La Rive

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. december 12.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online

A Paco Rabanne Olympea parfüm utánzata

masni1208

2020. november 11.

Az első parfüm amit újra vettem! Random választás volt, és tökéletesen sült el . Illata paco rabbane olympea parfümhöz nagyon hasonlít szinte simán
össze téveszthető. Tartós is, és sokáig elég. Mindenki dicsérte rajtam .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

össze téveszthető. Tartós is, és sokáig elég. Mindenki dicsérte rajtam .

spungakel

2020. május 28.

Mikor megvettem, nem tudtam hogy az Olympea utánzata, csak nézelődtem a drogériában és gondoltam vegyünk valami olcsót ha már itt vagyok. Egy papírcsíkra fújva először azt mondtam, na végre! valami ami más mint az összes többi. De később rájöttem, hogy nagy hiba volt megvennem. Valami nagyon zavaró jegy van benne, ami nem csak az én orrom zavarta, hanem mindenkiét akit megkérdeztem. Hogy őszinte legyek, kínozni lehetne az illatával. Viszont alig bírtam lesikálni magamról, úgyhogy valószínűleg tartós lehet. Jó pont annak aki el bírja viselni:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Mango88

2019. november 3.

Proba nelkul batorkodtam megvenni, mivel sok jot olvastam rola es nem volt draga. De megsem hasznalom, mert van egy jegy, amit vegig erzek benne es nem esik jol. Es eszrevettem, hogy a La rive illatokban mindegyikben benne van ez a mellekillat, amit nem tudok beazonositani, de zavar. Multkor vendegsegben voltam es orakig ereztem egy lanyon, hogy La rive-vel fujta be magat, (hogy melyikkel, azt nem, annyira elnyomta az orromban) mert csak azt a jellegzetes illatjegyet ereztem ( tehat tartos, az biztos).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

wildrose

2019. február 23.

Kifújáskor a mogyoró fanyarsága dominál, leszáradáskor jázminos-szantálos édes, meleg, puhaság vaníliás alapon. Elég intenzív és bár nem túl tartós, ennyi pénzért bátran lehet egy nap akár többször is újrafújni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 23.

balankaa01

2019. február 14.

Én erre csak annyit tudok mondani, hogy imádom. De tényleg. Nagyon. Megvettem, mert az Olympeára sajnálom a pénzt, pláne, hogy gyorsan fogyasztom a parfümöket. 😅 Jó ég, ebben legszívesebben megfürdenék, szerintem a tartóssága is teljesen rendben van, ezért az árért meg főleg. Tuti, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

blackrose

2018. szeptember 27.

Először nem tudtam,hogy dupe parfüm. Tetszett,hogy kifújáskor egy kicsit szúrós mègis èdes illata van. Èn nem èrzem tucatillatnak,inkább olyan kellemes ès megnyugtató. Ha túl sokat fújunk belőle akkor tènyleg fejfádítóan èdes lesz,ezèrt csak mèrtèkkel. Tegnap fújtam a csuklómra, egy kevès ment a pulóverem ujjára is. Ruhán elèg tartós, bőrön is szèpen viselkedik. Az elejèn lèvő alkoholos illat szèpen elpárolog ès utána már csak ez a szèp lágy illat marad. A parfümöspolcom egyik oszlopos tagja lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

rcsennge

2018. augusztus 23.

Ő a legújabb szerzeményem. Ahogyan az előtte vásárolt La Rive parfümökben, ebben sem csalódtam! Tökéletes mása az eredetijének. Tartós, nagyon is az! Reggel 7-kor fújtam be magam és most, este fél 9-kor is érződik. :) Szerintem az év bármely szakában viselhető, sem nem kifejezetten nyári, sem nem kifejezetten téli illat. Szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Ziggytwig

2018. augusztus 1.

Az olympeabol csak az aqua valtozattal apolok kozeli viszonyt, ugyhogy osszehasonlitani nem tudom az eredetivel, de: rossz. Kifejezetten olcsó szaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

vicka

2018. július 11.

Egy youtube video hatására kezdtem el vele szemezgetni a drogériákban. Először nem vettem meg, mert teszter alapján nem fogott meg annyira. Mivel csak a fejemben járt, gondoltam, egye fene, 2500 Ft-ot megér nekem. Tegnap használtam először, és azt kell mondjam, nagyon nem bántam meg. Tartós, kellemes illat, ami nem tolakodó. Plusz pont azért, mert hatalmas kiszerelés, így biztosan sokáig elég lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2018. június 15.

Ma vettem azért mert tetszik az illata, nem tudtam még minek a másolata csak itthon jöttem rá, és örülök hogy megvettem. Nagyon jó, tartós illat, 5-6 óra múlva is tisztán érzem. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 15.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate