La Roche-Posay

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kat, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2021. február 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2020-ban megújult összetétel!

Célzott pattanás-korrigáló. Segít kitisztítani a bőrhibákat, és megelőzni a visszamaradó nyomokat. Aknéra hajlamos bőrön tesztelt tolerancia.

Nem komedogén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pinklemonade

2021. április 3.

Segít eltüntetni a hegeket, határozottan segít. -1 jár amiatt, mert amint rákennék mást (pl. DUO színezett krémet), akkor a megszáradt krémet azzal a lendülettel lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 3.

Missvircsi

2021. március 22.

Meg vagyok vele elégedve, teszi a dolgát, a kis hormonok miatt kialakuló pattanásokra is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

smikal.regina

2021. március 9.

Nagyjából két éve használom már és imádom. Azt vettem észre, hogy az aknékat gyorsabban gyógyítja, valamint a hátramaradó hegekre szoktam még kenni és gyönyörűen eltünteti azokat is (hosszabb távon, nem egyszeri használatra nyilván). A homlokom telis tele volt barna hegekkel, de mára nem látszik már semmi belőlük. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Kinga023

2020. december 9.

2 hete használom már, hamarabb gyógyulnak a pattanások tőle ugyanakkor nagyon szárít így kötelező a vastag hidratálás. Morzsolódik ha hidratálót teszek rá ezért -1 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

Skylin

2020. november 22.

Tényleg halványítja a pattanásokat, de persze nem csodaszer. Az Eucerin dermopure szérummal együtt használom több, mint két hete és nem tüntették el a pattanásaim, de lényegesen kisebbek és halványabbak lettek. Szeretem és újra fogom venni, ha hosszabb távon is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

bongi

2020. augusztus 26.

A használatával picit hamarabb gyógyulnak a pattanások, de én olyant még nem tapasztaltam, hogy egyik nap bekenek egy pattanást és az másnapra hipp-hopp eltűnik. Kicsit szárítja a bőrt, egyszer úgy jártam, hogy lett egy pattanás az orromon, amit naponta többször bekentem ezzel a krémmel, aztán a pattanás 3-4 nap alatt elmúlt de utána még szinte egy hétig hámlott az orrom. Sminkelni nem igazán lehet rá, mert lemorzsolódik a bőrről. Mikor nagyon durva a helyzet, akkor az arckrémemhez keverek kicsit és az egész arcomra teszek belőle. Röviden: kicsit segít, de meg lehet lenni nélküle, nem csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Accika

2020. július 30.

Nem sokat használtam ezt a krémet, mivel nem láttam nagy változást a használatától. Összehasonlítva az Effaclar Duo-val semmit nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Ejszakaikoboldmaki

2020. június 12.

Szeretem a la roche termékeket, de ez sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
Kb semmit nem csinál, talán picit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

Kb semmit nem csinál, talán picit szárít.

Fridus0807

2020. június 8.

Többet vártam tőle. Itteni ajánlás miatt vettem meg, mert az utóbbi időben több pattanásom is lett. Picit szárítja a pattanások át, de mást nem vettem észre. Nem tűnik el tőle egyik napról a másikra. Lehet csak nekem nem működik, és más bőrön tökéletes, de én biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Dana1983

2020. február 19.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel! A bőröm elég tré: hajlamos a kiszáradásra, extra érzékeny, pattanásos, és a pattanások után maradt foltok nagyon lassan gyógyulnak. Ez a krém nyugtatja a pattanásokat, a kicsiket eltünteti kb. 1 nap alatt, a nagyokat visszahúzza. A pattanások körüli vörösséget mérsékeli és alig szárítja a bőrt. Ja, és színtelen! Újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Tartósítószer.