La Roche-Posay

Ár:   6299 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagymarti06, Módosítva: 2019. május 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Illatmentes napvédő gél-krém arcra nagyon magas fényvédelemmel. Gátolja a pattanások után fennmaradó nyomokat (hiperpigmentáció). Szalicilsavval és AirliciumTM mattító hatóanyaggal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kk_viki

2021. szeptember 15.

Borzasztó... Akármit csináltam alapnak, ha nem kentem semmit talán 1x nem kukacoskodott, a fehérséggel nincs bajom, mert brutál fehér vagyok a csillogó finisht szeretem, de nehéz eldolgozni, szemöldökömnél is potyog... Nap végére viszont tocsog a zsíros zónám. Nem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

orsiiii

2021. augusztus 29.

Az olcso drogerias kremek is ezerszer jobbak. Kegyetlenul rossz erzes a boron. Feher, iszonyuan suru. .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Kremcica

2021. augusztus 16.

Mikor először használtam azt hittem megtaláltam A fényvédőt. Sajnos ez a gondolat kb a második használatig tartott, mert akkor észrevettem hogy kegyetlenül fehérre meszel. Nem is emlékszem mikor jártam így utoljára hogy egy fényvédő ennyire gésa-szerűen kimaszkolt volna. Hűvösebb időben kényelmes, de a forró nyári napokon kicsit fullasztó, sokáig fényes, ragacsos de ha leszáradt akkor picit mintha rákötne az arcra. Irritálni nem irritál, nem égek le a használatával de a fehérség miatt nem szeretem használni. Kukacosodással nem találkoztam de alá nem is kenek semmit sem, mert önmagában is nehéz a bőrömnek, a felette lévő sminket (korrektor, púder formulák) elbírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Debko

2021. július 20.

Nehéz felvinni és szépen elkenni az arcon, mert hamar kukacosodik. Lassan szívódik be, nekem nagyon fényesedik tőle az arcom. Az összetevői szuperek, ezért újra fogom vásárolni - mérlegelve a termékcsalád többi tagjával is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

donttellthem

2021. június 17.

Annyira bevált, hogy nem is merek mást kipróbálni. Ez volt az első fényvédő, amit a tudatos bőrápoláshoz való csatlakozásomkor megvettem, kicsit féltem az itteni vélemények miatt, mostmár viszont nem merem lecserélni. Először azt hittem, hogy nem lesz jó, mivel Revox és Geek & Gorgeous termékekkel sokszor kukacosodott, utána ezeket leváltottam, már almost 1.618 szérumokat használok előtte, amikkel tökéletesen működik. Szerintem nagyon könnyű felkenni, hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzetet. A bőrömet kifejezetten szépíti, a piros foltokat halványítja (lehetséges, hogy ebben van egy kis white cast hatás, de összességében nem lesz tőle fehér a fejem), egységesebb bőrképet ad. Valóban segít a problémás bőrnek, és nem okozott új pattanásokat. Emiatt nem merek mást kipróbálni, mert ha mástól esetleg kijönnének pattanások, akkor megőrülnék. Egyedüli hibája, hogy nem mindig lehet szépen újrakenni (elkezd kukacosodni), de ezt megbocsátom a többi tulajdonsága miatt. Összességében szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 17.

skincarebyd

2021. május 17.

Az első fényvédő volt, amit használtam, gyógyszertárban ajánlották. Én személy szerint nagyon megszerettem, a bőrömnek is nagyon tetszett. Annak ellenére, hogy sokaknál olvastam, nekem azután sem pereg, hogy a ténylegesen hatékony, rengeteg mennyiséget teszem fel és alatta pedig már szérum, hidratáló is van. Sminkelni BB krémen kívül nem próbáltam rá, nekem az már nagyon sok lenne. Az egyetlen ok, amiért 4 csillag, az az, hogy nekem fényes a finish nagyon. Ezen kívül minden rendben van vele, az összetevői pedig szerintem szuperek! :)

Egy pici update.

Így, hogy melegebb az idő, már annyira mégsem kényelmes. Melegben nem jó érzés a megfelelő mennyiséget felvinni belőle és nagyon csillog az arcom tőle. Sminket semmiféleképpen nem tennék rá, így is éppen elég nehéznek érzem a bőröm sajnos. Az összetevői miatt itthonra továbbra is használom, amikor nem megyek sehova, mert tényleg szereti a bőröm és az INCI abszolút szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Egy pici update.

viszvirag1

2021. április 28.

Nekem nagyon bejött!
Több fényvédőt próbáltam már, mindegyikkel disco gömb fejem volt :D Pedig annyira azért nem zsíros a bőröm, sőt!
Inkább szárazabb, vízhiányos, miteszeresebb a bőröm. Szépen összehúzza a pórusaimat, én alá szoktam hidratálni egy enyhébb hidratálóval vagy szérummal és működik. Nyilván ha millió rétegre raknám rá nem működne ilyen jól, de nappalra nem kell túlzásokba esni. Tonik, hidratáló szérum vagy hidratáló krém és fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Nekem nagyon bejött!

erdeimarti

2021. április 27.

Számomra borzalmas. Nehéz felkenni, sűrű, testes krém, ami ha nincs rendesen eldolgozva, fehér marad a bőrön, ha pedig próbálja az ember elkenni, akkor összeáll és darabokban potyog le az arcról. Ha semmilyen krémet sem teszek alá, akkor sem jó, sminkelni rá esélytelen. Szívem szerint kidobnám, de nagyon drága volt, így hétvégente próbálom elhasználni, amikor van fél órám kivárni, hogy beszívódjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

doricka

2021. április 17.

Sok fényvédőt próbáltam már, de azt kell mondjam ez vált be idáig a legjobban. Nem tökéletes, ha rosszul kenem fel hajlamos kukacosodni. Viszont ennek ellenére az összetevőket nagyon szereti a bőröm, a szalicilsav visszafogja kicsit a pattanásokat. Emellett mattítja a bőröm, amit nagyon szeretek, hiszen a legtöbb fényvédőnél egy óra után már tocsogni szoktam. Kicsit drága, de próbálok mindig akciókor lecsapni rá. Egy csillag mínusz mert nem igazán lehet sminkelni rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

hjuditcrema

2021. április 14.

Testesebb krém, nem vizes állagú, de meglepően szépen terül el az arcon, mintha egységesítené is a bőrt. Picit csillog a bőr, de ha sminkelek rá már nem tűnik fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.