..., teljes árat biztos nem adnék érte. Írta valaki korábbi hozzászólásban, hogy kell neki egy kis idő, jó néhány használat, de ezt én minden szempillaspirálnál tapasztalom. Amíg új egy spirál és sok benne a cucc, addig hajlamos ragadni, túl sok kerülni a pillákra. Én egy pár hét után szoktam észrevenni, hogy egyre szebb pillákat csinál, nem csomósodik és nem kerül egy vagonnal a szempillákra. Nekem nagyon bevált, szép hosszú pillákat kreál. Négy csillag az ára miatt, mert nagyon drágának találom teljes árán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

borntobe

2019. május 11.

Undorító, szar, kuka. Kiegyenesíti a felgöndörített pilláim, annyira lehúzza, hogy egyenesebbek, mint voltak előtte, és össze is tapasztja őket. Utálom a keféjét és a rövid szárát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Dee

2019. május 9.

Nekem szerelem ❤️
Reggel felkenem majd este csak azért moccan a festék mert lemosom (gélel).
A szín nagyon szép és a kefe is tetszik. Számomra nem volt nehéz a felvitel, többet vesz fel a festék a megszokottól de nekem az előző is ilyesmi volt csak (maybellinebe)más márka.
Én most sem csalódtam a L’Oréalba.
Az ár valóban húzós de én most Joy napok keretein belül féláron vettem.
Újra vevős, új kedvenc spirál 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Nekem szerelem ❤️
Reggel felkenem majd este csak azért moccan a festék mert lemosom (gélel).
Én most sem csalódtam a L’Oréalba.
Az ár valóban húzós de én most Joy napok keretein belül féláron vettem.
Újra vevős, új kedvenc spirál 👌

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Butylene Glycol, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).