La Roche-Posay

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Intenzíven hidratáló szérum, mely klinikailag bizonyítottan feltölti és javítja a bőrt - mindössze egy nap alatt. Azonnal visszaállítja az érzékeny, dehidratált bőr rugalmasságát és frissességét. A nagyobb hialuronsav molekulák a bőr felszínén fejtik ki hatásukat, míg a kisebbek mélyre hatolnak a bőrben, hogy növeljék a bőr térfogatát.

Remi

2020. május 31.

A La Roche Posey az egyik nagy kedvencem, de ez a szérum sajnos nem. Ár-érték arányban rossz! A Hyaluronsav-hatás ugye átmeneti és látványos, de nálam alig valami és még nehezen is szívódik fel. Túl sűrűre csinálták. Hada Labo lotionnal kicsit rásegítek, akkor jobb, az be tudja jobban rántani a hatóanyagot és látszik az ideiglenes ráncfeltöltő hatás. Viszont ennyi pénzért elvárás lenne egy tökéletes formula.
A The Ordinary Lactic Acid 5% + HA negyedennyi használata után sokkal szebb a bőröm és még hámlaszt is. Szóval elhasználom még a maradékot és többet nem veszem meg és kicsit sajnálkozom, mert úgy szeretem a márkát, ezt a terméküket viszont nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

Lilko95

2020. május 27.

Ajándék volt, így használjuk anyukámmal, de nem vagyunk elájulva. Egyedül az illata és az üvege tetszik. Hatását nem nagyon érezzük/látjuk, a kiszerelése abszolút nem praktikus, össze vissza folyik a nyálka. Az arcon kellemetlen réteget hagy, ami nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Altamira

Korcsoport: >54
2020. május 5.

Már 2 hónapja használom, és most csodálkozva olvasom a sok negatív véleményt. Tényleg ragad, tényleg nem kényelmes a pipetta, de én éjszakai SZÉRUMként használom a legkritikusabb ráncokra (szemöldök között, nevetőránc, szem és arccsont között) és csodát tett! Szinte feltöltötte az arcomat, kisimultam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 5.

balkri

2020. február 26.

A krém mellé kaptam 2 db 3ml-es mintát, amiket mind el is használtam. A negatív kommenteket nem tapasztaltam. Reggel és este Is szépen beszívódott nem hagyott ragacsos érzetet. 3 napja fogyott ek és nekem hiányzik! Szerintem beszerzem a teljes kiszerelést!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 26.

tillisilli

2019. december 9.

Előbb rendeltem meg a netről (mert olyan szép, és le volt értékelve), utána olvastam a véleményeiteket, és az összetevőket. (Alkohol? Meh).
Hát bedöltem. Ha fordítva csinálom, biztos nem rendelem meg. Így itt ragadtam ezzel a ragaccsal. A pipettát szokni kell, ide-oda folyik a gél, fele mellémegy az elején stb.
Nappalra, szérumnak felejtsd el! Iszonyat géles és ragadós, még kis mennyiségben is, nem szívódik be annyira, hogy rá lehessen sminkelni. Pedig irtó száraz a böröm. Éjszakai szérumnak fogom eltolni, heti 1-2x, illetve azt a barbárságot találtam ki, hogy egy cseppet belekeverek az arcolajomba, amivel reggel szoktam a fejemet frissíteni, hidratáló előtt. (Szóval az első rétegbe teszem) Így eddig elment, booster-ként kis mennyiségben, vagy éjjelre ragacsként. Hasznát amúgy nem láttam, talán nincs is. Lehet jobb a negyed ennyibe kerülő avonos hyaluronos éjszakai maszkom...

Ne legyetek olyan marhák, mint én, olvassátok el, mint írnak a többiek! :)

Miért kapott 2 csillagot mégis? Mert el fogom tudni használni, talán még használ is? (Később kiderül) egy csillagot a masszívan KUKA termékeknek adok csak.

Update: éjjelre (akkor nem izgat, ha ragad) és booster-ként az arcolajomhoz v arckrémemhez keverve egy cseppet, egész jól bevált. Néha belerakok estére C-vitamin port (Ordinary). Ìgy egész jól bevált, el fogom használni lazán. Ha kínlódtok vele, így még el lehet löni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Ne legyetek olyan marhák, mint én, olvassátok el, mint írnak a többiek! :)

Alaya

2019. november 4.

Annyira bíztam ebbe a termékbe, aztán nagy csalódás ért. Ragacsos, kelletlenül illatú (mondjuk ki, rendesen érződik benne az alkohol) gélről volt szó, ami be sem szívódott rendesen. Hát, ennyi pénzért találni jobb hyaluronsavas krémet is...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

zs001

2019. október 7.

Ó jaj! Ez valami tragédia...kb. minden hasznos anyag hátul az összetevő listàban. Alkohol, szilikon, parfüm....ez vicc?! A gyógyszertàri kozmetikumoktól eddig sem estem hanyatt, sőt, rendkívül negatív a vèlemènyem az összes Bioderma, LRP, Vichy ès társai termèkekről ( èveken keresztü rengeteget prôbàltam, bàr ne tettem volna.....) Mintàkat kaptam belőle, de ez kuka kategôria nàlam, ez többet àrt, mint hasznàl. Nulla csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Lorna

2019. október 6.

Olyan kár ezért a cuccért. Hiszen ez a csomagolás! Ez az üde aquamarin kék szín! De sose írtam még olyan termékről, amit ilyen jól leírna Krémmánia "pénzkidobás kategóriája.
Az a baj, ezekkel a mindent a csomagolásba és designba, semmit a belső lébe cuccokkal - még a La Roche Posay oldaláról is.- hogy nem lesznek újravevői a terméknek. Mert a csomagolás ha beetet egyszer az elmegy, kétszer nem fog.
Mintám volt és ahogy a többi kollega írta merő alkohol az egész, és ragacsos, annyira hogy én nem bírtam elviselni magamon és lemostam. Én, aki nagyon ritkán dob ki csak valamit, magamra se kentem a maradékot.
Tényleg kár ezért a gyönyörű vagány szép színért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Tényleg kár ezért a gyönyörű vagány szép színért.

hallo8x

2019. szeptember 3.

Érezni rajta az alkohol szagát plussz lassan szívódik be. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Érezni rajta az alkohol szagát plussz lassan szívódik be. Nekem nem vált be.

Doryca007

2019. május 21.

Nemreg ota hasznalom, de eddig semmilyen yiha erzest nem okozott. Kicsit csiganyalkas jellegu zseles anyag, amitol kicsit vicces a felvitele :) par nap hasznalat utan azt vettem eszre, hogy pottyosodom tole, igy mivel nem hidratalt annyira, abbahagytam a hasznalatat. Azota szebb a borom. LRP termekkent, es mivel nem volt olcso, kesobb kap meg egy eselyt, de egyenlore nem egy liebling sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

Antioxidánsok: Madecassoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.