La Prairie

Ár:   25 490 Ft és 41 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: edzsu, az összetevőket feltöltötte: Dinakimou, Módosítva: 2018. október 31.

Ár:   25 490 Ft és 41 990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A testpermet 50 %-ban parfümöt és 50 %-ban bőrápoló összetevőket tartalmaz. Alapja egy tengeri összetevőkből álló többfunkciós formula: tengeri moszatból származó bőrmegújító AHA savak, energizáló ásványi anyagok, vitaminok, zsírsavak és béta-karotin mellett a La Prairie exkluzív sejt komplexe táplálja és regenerálja a bőrt.

La Prairie minták
Ár: 2000 - 3000 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Tarzicia

2019. augusztus 5.

Több is, és kevesebb is, mint egy parfüm.
Én nem parfümként tartom számon, a hidratáló hatása miatt szeretem, abban tényleg nagyon jó.
A tartósságával nincs baj, de a hatósugara nagyon visszafogott, csak közelről érzem, és én egy parfümtől azt várom el, hogy diszkréten körüllengjen, a legváratlanabb pillanatokban meglepjen, és ne csak akkor érezzem, ha szaglászom az alkaromat.
Télen nem jut eszembe használni, de nyáron zuhanyzás után nagyon jól esik, frissítő, kényeztető wellness-érzést nyújt. Az illat maga nem a tipikus orrbavágóan citrusos, hanem kifinomultan friss, szinte krémes, simulékony, és bátran használható más hasonló jellegű parfümmel együtt. Pl Jour d'Hermès, Sisley 1 és Chanel Cristalle Eau Verte tökéletesen illik hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Több is, és kevesebb is, mint egy parfüm.

Mila85

2019. június 21.

Nekem a mai napom ennek a permetnek a tesztelésével telt, hát sajnos nem hozta ezt a katartikus hatást, pedig nagyon úgy éreztem ez lesz az. Legnagyobb gondom vele, hogy alig érzem magamon, valahogy az én bőrömön mintha elpárologna. Kifújáskor egyből éreztem a zöld picit fűszeres illatot, majd ez elmúlt és picit citrusos lett, de komolyan alig érzem. Férjemtől kérdeztem hogy na milyen az illatom, erre annyit válaszolt, hogy jó, de nem nagyon érzem, zuhanyoztál?:D Egyébként az illat amilyenné alakul rajtam az tényleg kellemes, de nem tudta letaszítani a Givenchy ange ou demon le secretet, ami nekem 6 éve a megunhatatlan tavaszi, nyári illatom. Az nagyon jól működik rajtam, hát nem próbálom leváltani. Sajnálom, lehet én vártam sokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Luiselotte

2019. június 18.

Kellett Nektek írkálni , hogy milyen jó, nem bírtam ki és nem csak megszagoltam hanem magamra is fújtam.
Hát persze , hogy kell :)
Reggel óta körbeleng az egy fújás amit az alkaromra tettem fel , az illatot már többen leírták tű pontosan előttem azt nem is ragoznám.
Az ára horror de majd célozgatok és szépen nézek pár napig idehaza :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Hát persze , hogy kell :)
Az ára horror de majd célozgatok és szépen nézek pár napig idehaza :)

Milva07

2019. június 14.

Update 2: Ma is ezt viseltem, a M. -ben ketten is megkérdezték, mi ez a különlegesen finom illat. Kettő fújást lehet érezni estig. valóban, bármiből is van mixelve, megérte.

Update:
A NYÁRI PARFÜM-csupa nagy betűvel. Egyben friss, de van "teste", mélysége is, mégsem fullaszt. Brutál tartós, és bár nem olcsó, az utolsó fújásig megéri az árát.
Nagyon-nagyon tartós, energikus, friss illat. Citrusos, de egyben fűszeres is. Tusolás után is érezhető, ruhán kb. mosásig. Ajánlom! :)

Ha nyár és kánikula: csakis ezért a parfümért nyúlok. Én parfümként használom, elképesztően tartós, alig kell belőle és estig kitart az illata. (Szerencsére, mert elég drága a kicsike...) Olyan érzést kelt bennem, mintha frissen léptem volna ki a tus alól: tiszta, "fehér" illat. Imádom! És tuti nem jön szembe minden második ember ezzel az illattal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 14.

Update:

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. június 14.

Ha van a környezetünkben valaki, aki ezt viseli, az biztosan nem marad észrevétlen. Olyan illat, amire tízből kilencen felfigyelnek, ha még nem ismerik, de elismerően, ebben szinte biztos vagyok. Különleges, tényleg hosszan tartó, friss illat, pedig csak testpermet. Ennek ellenére szinte egész nap lehet érezni, ami a parfümök között is ritkaság.
Az összetevői miatt sokáig azt gondoltam, hogy biztosan nem fogom megvásárolni, de csak elhajlottam néhány hónapja, az illata egyszerűen nem hagyott nyugodni.
A márkához illően elegáns a kiszerelése, amiből az 50 ml-es a méretre praktikusabb, táskabarát választás.
Az összetevői továbbra sem tetszenek, ennek ellenére legyen 5 a csillag, mert egy igazi kuriózum, akármiből is hozták össze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 14.

lauran

2018. május 5.

Megvettem. Már régóta, több éve olvastam róla, aztán feledésbe merült, és aztán idén, amikor valami új illat után kutattam a nyári hőségre, megint eszembe jutott. Sikerült kipróbálnom, és szerelem lett, és annyit fizettem érte (még akciósan is), mint egy majdnem 100 millis Chanel vagy Hermes-illatért, vagy niche illatért, de most már beruházásként gondolok a tettemre :)
Kezdődött az egész onnan, hogy valamikor Clarins testpermetek, majd Green Tea volt a nyári illatom, amelyeket később a Chanel Cahnce Eau Fraiche és a Versense, valamint a nílusi kert és sok más kaland váltottak fel. Egyesekre ráuntam, másokat meg annyira elrontottak, felvizeztek a reformuláció során, hogy nem érik meg az árukat. Nekem meg egy tartós, frissitő, üde illatra van szükségem nyáron. Miután midenhol csak pozitívumokat olvastam erről, és a próba után valóban belengett, fennmaradt az illat rajtam, megvettem. Azóta (pár napja) boldog tulajdonosa vagyok, és talán túlzás az, hogy reggeltől estig érezhető, de tényleg hosszan velem marad, hosszabban, mint egy EdP, egybeolvad a bőrrel, finom illatom van, ápoltnak érzem magam. Egy nagyon enyhe fényt is hagy a bőrön. Ruháim átveszik az illatot, a gardrób ebben illatozik.
Illata friss, de nem facsart citrom (leszámítva a kezdetet), utána friss, enyhén szappanos, picit édeskés (piros gyümölcs) vonalba hajlik. Volt egy olyan deja vu érzésem, hogy valamikor a kilencvenes vagy a nyolcvanas években már éreztem valamilyen dezodorban, de ez mit sem ront a képen. Szeretem.
Áradozás lezárult. Objektíven nézve: ennyit fizetni egy testpermetért bűn, hisz a Green Tea pl. töredékáron is megéri, újra és újrafújhatjuk magunkat és kb. ezt a frissességet érjük el, más illatvilágban persze. Ha viszont meguntuk már a régi tespermeteket és tényleg egy pici másságra vágyunk, vagy esetleg úgy érezzük, hogy megérdemeljük, akkor ruházzunk be rá, gyanítom a 100 milli sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

Christina

2017. október 9.

Nagyon szeretem az illatát! Fantasztikusan friss! Nem is tudnám mihez hasonlítani. Olyan igazi luxus illat. Szerintem nemcsak nyáron, de télen is használható! Aromaterápia egy üvegben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Mayoranna

2017. szeptember 13.

Ez a testpermet az egyik illat, amelyből mindig kell lennie itthon.
Nyáron mennyei manna, télen a wellness hotelekben használom, itthon esti vagy reggeli zuhanyozás után.
Elmondhatatlan jó érzés viselni. Luxus termék,az ára is ennek megfelelő, de aki megveszi az beleszeret.
Még soha nem éreztem senkin, - lehet mert a krémeknél van kitéve-, de rengeteg dicséretet bezsebeltem ha viseltem.
Még szaunázás közben is körbeleng a finom citrusos-zöldteás,egyedi luxus illat, nem izzadod le, hanem olyan mintha aromaterápiás szaunában ülnél :)
A bőrápoló összetevők a hab a tortán. Puha,selymes lesz a bőröd tőle, illatozik az ágynemű,fehérnemű a bőrödtől.
Nálam ötcsillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Ez a testpermet az egyik illat, amelyből mindig kell lennie itthon.
Nálam ötcsillag.

Klaunak

2017. július 20.

Úgy látom én leszek az egyetlen aki nincs megelégedve ezzel a testpermettel. Már rég keresek egy igazi finom citrusos vagy narancsos illatot, és olyan jókat olvastam erről, hogy megrendeltem. Nekem egyáltalán nem tetszik. Sőt, én szerintem egy teljesen snassz, semmi extra illat. Én vártam volna egy kis aromát, mint ahogy egyébként a le írásában is szerepel. Sikerült akciósan 104euroért-100ml rendelnem a német douglas oldalról, de ha lett volna lehetőségem valahol megpróbálni, akkor 10-et sem adtam volna érte. Szerintem nagyon silány illat és termék, hatalmas túl árazással. Én nem érzem a körülöttem ill. a körül ölelő illatot sem, de talán jobb is. Vissza fogom küldeni, nem tartom meg. Csak azért adom meg a 2 csillagot, mert amúgy az egyik kedvenc márkám,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

skin

2017. január 24.

Nagyon finom egyedi illat ,igaz aranyáron vesztegetik ezért biztos nem fogják tömegek használni. Egyre érdemes befektetni ,mert sokáig elég én csak nyáron használom. A citrusossága adja a frissességét ,de rajtam enyhe gyógynövényes vonal is jelentkezik,amitől még különlegesebb lesz..Az illata nagyon tartós akár egyik zuhanyzástól a másikig is kitart. A bőrápoló hatása is kíváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Urea, Sodium PCA, Lactic Acid, Trehalose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.