La Riche

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   88ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: rocksteadycat, az összetevőket feltöltötte: zsuku, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   88ml
Kategória:   Hajfestékek

Kiváló minőségű, krémes állagú hajszínező.  A természetesen világos hajon az eredmény eltérhet a színskálában megjelölttől, a sötétebb hajnak pedig csak fényt ad.  Hajtípustól függően kb. 8-10 hajmosásig tart, fokozatosan kopik ki.

Kady

2020. március 8.

Nekem nagyon bejött!
Az eddig kipróbált, fodrász által használt kék színező nagyjából 2 hét alatt (3 mosás) szinte teljesen kifakult. Ezt követően találtam rá a La Riché hajszínezőre és vele együtt a turquiose árnyalatra ❤️ 2 hajmosás után alig észrevehető a színeresztés.
Kevésbé intenzív, de még így is erőteljes. Szóval bízva az egyenletes színeresztésben, ajánlom a terméket.
Fontos, hogy a szőkített hajamon közel 1 órát hagytam a festéket dolgozni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Nekem nagyon bejött!
Fontos, hogy a szőkített hajamon közel 1 órát hagytam a festéket dolgozni!

Lagoongirl

2019. szeptember 21.

Az apple green-t kisseb nagyobb megszakításokkal évekig használtam,imádom a színét.Nem túl világos,nem túl sötét inkább élénk középzöld.Kb 3. hetente kell utánfesteni.Nagyon jó,ár érték arányban meg pláne.A lilac- árnyalatot régbben próbáltam, viszont nagyon világos platina szőkére nem ajánlom,mivel pasztel helyett őszes lila lett.Összességében ár érték arányban az egyik legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

pityuka

2019. július 6.

Nos, mivel már két éve színes a hajam, elérkezettnek látom, hogy kifejtsem a véleményemet.
Két éve szinte folyamatosan ezt a terméket használom.

Kipróbált színek:
Atlantic Blue - ahogy a neve is mondja, egy gyönyörű tengerkék árnyalat
Midnight Blue - én nem éreztem hatalmas különbséget az előzőhöz képest, pár árnyalattal sötétebb
Plum- eléggé trükkös, meg is jártam vele. Ha szép, tényleg LILA árnyalatot szeretnél, akkor vagy előzőleg kékre festett hajra vigyed fel, vagy keverj hozzá kéket, mert az én frissen szőkített hajamat pinkre fogta be.
Violet- egyszer használtam, inkább erre mondanám hogy az igazi kékes-lila árnyarat
Rose red- csak másik színbe kevertem, de szép rózsaszínes-pirosas színe van

Összegezve a termékekről. Gyönyörű színük van, nagy a színskála, viszont a tartósságuk, és a fedésük nem a legjobb. Igen, tisztában vagyok vele, hogy ez egy színező, de ez akkor sem mentség arra, hogy a frissen felvitt festék 3 mosás után, mintha ott sem lenne. Pedig betartom a hideg víz-szulfátmentes sampon-ritka hajmosás háromszöget, de hiába. Valamint a kék árnyalatok egy olyan zöld színt hagynak maguk után, amire szinte lehetetlen másik színt festeni, mert ledobja magáról. Ráadásul hiába viszem fel a terméket, akár kondícionáló hozzáadása nélkül, foltos marad.
Most kísérletezek másik termékekkel, hátha találok jobbat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

Két éve szinte folyamatosan ezt a terméket használom.

Kipróbált színek:
Atlantic Blue - ahogy a neve is mondja, egy gyönyörű tengerkék árnyalat
Rose red- csak másik színbe kevertem, de szép rózsaszínes-pirosas színe van

Most kísérletezek másik termékekkel, hátha találok jobbat.

bubisviz

2019. június 1.

Én a Rose Red árnyalatot használtam. Természetesen sötétbarna hajam van, az összes szőkítés, amit életemben végeztem rajta, az még hat-hét évvel ezelőtt citromos-kétszeri hajpakolás volt, de az is csupán néhány tincsem alját világosította ki egy picit. A tanácsok ellenére nem szőkítettük le most használat előtt se, mivel nem akartam tönkretenni a hajam – úgy voltam vele, ha más nem, csak egy kis rózsaszínes beütése legyen. Nagyon meglepődtem a végeredményen!!! Szép padlizsános színe lett, bár sötétebb mint amit a szőkébbekre ajánlanak, de ettől függetlenül szép és erős volt. Az egyetlen negatívum, hogy hiába csinálta fodrász, mindenemet befogta: nyakamat, homlokomat, fülemet; illetve a fejbőröm is olyan intenzív rózsaszín volt, hogy első nap sapkában tudtam csak kimenni (ezért is a mínusz egy csillag). Első mosás után engedett a színéből, de nem vészes. Most két hetes, de még mindig szépen látható. Két doboz elég volt a hátközépig érő göndör hajamra. Én csak ajánlani tudom, persze óvatosnak kell lenni hova keni az ember, de én személy szerint biztos kipróbálom még valamelyik másik árnyalatot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

Renamena

2019. február 11.

"A szirének színe"
Kezdjük ott, hogy 1 doboz semmire se elég.
Tapasztalat:
Atlantic blue- szép, foltosan fed nem tart.
Lagoon blue - se ereje se tartóssága.
Mindnightblue- egész szép színe van, nem tart.
Mandarin - ez jó volt. De nem neonos.
Apple green- önmagában nem nagy kunszt mint a szövegkiemelő szine, viszont
Fluoresent -színnel keverve neonos zöldet kapunk. Nekem ez is foltos volt, hiába volt egyenletes a blans.
Turquoise- szine rendben, zöldre fakult.
Plum - jó lila, 1 hétig
Neonblue - csalódás. Nem intenzív.
Lilac- fehérszőkén jó lehet, hidrogén szőkén ramaty
Flamingo pink- neon színnel próbált meglepni, de a tartóssága itt is lelombozott.
Drága a kiszereléséhez mérten, tartóssága nem vált be. Fodrászoknak jó, többször jár vissza a vendég

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

"A szirének színe"
Kezdjük ott, hogy 1 doboz semmire se elég.
Tapasztalat:
Atlantic blue- szép, foltosan fed nem tart.
Lagoon blue - se ereje se tartóssága.
Mindnightblue- egész szép színe van, nem tart.
Mandarin - ez jó volt. De nem neonos.
Apple green- önmagában nem nagy kunszt mint a szövegkiemelő szine, viszont
Turquoise- szine rendben, zöldre fakult.
Plum - jó lila, 1 hétig
Neonblue - csalódás. Nem intenzív.
Lilac- fehérszőkén jó lehet, hidrogén szőkén ramaty

Litta

2019. január 17.

Festett lilás-vörös vagyok. És szerintem ezzel most mindent elmondtam :D Ez az a fajta hajszín, aminél mosásról-mosásra látszik, hogy fakul, és ha az ember mindig szép színt akar, akkor 3-4 hetente teljes festés kellene. Viszont ettől meg tönkremegy a haj. Így kell valami áthidaló megoldás a 2 festés között, pláne hogy az én hajam a tartós festéket is képes ledobni pár mosás után. Itt jött képbe ez a termék. Sajnos beszerezni kicsit nehézkes, mert csak rendelni lehet, az egész város egyetlen fodrászboltjában sem hallottak még róla.
a Cerise nevű árnyalatot próbáltam. Az eredmény gyönyörű lett! Még a frissen festett hajamnak sincs ennyire szép élénk színe! Most tartok kb 6-7 mosásnál, és már látszik a kopás, de még abszolút vállalható, és amúgy is mindjárt festés. Felvitelnél érdemes vigyázni, mert sokkal jobban fog, mint egy hajfesték. Az első 1-2 mosásig pedig még szárazon is fog, szóval addig jobb ha kerülitek a világos színű ruhákat, párnákat, nekem még a telefontokomat is megfogta pl :D
Engem meggyőzött, ez a legjobb színező, amit valaha próbáltam, szerintem maradok is ennél.
A barna tövemet sajnos egyáltalán nem fogja be, pedig ha így lenne, akkor teljesen el is hagynám a tartós festéket, és csak ezt használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

PixieCat

2018. szeptember 22.

Kedvenc hajszínezőm! A tuquoise és alpine green árnyalatok a kedvenceim, nagyon nagyon tartósak. A lagoon blue nem jött be, olyan mint egy nagyon híg kék, nagyon sokat rá kellett raknom, hogy legyen rendesen színe. Az atlantic blue szép középkék, de hamar türkizesre kopott.
A használatáról: Frissen mosott, kicsit nedves hajra kell felvinni, előtte nem szabad balzsamozni, a szinezőt csak ki kell öblíteni, nem kell samponozni. Szokták írni, hogy addig kell öblíteni, amíg nem ereszti a színét, de néhány szín nagyon ereszti a színét, én addig szoktam öblíteni, amíg érzem a hajamon, hogy már nincs rajta szinező.
Legalább egy óráig fent kell hagyni, amit ráírtak a dobozra az a pár perc szerintem hülyeség. Én spec benne szoktam aludni :D Nagyon puha lesz tőle a hajam ^^
Ha valaki aggódna a haja épségéért, ez fizikai szinező, nem vegyszeres, szinte mint egy színes balzsam/hajpakolás ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

nsaranna

2018. április 22.

A Lavender egyáltalán nem volt tartós, és a postaköltséggel együtt kifejezetten drágálltam.. Elsőre szép volt szőkített hajra, de kb 3 napon belül kikopott. A fésüléstől. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

DawnMelody

2018. február 17.

Nekem soha nem volt festve a hajam, ki akartam próbálni, milyen lehet. Alapból sötétbarna hajamból egy tincsen kipróbáltam, és szépen befogta a tulip nevű árnyalat, egy mosás után már épp csak akkor látszott a szín maradványa, ha megcsillant rajta a napfény... Úgyhogy kipróbáltam úgy, hogy a hajam felét befestettem. MINDENT befogott. A kádat. A mosdókagylót. Fél órát mostam ki a hajamból a festéket, s még mindig eresztette a színt, és még ezután is úgy megfogta a törölközőt, mintha a festéket magát kentem volna bele. Ráadásul ki se akar jönni a kádból, pedig már domestossal áztattam. Anyám rendszeresen festi a haját, a hajfesték nem fog így be semmit, mint ez az elvileg színező. Csak azért kap két csillagot, mert a sötét hajamban is látszik valamelyest, de sohasohasoha többet nem próbálok ki semmi ilyen hajszínezőt, ez egy örökre szóló lecke volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

dermartina

2017. október 24.

Isteni. Nemrég rendeltem és már ki is próbáltam a Lagoon Blue színt (ombre, előtte szőkítve). Először fodrász szőkítette ki a hajam utána festettük be türkizre. Ez pasztell-zöldesre kopott ki. Elolvastam pár kommentet és úgy gondoltam miért ne. Hát nekem váll alatti hosszúságú a hajam, fél tubust kentünk rá (előtte még leradíroztuk a pasztell zöldet L'oreal Efassorral hogy azért ne zöldet kapjunk már megint). 45 percig hagytam rajta, és az volt a legmeglepőbb, hogy: nem fogta be a kezem! Meg úgy, semmit. De a még meglepőbb, hogy lemosásnál egyáltalán nem jött ki belőle szín! A végeredmény pedig egy nagyon szép élénk kék hajvég! Csak ajánlani tudom! Persze a kikopásról még nem tudok véleményt írni, mert azóta nem mostam hajat, de ha már a festés után se jött egyáltalán festék belőle, akkor nagy reményeket fűzök a tartóssága iránt ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színezék. Lila színű.