L'Oreal Paris

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,4 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online, Müller, stb.   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biancatasnadi, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   7,4 ml
Lelőhely:   DM, online, Müller, stb.
Bőrtípus:   Normál

A szempillaspirál kiemeli a tekintetét, és hosszabbá, tökéletesen elválasztottá és nagy tömegűvé teszi a szempilláit. Meghosszabbítja és kiemeli szempillákat, és maximális tömeget ad nekik, a pillákat a tövüktől egészen a végükig göndöríti, és nem csomósodik. Innovatív, állítható keféje még a szemzugnál lévő legapróbb pillákat is eléri, különleges, hosszan tartó formulája akár 24 órát is kibír, és nem pereg.

Ár: 2000 , Eladó: szederke
Állapot: Új, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

csillagvirag87

2020. július 4.

Imádom, ugyanúgy ahogyan a nem vízálló társát. Nekem alapból hosszú pilláim vannak, s ezzel még jobban csoda brutál lesz. 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Szedus

2019. november 22.

A legszuperebb szempillaspirál, amit valaha használtam. Már a harmadik dobozzal veszem. Egyáltalán nem kenődik el a nap folyamán. Olyan, mintha műanyag bevonatot képezne a szempillákon, amit meleg vízzel könnyen le tudok mosni. Sem viseléskor, sem lemosáskor semmilyen nyomot nem hagy a szemem alatt a bőrömön!!! Az első használat nekem is problémàs volt, mint ahogy néhányan korábban írták, mert a festéket tömény állapotban vittem fel a pillákra, és első alkalommal nekem is csomós lett és összeragadt. Lemostam és újra megpróbáltam, de már úgy, hogy a keféről nagyon alaposan lehúzgáltam a festéket, úgy, hogy szinte alig maradt rajta, és így már tökéletes, egyenletes, hosszú pillákat tudtam vele csinàlni. Az ívelèshez meg kell “törni” a fejet, és a megtört fejjel, a tövektől indulva, tökéletesen meg lehet ívelni a pillákat. Egyszerűen tökéletes! Imàdom!!!
U.i.: nem gagyi a tok (mint ahogy lentebb írták). Billenthető a fej az íveléshez. Ilyenkor valóban úgy néz ki, mintha el lenne törve, de egyszerűen vissza kell pattintani. Van körülötte egy fekete gyűrű (amit nem kell róla kidobni), és ennek az elforgatásával lehet a fejet egyenes állapotban stabilizálni, illetve a kinyitni, ha meg akarjuk törni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

galbanum1

2019. október 30.

Számomra tökéletes. Az elmúlt hónapokban rengeteg spirált kipróbáltam, 1000-10 000 ft közötti árkategóriában, a vízállók között keresgélve (allergia, állandó könnyezés miatt). Ez lett a befutó, kompromisszumok nélkül. Valóban vízálló, nem kenődik, nem pereg, és csodaszép ívelt, fekete, látványos, de nem túlzó szempillákat csinál. Nincs pókláb, csak pillangószárny :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 30.

brigiis

2019. június 12.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam. Szuper az állaga, én vékony rétegben szoktam feltenni, de nem tapasztja össze a pilláimat, még akkor se, ha egy kicsit többet viszek fel belőle. Egyébként számomra ez a formula, hogy meleg vízzel jön le nagyon bejött, mert így legalább nem kell lemosókkal dörzsölgetnem a szememet, a meleg víz pedig nagyon szépen leszedi. Azért szeretem igazán, mert eddig az összes szempillaspirál, amit használtam a szemem alatt kötött ki akármilyen napi tevékenység után és pandamaciként néztem ki. Ez a szempillaspirál dörzsölésre se jön le a szememről, ami allergiás időszakban nagyon praktikus nálam! Összességében csak az árában van kivetni valóm, de a mennyiségéhez képest egészen sokáig elég és ha akcióban vagy kuponnapon csap le rá az ember nagyon megéri! A hajlítható fejnek eddig még viszont nem találtam értelmét, lehet valakinek hasznos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

botadorina19

2019. május 31.

Kicsit összetapasztja a szempillákat de egy tiszta kefével nagyon jó eredmenyt lehet elérni.Az állítható fejet nem használom ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Lyne

2019. május 28.

Ez a szempillaspirál valami undorító!! Ahogy felkenem, hatalmas gumókban csücsül a szempilláimon. Utána nem sokkal már a szemem alatt landol giganagy fekete foltokban, majd a nap folyamán az arcom különböző részeiről szedegetem össze a maradék darabjait!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Lapetite01

2019. május 16.

BORZASZTÓ!!! Tapaszt, ragaszt, csomós... förtelmes! Egyáltalán nem csinál dús, íves szempillákat, napközben ráadásul pereg.
Kuponnal vettem, ez valamelyest nyugtat.
Nulla csillagot érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 16.

Kuponnal vettem, ez valamelyest nyugtat.
Nulla csillagot érdemel!

sorsi83

2019. április 24.

Rajongó vagyok! Glamour-napokon vettem féláron, de újra fogom venni. Egyébként 4500 forint. Műszempilla hatású, hatalmas, drámai pillákat csinál, olyan fekete, akár az éjszaka. Én meg sem próbáltam hajlítgatni a nyelét, így is kézre áll. Egy-két alkalom után kitapasztaltam, hogyan használjam, hogy ne ragadjanak nagyon össze a pilláim. Alsó és felső pillasorra is használom. Nekem csak akkor pergett minimálisan kb. 8 óra után, mikor túl sokat sikerült felvinnem belőle. Zsíros a bőröm, de azt sem tapasztaltam, hogy felkenődne rá emiatt. Imádom, hogy meleg szappanos vízzel vagy micellás arctisztítóval arcmosáskor könnyen lejön, nem kell szenvednem vele, ugyanakkor a sírást simán kibírja (persze nem dörzsöltem meg a szememet, csak óvatosan felitattam a könnyeket zsepivel). Nagyon furcsán jön le, olyan darabokban, mint amit a radír hagy maga után a papíron. Hosszabb távon arra leszek kíváncsi, hogy letörnek-e a pilláim, mert ez sajnos sok szempillaspirálnál előfordul velem tartós használat során. Remélem nem így lesz, akkor ez lesz az örök kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

Terkabarka

2019. április 15.

Amikor eldöntöttem, hogy megveszem, még csak az első két (pozitív) vélemény volt itt, szerencsémre, mert ha a többi negatívat is látom, lehet, hogy nem veszem meg. De így megvettem és nagyon nem bántam meg :) Glamour kuponnal nem volt vészes az ára, de ha elfogy, teljes áron is újra fogom venni.
Nehéz dolgom van a spirálokkal, mert a legkissebb széltől és/vagy hidegtől is bekönnyezem, ezért nagyon nem mindegy, mit használok.
A vízálló sprált általában nem szeretem, mert nagyon nehéz lemosni és hosszú távon tönkre is teszi a pillákat (épp a lemoshatatlansága miatt), a sima meg elmaszatolódik, legalábbis az alsó pillákra semmiképp sem tehetek és nagyon kell vigyáznom rá a könnyezés miatt.
Ezt spirált az első nap sikerült egy kiadós zokogással tesztelnem, és semmi, de semmi nem jött le, nem lettem pandamaci szemű, már ezen meglepődtem.
A második meglepetés a zuhany alatt ért, ugyanis ez valóban könnyen lejön meleg vízzel. Szépen, finoman újbeggyel le lehet húzogatni a pillákról, anélkül, hogy egy pilla is a kezemben maradna. Nem kell körömmel kapargászni, ez olyan latexes réteget képez rajta és szinte egyben és nagyon könnyen jön le a melegvíz hatására. Fürdés után valóban nem marad semmi a pillákon, ez egy hatalmas plusz :)
Én nem érzem, hogy elnehezítené a pilláimat, nem lesz "szúrósabb", mint bármilyen másik spiráltól. Valóban sok festék jön a kefével, de ezt már csak technika kérdése kivédeni. Óvatosan is kell festeni, hogy ne ragassza össze őket. Mondanám, hogy hosszú pillákat lehet vele készíteni, de nyilván csak kiemelni lehet azt, ami van, ráépíteni ez sem fog (ahogy más spirál sem).
Számomra a hajlíthatóság inkább zavaró, nem használom, sőt a védőgyűrűt (ami a boltban még rajta van) is visszaraktam rá, bár valószínűleg ez is csak megszokás kérdése lenne, egyelőre nem tudok vele mit kezdeni.

Ez a spirál a vízállósága és egyben könnyen lemoshatósága miatt engem megvett kilóra, akinek hasonló könnyezési gondjai vannak, annak valódi csodaszer lehet, ahogy nekem is az :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

zita.czinege

2019. április 15.

Nagyon nagy csalódás! Csomókban összetapasztja a szempillákat, ilyen undorító hatást én még nem tapasztaltam egy spirálnál sem!
Még felkenéskor sem egy nagy durranás, de egy idő után egyszerűen fertelmes lesz! Csípi a szemet, és valóban vízálló, mert a pillák, mintha betonba ágyazott szúrós tüskék lennének. Egy nap alatt kétszer is szóltak, hogy valami van a sminkemmel, annyira feltűnően csúnya. Teljes áron 4500 Ft.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Soluble Collagen

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.