La Roche-Posay

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Intenzíven hidratáló szérum, mely klinikailag bizonyítottan feltölti és javítja a bőrt - mindössze egy nap alatt. Azonnal visszaállítja az érzékeny, dehidratált bőr rugalmasságát és frissességét. A nagyobb hialuronsav molekulák a bőr felszínén fejtik ki hatásukat, míg a kisebbek mélyre hatolnak a bőrben, hogy növeljék a bőr térfogatát.

3000 Ft - La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum - 2x10 ml
Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: saripaisley
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, VIII., fizetés: fizetés banki utalással/revolut, packeta (700 Ft) /foxpost (1500 Ft) vagy személyes átvétel lehetséges 8-9 ker.
Ár: 2599 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

NatureBeauty

2022. június 14.

Az Effaclar szérummal felváltva használom és jók a tapasztalatok, bár ő kicsit gyorsabban is fogy, mint hámlasztó társa. : ) Összességében véve, elégedett vagyok a LRP termékcsalád kínálatával, az én ultra-hiper érzékeny bőrömre több termékük is bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 14.

gavria

2022. május 31.

Imádott hyaluronos szérumom. Most először használok hyaluron szérumot, de mióta használom, megszüntek a pattanások, sokkal üdébb az arcom. Sajnos a vízhiányos, dehidratált bőrnél jellemző a zsírosság/dehidratáltság, de ez számomra egy csodaszer a mai napig! Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 31.

Gajgaj

2022. április 29.

Hetente egyszer használom, kizárólag este, mert lassan szívódik fel. Szeretem az illatát. Szemránckrèmeket olvasva gyakran találkoztam azzal, hogy csípik a szemet, könnyeznek utána.Ezzel ilyen nem fordult elő. Apró, pici szem alatti ráncaim mellett az egész arcra felviszem tisztán, de a nappali arckrèmembe is keverek egy keveset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

BernadettM

2022. április 3.

Mintába van csak, hal’Isten! Már azt nem értem, egy ilyen termekbe minek tesznek illatanyagot?! Legyen minél egyszerűbb, illat nélkül.
Ezt már kibontáskor éreztem.
Aztán: nem szívodik be. Egy ragacsos, kocsonyás felületet hagy….pedig csak kettő cseppet teszek belőle. Van sokkal kellemesebb hialuronsav kevesebb pénzért.
Hatás: hogy egy használat után változna bármi (mert ezt ígérik) marhaság.
Hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni…. Elhasználom a pici mintát és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 3.

Ezt már kibontáskor éreztem.
Hatás: hogy egy használat után változna bármi (mert ezt ígérik) marhaság.

geucsa

2022. március 14.

Nagyon durván jó. Pár használat után érezni a hatását. Illata kicsit erős, de kellemes. Felváltva használom a PURE VITAMIN C10-zel, ugyanis nappalra nem jók a C vitaminos készítmények. Nem olcsó, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 14.

BLili

2022. február 23.

Nagyon erősen illatosított, nem pirult ki tőle a bőröm, de mindenhol viszket, ahol bekentem ezzel. (Mintát próbáltam csak.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 23.

Ivy1986

2022. február 10.

Igazából megrendeltem kiváncsi vagyok mit tud. Konkrétan még nem látok semmi változást. Kicsit hidratáltabb a bőrőm talán mert nagyon vízhiányosnal mondanám. Jó a pipettás koszerelés az nagyon tetszik benne. Könnyű eloszlatni a bőrőn. Hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 10.

masaimara

2021. szeptember 27.

Termékmintaként kaptam párat. Első LRP termék, amit kipróbáltam, nem győzött meg. Sokszor nem tudtam használni, pár napra volt elég a minta, de kifejezetten zavaró volt számomra, hogy egy zsíros, ragacsos réteget hagyott a normál bőrömön utólag. Ugyanezen termékcsalád (Hyalu B5) szemkörnyék ápolója viszont teljesen más, inkább krémes állagú, sokkal kellemesebben beszívódik, az hosszabb távon még lehet befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

IrisAnn

2021. július 15.

Először csak az ampullákat próbáltam, de most megtaláltam ennek az 50 ml-es kiszerelését potom árért (ahhoz képest, amennyibe kerül), úgyhogy beruháztam rá. Nagyon jól is tettem. Az ampullákhoz hasonlóan kisimítja a bőröm, egységesíti az összképet. A pár darab akném gyógyulását is felgyorsította. A korábbi pattanások utáni pirosas-barnás nyomokat is segített eltűntetni. Frissnek, üdének érzem az arcomat tőle. Hamar beszívódik, bár felkenés után picit ragacsos, de ez rögvest elmúlik. Nem bántja az érzékeny bőrömet sem. Sajnálom a parfümöt benne, de egyébként jó illata van, engem a naptejre emlékeztet. Utána a hidratálómmal (LRP Effaclar Duo+) sem veszik össze. Összességében hatalmas nagy öt csillag, imádom. Főleg azt a friss, kellemes érzést, amit hagy maga után. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

ProbaBaba

2021. június 28.

Hát szerintem ez igencsak túl van árázva. Az illata nekem nagyon erős (bár tetszik, de tudom, hogy ez a bőrömnek ettől függetlenül nem jó), az állaga sűrű, könnyen eldolgozható. Nem rossz, de maradok az olcsóbb társainál amikben nincs illatanyag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 28.

Antioxidánsok: Madecassoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.