La Riche

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   88ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: rocksteadycat, az összetevőket feltöltötte: zsuku, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   88ml
Kategória:   Hajfestékek

Kiváló minőségű, krémes állagú hajszínező.  A természetesen világos hajon az eredmény eltérhet a színskálában megjelölttől, a sötétebb hajnak pedig csak fényt ad.  Hajtípustól függően kb. 8-10 hajmosásig tart, fokozatosan kopik ki.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

LizLiz

2021. december 17.

2013-ban találkoztam vele először, amikor rózsaszín melírt rakattam a kékesfekete hajamba. Akkor a Flamingo Pink árnyalatot használtam és imádtam, a színe intenzív, tartós. Idén, mikor úgy döntöttem, hogy ismét melíroztatom a hajam, szintén rá esett a választásom. Most a Midnight Blue színt használom. Szeretem, bár annyira nem, mint a pinket, hajmosáskor a frissebben szőkített hajból szinte teljesen kikopik, így minden mosás után újra kell kennem. A színe viszont fantasztikus, igazi sötétkék. (2020)
Update 2021. december: Ismét melír került a hajamba, ezúttal több színből. A Flamingo Pink továbbra is nagyon tartós, szépen kopik, 8 év után is bevált kedvenc. Midnight Blue szintén hozta, amit elvártam. Az új, harmadik árnyalatom a Plum lett, ami viszont gyorsan kopik és zöldre, úgyhogy csalódás volt a két kedvenc után. Csillagot nem veszek le ezért ugyan, mert árnyalatra nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

Zindi

2021. október 4.

A dark tulip, rubine, rose red, vermillion red valamilyen kombinációját szoktam használni, loreal majicontrast magenta red festékkel előfestett hajra (alapból sötétbarna a hajam, ez pont 1-2 árnyalatot szed le belőle) ereszt mint a fene de minden színező így tesz szóval nem rovom fel neki hogy a fehér felsőket messze elengedtem. Nagy a színválaszték amit szeretek, sok márkából járok azzal hogy van egy full piros, esetleg egy bordó aztán lilák és szevasz, ha én meg enyhén lilás borvöröset akarok lehet kevergetni és imádkozni hogy olyan lesz amit akarok, itt azért jóval szélesebb a színskála.
Szerintem a tartóssága is jó, évek óta festem vele a hajam, egy hónap után még simán vállalható, ha nagyon akarom másfelet is ki lehet húzni egy festéssel, persze vannak kicsit tartósabb színezők is de ezek árban is magasabbak szoktak lenni szóval szerintem egy teljesen jó színező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

stormhunter

2021. június 11.

a pasztel lilat szerettem volna kiprobalni, fodrasz altal szokitett ombre hajra. konkretan semmit sem csinalt vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

feketesheep

2020. június 22.

Először áprilisban festettem be kékre a szőkített hajamat vele, majd amikor picit fakulni kezdett, kikevertünk egy lila árnyalatot és azzal újrafestettük. Hát, a lila színt a kék után kb 1 mosás után kidobta, maradt az előzőleg festett kék, azóta is. Ugyanis már próbáltuk szőkíteni is, és mindenféle módon kiszedni a kéket, de leginkább csak zöldes-kékre kopott. Néhol meg szőkésre. Szóval eltelt 2 hónap, de a színező makacsul ragaszkodik a hajhoz, és nem is kopott szépen. Tartósság tekintetében, és színerősségben verhetetlen, a mínusz egy pont levonás azért történt, mert ez egy színező, és nem kellene 2 hónap, plusz egy szőkítés után még mindig tartania, szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

kamillaanemeth

2020. április 10.

eredetileg sötétbarna a hajam, bár ezt már rég nem láttam.:) utoljára schwartzkopf sötétlilájával festettem, de nem éreztem elég vibrálóanérdekesnek, ezért kipróbáltam a dark tulip árnyalatot. ahhoz képest, hogy elvileg sötét hajnak csak fényt ad, nekem nagyon bevált, nagyon intenzív vöröseslila, tartósságról még nem tudok nagyon nyilatkozni, egy mosást kibírt már észrevehető kopás nélkül.
viszont amit a fürdőszobával művel...:D a kádam azthiszem örökké lila marad:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

viszont amit a fürdőszobával művel...:D a kádam azthiszem örökké lila marad:)

Kady

2020. március 8.

Nekem nagyon bejött!
Az eddig kipróbált, fodrász által használt kék színező nagyjából 2 hét alatt (3 mosás) szinte teljesen kifakult. Ezt követően találtam rá a La Riché hajszínezőre és vele együtt a turquiose árnyalatra ❤️ 2 hajmosás után alig észrevehető a színeresztés.
Kevésbé intenzív, de még így is erőteljes. Szóval bízva az egyenletes színeresztésben, ajánlom a terméket.
Fontos, hogy a szőkített hajamon közel 1 órát hagytam a festéket dolgozni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Nekem nagyon bejött!
Fontos, hogy a szőkített hajamon közel 1 órát hagytam a festéket dolgozni!

Lagoongirl

2019. szeptember 21.

Az apple green-t kisseb nagyobb megszakításokkal évekig használtam,imádom a színét.Nem túl világos,nem túl sötét inkább élénk középzöld.Kb 3. hetente kell utánfesteni.Nagyon jó,ár érték arányban meg pláne.A lilac- árnyalatot régbben próbáltam, viszont nagyon világos platina szőkére nem ajánlom,mivel pasztel helyett őszes lila lett.Összességében ár érték arányban az egyik legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

pityuka

2019. július 6.

Nos, mivel már két éve színes a hajam, elérkezettnek látom, hogy kifejtsem a véleményemet.
Két éve szinte folyamatosan ezt a terméket használom.

Kipróbált színek:
Atlantic Blue - ahogy a neve is mondja, egy gyönyörű tengerkék árnyalat
Midnight Blue - én nem éreztem hatalmas különbséget az előzőhöz képest, pár árnyalattal sötétebb
Plum- eléggé trükkös, meg is jártam vele. Ha szép, tényleg LILA árnyalatot szeretnél, akkor vagy előzőleg kékre festett hajra vigyed fel, vagy keverj hozzá kéket, mert az én frissen szőkített hajamat pinkre fogta be.
Violet- egyszer használtam, inkább erre mondanám hogy az igazi kékes-lila árnyarat
Rose red- csak másik színbe kevertem, de szép rózsaszínes-pirosas színe van

Összegezve a termékekről. Gyönyörű színük van, nagy a színskála, viszont a tartósságuk, és a fedésük nem a legjobb. Igen, tisztában vagyok vele, hogy ez egy színező, de ez akkor sem mentség arra, hogy a frissen felvitt festék 3 mosás után, mintha ott sem lenne. Pedig betartom a hideg víz-szulfátmentes sampon-ritka hajmosás háromszöget, de hiába. Valamint a kék árnyalatok egy olyan zöld színt hagynak maguk után, amire szinte lehetetlen másik színt festeni, mert ledobja magáról. Ráadásul hiába viszem fel a terméket, akár kondícionáló hozzáadása nélkül, foltos marad.
Most kísérletezek másik termékekkel, hátha találok jobbat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

Két éve szinte folyamatosan ezt a terméket használom.

Kipróbált színek:
Atlantic Blue - ahogy a neve is mondja, egy gyönyörű tengerkék árnyalat
Rose red- csak másik színbe kevertem, de szép rózsaszínes-pirosas színe van

Most kísérletezek másik termékekkel, hátha találok jobbat.

bubisviz

2019. június 1.

Én a Rose Red árnyalatot használtam. Természetesen sötétbarna hajam van, az összes szőkítés, amit életemben végeztem rajta, az még hat-hét évvel ezelőtt citromos-kétszeri hajpakolás volt, de az is csupán néhány tincsem alját világosította ki egy picit. A tanácsok ellenére nem szőkítettük le most használat előtt se, mivel nem akartam tönkretenni a hajam – úgy voltam vele, ha más nem, csak egy kis rózsaszínes beütése legyen. Nagyon meglepődtem a végeredményen!!! Szép padlizsános színe lett, bár sötétebb mint amit a szőkébbekre ajánlanak, de ettől függetlenül szép és erős volt. Az egyetlen negatívum, hogy hiába csinálta fodrász, mindenemet befogta: nyakamat, homlokomat, fülemet; illetve a fejbőröm is olyan intenzív rózsaszín volt, hogy első nap sapkában tudtam csak kimenni (ezért is a mínusz egy csillag). Első mosás után engedett a színéből, de nem vészes. Most két hetes, de még mindig szépen látható. Két doboz elég volt a hátközépig érő göndör hajamra. Én csak ajánlani tudom, persze óvatosnak kell lenni hova keni az ember, de én személy szerint biztos kipróbálom még valamelyik másik árnyalatot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

Renamena

2019. február 11.

"A szirének színe"
Kezdjük ott, hogy 1 doboz semmire se elég.
Tapasztalat:
Atlantic blue- szép, foltosan fed nem tart.
Lagoon blue - se ereje se tartóssága.
Mindnightblue- egész szép színe van, nem tart.
Mandarin - ez jó volt. De nem neonos.
Apple green- önmagában nem nagy kunszt mint a szövegkiemelő szine, viszont
Fluoresent -színnel keverve neonos zöldet kapunk. Nekem ez is foltos volt, hiába volt egyenletes a blans.
Turquoise- szine rendben, zöldre fakult.
Plum - jó lila, 1 hétig
Neonblue - csalódás. Nem intenzív.
Lilac- fehérszőkén jó lehet, hidrogén szőkén ramaty
Flamingo pink- neon színnel próbált meglepni, de a tartóssága itt is lelombozott.
Drága a kiszereléséhez mérten, tartóssága nem vált be. Fodrászoknak jó, többször jár vissza a vendég

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

"A szirének színe"
Kezdjük ott, hogy 1 doboz semmire se elég.
Tapasztalat:
Atlantic blue- szép, foltosan fed nem tart.
Lagoon blue - se ereje se tartóssága.
Mindnightblue- egész szép színe van, nem tart.
Mandarin - ez jó volt. De nem neonos.
Apple green- önmagában nem nagy kunszt mint a szövegkiemelő szine, viszont
Turquoise- szine rendben, zöldre fakult.
Plum - jó lila, 1 hétig
Neonblue - csalódás. Nem intenzív.
Lilac- fehérszőkén jó lehet, hidrogén szőkén ramaty

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3