La Rive

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2017. június 21.

Lelőhely:   drogériák, online

Dior Poison Girl parfüm utánzat

Csere ☺️La Rive Fleur De Femme EDP
Ár: Csere , Eladó: klau810614
Állapot: 100/kép , Helyszín: Székesfehérvár , fizetés: Postàzom
La Rive Fleur De Femme EDP fújós
Ár: 400 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: frissen átfújva postázás előtt a saját a parfümömből, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Kodi

2020. február 14.

Vessetek meg, de mostanában mindenféle utánzat lötyik kezdtek érdekelni, és amikor már a Yodeymától rendeltem, éreztem hogy elkapott a gépszíj, eddig és ne tovább, gondoltam. Azért azt el kell ismerni, hogy a La Rive egész jó ezen a fronton, nem teljes a hasonlóság, mondjuk csak 85%, de sohasem bárdolatlanok, önmagukban is értelmezhetőek ezek az illatok. Egyes példányok kifejezetten jól sikerültek, mások meg felejtősek, de jól van ez így. A Woman és a Donna például szerintem jelenleg jobb, mint a Lacoste Femme és a D&G Light Blue (sajnálatos módon) reformulált verziója. A jól sikerült epigonok táborát erősíti a Fleur De Femme is. Egész meggyőzően eltalálták a Poison Girl pörköltmandula-karamell-vérnarancs kombó akkordját, persze korántsem olyan intenzív, nem lüktet úgy a bőrön, de 3-4 óra tartósságot azért simán produkált rajtam, szillázsa sem bőrközeli. Elvetemült PG rajongók simán használhatják alternatívaként, szerintem tetszeni fog nekik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

mona82

2019. december 30.

Az eredeti illatot nem ismerem, így a hasonlóságról nem tudok nyilatkozni. Teljesen véletlenül akadtam rá, engem már az üvege megvett ☺️ Rajtam nagyon finom virágos, kakaós, mandulás illata van, ruhán egész tartós, bőrön annyira nem. Hideg időben nagyon melengető, inkább édeskés mint édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

melica

2019. október 24.

Hát csajok, ez valami fantasztikus!! Csodálatos vanília illat, szinte végig csak azt lehet érezni, max. kifújáskor rózsát is... de ki szereti a vaníliát, mint ahogy én is, annak szívből ajánlom!! Tartóssága.. hát lehetne tartósabb, én egy órával a kifújás után már csak a bőrön érzem meg ruhán, holott én csíkhúzós típus vagyok.. Újrafújom és újra fürdök az illatban! Inkább hidegebb időben javaslom, melegben túl tömény. Nagyon dicsérték a Luxure replikát, legközelebb azt fogom kipróbálni.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 24.

Ferita

2017. szeptember 22.

Egyik kezemen az eredeti,másikon ez. Iszonyatosan hasonlítanak,nagyon minimális a különbség közöttük. Természetesen a tartóssága nem az igazi,de 90 ml így bőven fújható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.