La Roche-Posay

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kat, Módosítva: 2020. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult összetétel!

Célzott pattanás-korrigáló. Segít kitisztítani a bőrhibákat, és megelőzni a visszamaradó nyomokat. Aknéra hajlamos bőrön tesztelt tolerancia.

Nem komedogén.

Accika

2020. július 30.

Nem sokat használtam ezt a krémet, mivel nem láttam nagy változást a használatától. Összehasonlítva az Effaclar Duo-val semmit nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Ejszakaikoboldmaki

2020. június 12.

Szeretem a la roche termékeket, de ez sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
Kb semmit nem csinál, talán picit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

Kb semmit nem csinál, talán picit szárít.

Fridus0807

2020. június 8.

Többet vártam tőle. Itteni ajánlás miatt vettem meg, mert az utóbbi időben több pattanásom is lett. Picit szárítja a pattanások át, de mást nem vettem észre. Nem tűnik el tőle egyik napról a másikra. Lehet csak nekem nem működik, és más bőrön tökéletes, de én biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Dana1983

2020. február 19.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel! A bőröm elég tré: hajlamos a kiszáradásra, extra érzékeny, pattanásos, és a pattanások után maradt foltok nagyon lassan gyógyulnak. Ez a krém nyugtatja a pattanásokat, a kicsiket eltünteti kb. 1 nap alatt, a nagyokat visszahúzza. A pattanások körüli vörösséget mérsékeli és alig szárítja a bőrt. Ja, és színtelen! Újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

cocoapowder

2019. szeptember 12.

Segít lehúzni a gyulladást, de én csodaszernek nem nevezném. Az egész arcomra soha nem kenném, főleg a parfüm miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

SzecsyD

2019. március 29.

Egyik kedvenc krémem. Kellemes az állaga (nagyon kevés is elég az egész arcra), az én bőrömet nem szárítja, pont megfelelően a hidratál. A pattanások okozta pirosságot gyönyörűen legyűri. Nyáron a fényvédős változatot használom, ami szintém szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

narane

2018. december 28.

Ez a krém egy csoda! Általában este használom, reggelre már látszik is a hatása, visszahúzza a pattanást. Nekem nem szárítja a bőrömet. Biztos, hogy mindig lesz egy ilyen krém a szekrényemben:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Fberni

2018. október 29.

Megfelelöen kezelte a kritikus területeket, leszárítja a pattanást.Megéri az árát, praktikus kiszerelés.Újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

hdori23

2018. május 5.

Nem ez lesz a kedvencem a márkától az biztos..:( Leszárítja a pattanást de akár 3 napba is beletelik mire látom a változást, míg egy sima teafaolaj egy éjszaka alatt csodát művel. Sajnálom lepontozni mert maga a La Roche-Posay és a termékcsalád is nagy kedvenc. Újra venni nem fogom de azért elhasználom mert nem volt olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Erika729

2018. március 1.

Gyorsan lehúzza a gyulladást, cserébe eléggé kiszárítja a pattanás körüli területet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.