La Prairie

Ár:   22 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. november 15.

Ár:   22 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Rövid- és hosszútávú bőrápoló tulajdonságokkal ötvöződik benne az azonnali optikai hatás. Eltünteti a ráncokat, a szem alatti puffadást és a sötét karikákat és helyreállítja a bőr textúráját, javítja a rugalmasságát. A Ragyogásfokozó Komplex C-vitaminból, gyöngyházfényű ásványanyagokból és szilikonból áll, amely javítja a bőr fényvisszaverő tulajdonságát, azonnali ragyogást kölcsönöz számára és kitölti az apró vonalakat és ráncokat, miközben eltünteti a fáradtság jeleit. Ezt kiegészíti egy Bioaktív Komplex, amelyben a vadgesztenye kivonat elhalványítja a szem alatti sötét karikákat. A La Prairie arcápolóiban is alkalmazott Exkluzív Sejt Komplexnek köszönhetően segíti a bőr természetes működési folyamatát, hidratál és energizál.

Mayoranna

2018. augusztus 5.

YSL-t használtam sokáig, az alapozójával együtt.
Mivel mostanában La Prairie szemránckrémet használok, gondoltam váltok korrektort is.
Nekem a puffadást nem tünteti el,a fedése sem tökéletes, inkább olyan gyöngyházas fényes hatású feltéve, ami kiemeli a szemet és frissebb
tekintetet varázsol. A márkát tekintve árban meglepően jó, mert 2 db van egy dobozban,sokáig elég.
Elegáns a csomagolása, használata megegyezik az YSL-el. Elhasználom, de én visszatérek az YSL-hez, mert nekem már vannak pici szemkörnyéki
ráncaim, arra az jobb volt, főleg télen. Ez picit könnyedebb állagú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

YSL-t használtam sokáig, az alapozójával együtt.
ráncaim, arra az jobb volt, főleg télen. Ez picit könnyedebb állagú.

Mayoranna

2018. augusztus 5.

YSL-t használtam sokáig és szerettem. De mivel mostanában La Prairie szemránckrémet használok, gondoltam akkor kipróbálom ezt a terméket is.
A csomagolása elegáns, de a fedése szerintem elég gyenge. Inkább valami gyöngyházas. fényes hatása van, ami kiemeli a szemet és
üdébbnek látszik a tekintet. De a karikákra, puffadásra kevés.
A használata olyan mint az YSL-é.
Árban jó, mert 2 db van benne, sokáig elég.

üdébbnek látszik a tekintet. De a karikákra, puffadásra kevés.
A használata olyan mint az YSL-é.
Árban jó, mert 2 db van benne, sokáig elég.

asdf27

2017. december 30.

eddig YSL-t használtam, de szerintem ez klasszisokkal jobb. valahogy szebb, üdébb az ember bőre tőle Árban kb ugyanannyi, mivel itt kettőt kell venni. szerintem érdemes kipróbálni, ha valaki már úgyis beruház egy YSL-re.

megjegyzés: ez nem vesz el a termék értékéből, csak mint saját tapasztaltot szeretném megosztani, hátha valaki "szintén zenész".az én szem alatti karikáim elérték azt a szintet, amin már ez nem segített, mert már komoly kékes-lilás mélyedés volt alatta. az elszíneződést be lehet fedni, de a mélyedés megmarad, és durván öregíti az embert. Orvoshoz fordultam, kiderült, hogy zsírsérv, és a legjobb korrekció a műtét lenne. Mivel én erre nem vállalkoztam, így feltöltettem hyaluron savval. Ezt nem minden orvos vállalja és tényleg érdemes a legjobbhoz fordulni. a korrekció után már tényleg csak kis minimális smink kell, és ahhoz ez nyilván tökéletes, de szövethiányt smink nem nagyon tud pótolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

QiQi88

2016. december 23.

Nagyon sok korrektort próbáltam már. Mac, YSL, Chanel, Lancom, Shiseido, Helena Rubinstein, La Mer, Artdeco, Börlind stb...

Nem tudom, hogy vagy én vagyok nehéz eset, vagy tényleg nincs tökéletes korrektor. 4 éve nem alszom "normálisan" a gyerekek miatt. Illetve mimikai ráncaim vannak. Nem vészes, de van mit javítani a képen :)

Az eddigi korrektorokkal vagy az a bajom, hogy bár jó a fedése, de túl nehéz viselet és beül a ráncokba. Vagy nem fed eléggé, vagy a színük nem passzol.

A sok sok korrektor közül ez az amihez mindig visszanyúlok. Nem szárít, nem ül be a ráncokba, frissíti a fáradt kinézetem. Ez az a korrektor, ami, ha csak ki kell ugranom valahova, felteszek. Mert sokat számít, hogy frissebb, üdébb a szemem alatt. Kicsit hasonlatos a másik kedvenc Sensai ecsetes korrektorához.

Aki hasonló problemákkal küzd, ezt a korrektort ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

Aki hasonló problemákkal küzd, ezt a korrektort ajánlom :)

eMti

2016. február 4.

Visszanyúltam a Pupa korrektorokhoz☺A fedése meg sem közelíti a Pupáét, c vitamin és vadgesztenye kivonat pedig számos korrektorban megtalálható. Szem körüli puffadtságra a Heal Gel szemápolója tökéletes.a La prairie nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 4.

ditkee5

2015. április 8.

Gyönyörűen fed és nem szárít!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 8.

Gyönyörűen fed és nem szárít!

zercsi

2014. július 10.

Ez a termék valóban kiváló. Szerintem is sokkal jobb a Touch eclat-nál, pedig az is a jobbak közé tartozik. Nagy-nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

andrea.horvath79

2012. augusztus 28.

Mindenki, aki eddig az YSL Touch Eclatjára esküdött ( vagy másra), kéretik kipróbálni ezt a gyöngyszemet!!!
Pillanatok alatt eltünti a fáradtságot, az apró ráncokat, olyan ragyogó lesz töle a tekintet, mintha legalább 10 órát aludtam volna. ( Valójában csak ötöt.)
És ami a leginkább megkülönbözteti öt a többitöl, hogy nem csak elrejti a kis hibákat, hanem ápol is.
Aramaniért indultam a parfümériába, de a kedves, idösebb sminkes hölgy azt mondta, ha a legjobbat akarom, akkor ezt próbáljam ki. Miután felvitte az arcomra, elállt a lélegzetem.

Furcsa módon két darabot kell megvenni belöle egyszerre, jár hozzá egy utántöltö is. Az ára nálunk 56 euro, amiért 2* 2.5 ml-t kapunk. Így teljesen korrekt, tekintve, hogy a high end-es korrektorok 30 euro körül mozognak, és némelyikben csak 1.5 ml van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isononyl Isononanoate, Cyclohexasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, C18-36 Acid Triglyceride, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Glycosaminoglycans, Trihydroxystearin, Aluminum Hydroxide, Dimethicone, Petrolatum
Emulgeálószerek: PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Disodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Furfuracea (Treemoss) Extract, Geraniol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Iron Oxides
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Ethylparaben

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.