La Riche

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   88ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: rocksteadycat, az összetevőket feltöltötte: zsuku, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   88ml
Kategória:   Hajfestékek

Kiváló minőségű, krémes állagú hajszínező.  A természetesen világos hajon az eredmény eltérhet a színskálában megjelölttől, a sötétebb hajnak pedig csak fényt ad.  Hajtípustól függően kb. 8-10 hajmosásig tart, fokozatosan kopik ki.

Renamena

2019. február 11.

"A szirének színe"
Kezdjük ott, hogy 1 doboz semmire se elég.
Tapasztalat:
Atlantic blue- szép, foltosan fed nem tart.
Lagoon blue - se ereje se tartóssága.
Mindnightblue- egész szép színe van, nem tart.
Mandarin - ez jó volt. De nem neonos.
Apple green- önmagában nem nagy kunszt mint a szövegkiemelő szine, viszont
Fluoresent -színnel keverve neonos zöldet kapunk. Nekem ez is foltos volt, hiába volt egyenletes a blans.
Turquoise- szine rendben, zöldre fakult.
Plum - jó lila, 1 hétig
Neonblue - csalódás. Nem intenzív.
Lilac- fehérszőkén jó lehet, hidrogén szőkén ramaty
Flamingo pink- neon színnel próbált meglepni, de a tartóssága itt is lelombozott.
Drága a kiszereléséhez mérten, tartóssága nem vált be. Fodrászoknak jó, többször jár vissza a vendég

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

"A szirének színe"
Kezdjük ott, hogy 1 doboz semmire se elég.
Tapasztalat:
Atlantic blue- szép, foltosan fed nem tart.
Lagoon blue - se ereje se tartóssága.
Mindnightblue- egész szép színe van, nem tart.
Mandarin - ez jó volt. De nem neonos.
Apple green- önmagában nem nagy kunszt mint a szövegkiemelő szine, viszont
Turquoise- szine rendben, zöldre fakult.
Plum - jó lila, 1 hétig
Neonblue - csalódás. Nem intenzív.
Lilac- fehérszőkén jó lehet, hidrogén szőkén ramaty

Litta

2019. január 17.

Festett lilás-vörös vagyok. És szerintem ezzel most mindent elmondtam :D Ez az a fajta hajszín, aminél mosásról-mosásra látszik, hogy fakul, és ha az ember mindig szép színt akar, akkor 3-4 hetente teljes festés kellene. Viszont ettől meg tönkremegy a haj. Így kell valami áthidaló megoldás a 2 festés között, pláne hogy az én hajam a tartós festéket is képes ledobni pár mosás után. Itt jött képbe ez a termék. Sajnos beszerezni kicsit nehézkes, mert csak rendelni lehet, az egész város egyetlen fodrászboltjában sem hallottak még róla.
a Cerise nevű árnyalatot próbáltam. Az eredmény gyönyörű lett! Még a frissen festett hajamnak sincs ennyire szép élénk színe! Most tartok kb 6-7 mosásnál, és már látszik a kopás, de még abszolút vállalható, és amúgy is mindjárt festés. Felvitelnél érdemes vigyázni, mert sokkal jobban fog, mint egy hajfesték. Az első 1-2 mosásig pedig még szárazon is fog, szóval addig jobb ha kerülitek a világos színű ruhákat, párnákat, nekem még a telefontokomat is megfogta pl :D
Engem meggyőzött, ez a legjobb színező, amit valaha próbáltam, szerintem maradok is ennél.
A barna tövemet sajnos egyáltalán nem fogja be, pedig ha így lenne, akkor teljesen el is hagynám a tartós festéket, és csak ezt használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

PixieCat

2018. szeptember 22.

Kedvenc hajszínezőm! A tuquoise és alpine green árnyalatok a kedvenceim, nagyon nagyon tartósak. A lagoon blue nem jött be, olyan mint egy nagyon híg kék, nagyon sokat rá kellett raknom, hogy legyen rendesen színe. Az atlantic blue szép középkék, de hamar türkizesre kopott.
A használatáról: Frissen mosott, kicsit nedves hajra kell felvinni, előtte nem szabad balzsamozni, a szinezőt csak ki kell öblíteni, nem kell samponozni. Szokták írni, hogy addig kell öblíteni, amíg nem ereszti a színét, de néhány szín nagyon ereszti a színét, én addig szoktam öblíteni, amíg érzem a hajamon, hogy már nincs rajta szinező.
Legalább egy óráig fent kell hagyni, amit ráírtak a dobozra az a pár perc szerintem hülyeség. Én spec benne szoktam aludni :D Nagyon puha lesz tőle a hajam ^^
Ha valaki aggódna a haja épségéért, ez fizikai szinező, nem vegyszeres, szinte mint egy színes balzsam/hajpakolás ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

nsaranna

2018. április 22.

A Lavender egyáltalán nem volt tartós, és a postaköltséggel együtt kifejezetten drágálltam.. Elsőre szép volt szőkített hajra, de kb 3 napon belül kikopott. A fésüléstől. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

DawnMelody

2018. február 17.

Nekem soha nem volt festve a hajam, ki akartam próbálni, milyen lehet. Alapból sötétbarna hajamból egy tincsen kipróbáltam, és szépen befogta a tulip nevű árnyalat, egy mosás után már épp csak akkor látszott a szín maradványa, ha megcsillant rajta a napfény... Úgyhogy kipróbáltam úgy, hogy a hajam felét befestettem. MINDENT befogott. A kádat. A mosdókagylót. Fél órát mostam ki a hajamból a festéket, s még mindig eresztette a színt, és még ezután is úgy megfogta a törölközőt, mintha a festéket magát kentem volna bele. Ráadásul ki se akar jönni a kádból, pedig már domestossal áztattam. Anyám rendszeresen festi a haját, a hajfesték nem fog így be semmit, mint ez az elvileg színező. Csak azért kap két csillagot, mert a sötét hajamban is látszik valamelyest, de sohasohasoha többet nem próbálok ki semmi ilyen hajszínezőt, ez egy örökre szóló lecke volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

dermartina

2017. október 24.

Isteni. Nemrég rendeltem és már ki is próbáltam a Lagoon Blue színt (ombre, előtte szőkítve). Először fodrász szőkítette ki a hajam utána festettük be türkizre. Ez pasztell-zöldesre kopott ki. Elolvastam pár kommentet és úgy gondoltam miért ne. Hát nekem váll alatti hosszúságú a hajam, fél tubust kentünk rá (előtte még leradíroztuk a pasztell zöldet L'oreal Efassorral hogy azért ne zöldet kapjunk már megint). 45 percig hagytam rajta, és az volt a legmeglepőbb, hogy: nem fogta be a kezem! Meg úgy, semmit. De a még meglepőbb, hogy lemosásnál egyáltalán nem jött ki belőle szín! A végeredmény pedig egy nagyon szép élénk kék hajvég! Csak ajánlani tudom! Persze a kikopásról még nem tudok véleményt írni, mert azóta nem mostam hajat, de ha már a festés után se jött egyáltalán festék belőle, akkor nagy reményeket fűzök a tartóssága iránt ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

cherry19

2017. október 20.

Egy évvel később még mindig ezt használom, csak áttértem a Plumra. Ez már végre maajdnem pont az az árnyalat, amit szerettem volna, némi Dark Tulippal keverve tökéletes. Relatíve egyenletesen kopik, nekem egy türkizes-kékes árnyalat marad vissza utána, ami szintén tetszik, de már látom milyen nehéz lesz tőle megszabadulnom amikor vissza kell szőkülnöm :/
Imádom ezt a színezőt, használat után olyan a hajam, mintha selyemből lenne, könnyen formázható és erős..idővel ez valamennyire mérséklődik, de kb. 1,5 havonta színezem újra szóval nem tart sokáig a rossz állapot.

Most színeztem harmadszor a hátközépig érő loboncom egy Violet-Dark Tulip 3:1 arányú keverékkel + kb 1dl hajbalzsammal és a Violetnek kb. fele a Dark Tulipnak pedig 3/4-e megvan még a kis tubusból. 3 hetente festem az alapból középszőke hajam (sosem lett szivatva, ez okból kicsit egyenetlenül kopik) és őszintén egy rossz szavam nem lehet rá. Intenzív színek, könnyen hígítható, használat után olyan a hajam, mint a selyem. Korábban a Schwarzkopf Live Color XXL sorozatának liláját használtam, na az a Directionsszel egy lapra sem írható. Nagyszerű termék, csakis ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

AngyalRoka

2017. október 14.

Szép eredményt lehet vele elérni, és a felkenés után csillog a haj.. De utána szárazzá válnak a tincseim. A lilája kimondottan kiírthatatlan. Ha tetszett volna magamon, most biztosan 5 csillagot kapna :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Yeniuma

2017. szeptember 17.

Gyorsan kopik viszont gyönyörű a színe (tegyük hozzá mondjuk,hogy én pasztell kékre festettem a Lagoon Blue-val) de jobban bevált és olcsóbb is mint a Manic Panic!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

kyttee

2017. augusztus 19.

Próbáltam több árnyalatot is szőkített hajon (Poppy red, Fire, Tulip) Nagyon szép az eredmény,sokat javít a szőkített haj kinézetén és a mennyiség nekem legalább 2-3 alkalomra elég volt félhosszú hajra. Tartósságát tekintve 3. mosásnál már elég sokat fakult sajnos, de a Tulip szép pasztellrózsaszínre kopott.
Az Ebony árnyalatot nem saját hajamon használtam, de borzalmas, kék, zöld de semmiképp nem fekete.
A Midnight Blue az eddigi legjobb kék amit használtam,egyszerűen lehetetlen megszabadulni tőle,nekem 1,5 - 2 hónap alatt a sötétkékből világoskékre kopott egyenletesen. (teljesen fehérre volt szőkítve a haj ezért nem zöldre)
Atlantic blue nagyon szép, élénk, kb olyan mint a Midnight blue 1-2 hét után.
Denim Blue-t nagy reményekkel próbáltam, kissé türkizes kék az eredmény, de feleannyira sem vagy tartós mint a Midnight Blue, 1 hét után megmarad egy világos türkizes szín és szinte nem kopik tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Atlantic blue nagyon szép, élénk, kb olyan mint a Midnight blue 1-2 hét után.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színezék. Lila színű.