L'Oreal Paris

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkeri, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hosszantartó hatasú, természetes ragyogást és bőrképet biztosító színezett hidratáló SPF20 fényvédővel.

6 árnyalatban kapható

Panni21

2021. április 4.

A Fair 02-es árnyalat tökéletes lenne, de a formal egyszerűen nem működik rajtam. Hyaluron szérumot és nappali hidratálót használok sminkelés előtt, de mivel ennek a terméknek alacsony a fényvédelem tartalma, felvittem külön még fényvédőt is, így azonban katasztrófa lett a végeredmény. Kukacosodik, ledobja az egészet. Megpróbáltam primerrel, úgy egy fokkal jobb, de szintén ledobja, megül a ráncokban, öregít. Nem a fényvédőm a hibás, mivel más BB-vel nincs ilyen gond.
Megpróbálom elhasználni otthonra, hogy mégse menjen a kukába. Erre nagyon drága volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

HollosyHelen

2021. március 26.

Érzékeny, pattanásos, és kombinált bőröm van amire nagyon nehéz olyan bb krémet találni. Télen az alverde sensitive bb krémjét használtam ami télre tökéletesen hidratált viszont nyárra nagyon testes lett volna. Garniernek az összes bb krémjét kipróbáltam és mondhatom egyik sem volt jó. Rá esett a választásom, színben tökéletes lett hála az égnek úgy hogy ő és az alverde bb krémek nálam a a favoritok😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

Gyomber32

2021. január 23.

Nem szeretném első pár próbálkozás után lehúzni a terméket, de valahogy nem vagyok kibékülve a végeredményével. A 3 csillag azt jelenti ez esetben, hogy nem rossz, de nem is csodatermek számomra.

Talán azoknak való akiknek nincs különösebb bőrproblémája, és tökéletesitett bőrápolási rutinnal rendelkeznek. (Megfelelően hamlasztott és hidratált bőr)

Viszont, a pórusokban, főleg a T vonalban borzasztóan megül a krém, mivel a szinvalasztek sem tökéletes ezért eltér kismértékben a bőrömtől, így még feltűnőbb ez a jelenség. Kiemeli a száraz részeket, habár kellő távolságból nagyon szép borkepet ad, viszont amint közelebbről néztem (és felraktam a szemüvegem) akkor minden megmutatkozott.

Még fogok vele kísérletezni, hogy esetleg az alatta használt hidratáló vagy fényvédő miatt történik mindez, vagy éppen a bőröm nem volt olyan állapotban, mert nagyon megörültem a pozitív kommenteknek, reménykedem, hogy valamilyen formában nekem is beválik, régóta keresek egy jó fényvédős BB krémet a hétköznapokra.

Update: hialuron szérummal, hidratálóval szépen működik, de ezt a végeredményt olcsóbb BB krémek is tudják. A Fair 2 szín van meg, kicsit túl világos a bőrömhöz még így télen is, viszont a Fair 3 már sötét. A Purito fizikai fényvédőjèvel viszont nem jönnek ki jól, potyog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

eszterella_p

2020. december 13.

Régóta kerestem már valamit, ami helyettesítheti számomra az alapozót. Teljesen véletlenül találtam rá, de micsoda nagy szerencse is volt ez! Tökéletesre vizsgázott. Végre valami, amitől nem diszkógömb a zsírosodásra hajlamos homlokom.
A parfüm miatt azért sajna jár egy fél csillag levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

A parfüm miatt azért sajna jár egy fél csillag levonás.

mese22

2020. december 1.

Legjobb BB krém!!! Nekem a legvilagosabb pont jó. Elotte én is Pupat majd a L'orealnak a magic valtozatat hasznaltam de ez veri őket! Alig latszik h van valami az arcomon, mégis gyönyörűen fed. Szép üde arcbőr. Estere kopik de nem vészes. Én alahidratalok mert nagyon szaraz a bőröm de szerintem megállná a helyét magában is. És valóban lehet építeni ha itt ott nem elég a fedés. Könnyű az állaga, viselni is olyan mintha nem lenne semmj az arcodon. (még a maszkra se kenődik át!)
Imádom! Zsíros bőrre nem tudon milyen lehet de ajánlom mindenkinek aki nem akar alalozót használni, és normál száraz bőrű.
Az ára húzós de én szeptemberben vettem és még mindig megvan a fele (dec 1).
Imádom! 🤗

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 1.

Az ára húzós de én szeptemberben vettem és még mindig megvan a fele (dec 1).
Imádom! 🤗

anita

2020. október 9.

Rajtam nagyon működik, igaz a Fair 02 és 03-ast keverve használom, úgy szuperül passzol a szín! Nem oxidálódik, nem kopik látványosan és pont ezt az állagot kerestem a száraz bőrömre.
Az összes alapozó szárít és egyedül a Pupa BB krémje volt szép az arcomon egész nap, na ez is kb olyan, viszont a fedése jobb és építhető is.
Nagyon szép egészséges fényt ad egész nap. Szárazabb bőrre tökéletes választás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Nagyon szép egészséges fényt ad egész nap. Szárazabb bőrre tökéletes választás!

Bozizu

2020. szeptember 21.

A színválaszték nagyon furcsa, és főleg a sötétebb bőrűeknek kedvez. Én világos, de nem hófehér bőrűként végül a Fair 03-at választottam, de láttam, hogy túl sötét, viszont az eggyel világosabb Fair 02 meg mintha minimum 5 árnyalattal lett volna világosabb. A Hell/Light nevezetűek meg még sötétebbek. Na mindegy, gondoltam, a nyáron lebarnult bőrömön jó lesz, mire lekopik a barnaságom, úgyis elfogy a termék. Hát nagyon optimista voltam. Gyanús lehetett volna, hogy ami ragyogást ígér, az nem lesz jó a zsíros bőrömre, de ez a diszkógömb hatás még így is meglepett. Persze én így is úgy is púderezek, így tulajdonképpen nem számít, de azért egy matt alapon tartósabb a púderezés is. A termék állaga folyékony, de nem teljesen vizes. Az illata nagyon visszafogott és igényes, tetszik. A pórusokban hajlamos megülni, de én kézzel viszem fel és így kis plusz munkával el tudom úgy dolgozni, hogy beleolvadjon a bőrömbe. Közepesen fed és tartós. Összességében jó lehetne, de zsíros bőrűek óvakodjanak tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

okroseva

2020. szeptember 14.

Borzalom :S Rajtam elképesztő metamorfózison megy keresztül a szín az oxidáció során. Nagy kár, mert az állaga, fedése, tartóssága példás, tényleg élettel teli hatást eredményez, de a legvilágosabb is rettenet milyen sötét lesz rajtam. A márkának volt korábban egy magic bb krémje, ami vállalta, hoyg a bőrhöz igazodik, csak nem mondták, kiéhez. Nem tudom, mit tehetnék, kevergeti mással nincs értelme, mert elvész a szuper hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

viviennarvai07

2020. szeptember 13.

A világ legjobb bb krémje régóta nem volt ennyire pozitív véleményem bb krémről. Mindenkinek csak ajánlani tudom szépen elfedi a nemkívánatos hibákat de nincs maszk hatása. Könnyű gel állagú nagyon kevés eleg belole ezáltal nagyon sokáig eleg minden Ft ot meger es tartos is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.