La Roche-Posay

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Intenzíven hidratáló szérum, mely klinikailag bizonyítottan feltölti és javítja a bőrt - mindössze egy nap alatt. Azonnal visszaállítja az érzékeny, dehidratált bőr rugalmasságát és frissességét. A nagyobb hialuronsav molekulák a bőr felszínén fejtik ki hatásukat, míg a kisebbek mélyre hatolnak a bőrben, hogy növeljék a bőr térfogatát.

sateenkaarigirl

2021. április 28.

Tény, hogy nagyon puha lett tőle az arcbőröm, de sokáig ragacsos maradt utána a bőröm, és az aknémnak sem tett túl jót a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 28.

reka0122

2021. április 28.

Elég strapabíró a bőröm, de iszonyatosan csípte. Indokolatlannak érzem mind a parfümöt mind az alkoholt benne. Ettől sokkal jobb Hyaluron termékek vannak a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 28.

2021. április 28.

A hatása a vízhiányra nagyon jó, megbocsátom a ragcsosságát is (hidratálót rákenve már amúgy sem ragacsos annyira), amit nem tudok megbocsátani, az az alkohol denat. az INCI 3. helyén, és ezért a -1 csillag. Pont ezért nem is vettem napi használtba (10 ml-s minim van belőle), gyorssegélyként heti 2-3 alkalommal merem csak használni. (Az ampullás tesója viszont nagyon jó, és abban nincs alkohol denat. sem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

Lestine

2021. április 27.

Túlzottan sok benne a parfüm, nekem irritálta a bőrömet. De a pipettás kiszerelése szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

ddominikaa

2021. április 20.

Nekem ez a termék sajnos nem jött be annyira. Nagyon ragacsos marad utána a bőr és számomra az illata sem kellemes. Néha foltokban kiszárad az arcom és sajnos azzal nem tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Babuus

2021. április 18.

Nagy La roche-posay fan vagyok. Ez a termék viszont csalódás. Egy használt után apró pattanásokat generált másnap reggelre.
Összetevőket tekintve is zavaró a benne levő alkohol, illetve nem preferálom a parfümös termékeket. Nem terhelem vele fölöslegesen az arcbőröm. Tesztelésre kaptam a termeket emiatt kentem fel az arcomra. De nem fogom elhasznalni. Felkenés után ragacsos réteget hagy a bőrön. Sajnos én erről a termékről jót nem tudok írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 18.

Sarene

2021. április 15.

A homlokomon és az orcákon sokszor előfordulnak száraz foltok, ám mióta tesztelem a terméket ez a problémám megszűnt.
Géles állaga van, tetszik a pipettás kialakítás, könnyebb adagolni.
Gyorsan beszívódik, nem érzem ragacsosnak és nincs erős illata sem.
Nagyon jól hozza amit elvárhatok tőle, érdemes lehet beruházni rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Géles állaga van, tetszik a pipettás kialakítás, könnyebb adagolni.
Gyorsan beszívódik, nem érzem ragacsosnak és nincs erős illata sem.
Nagyon jól hozza amit elvárhatok tőle, érdemes lehet beruházni rá.

PiciBia

2021. április 12.

Nagyon szeretem a szérum állagát és az illatát. A bőröm igazán hálás érte, azonnal beissza és sokkal üdébb, puhább tőle a bőröm. Az igazán WOW élmény számomra általában a másnap reggel, amikor a tükörbe nézve azt látom, hogy makulátlan az arcképem, mintha 10 órát aludtam volna! Szerintem csoda!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Neira87

2021. április 11.

Szintén trnd projekt keretén belül kaptam. Azóta a mindennapi rutinom része. Nem engedem el, az fix. Először fura volt az állaga mikor felvittem. Kicsit tapadós, ragacsos, mint a csiganyál termékek. De ez az érzés gyorsan elszáll, és szinte érzem ahogy a bőröm felfrissül. Eddig mindig mellényúltam a hialuronsavas termékekkel, ez az első, amit szeretek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

nurcmurc

2021. április 11.

Kulonosebb hatast nem erzekeltem, de a borom se nem szaraz, se nem kezdodo rancos. Emiatt nem biztos, hogy valoban szuksegem van ra es a hatasara.

Az illatat nagyon szeretem, jol lehet adagolni, allaga megfeleloen suru, nem folyik ki a tenyerembol. Kenyelmesen tudok ra hidratalot majd fenyvedot retegezni.

Tonikos borre kenve hasznalom, felvitel utan egybol lezarom egy hidratalo reteggel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Antioxidánsok: Madecassoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol