La Roche-Posay

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toth, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Azonnali bőrszín egységesítő hatás, az apróbb bőrhibák és a piros és barna foltok láthatóságának csökkentéséért.
  • A láthatóan egységesebb arcbőrért, maszk hatás nélkül.

liljaa

2019. november 11.

Egy baj van csak vele, a világos árnyalat is sötét, pedig nem vagyok porcelánbaba-fehér. Szerencsére nemrég voltam nyaralni és lett egy kis színem, így tudom egy darabig használni. :D A hidratáló hatása rendben van, enyhén-természetesen fed, mitesszereket/pattanásokat sem okoz nálam, de világosabb bőrűeknek nem lesz igazán jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

BlackRose101

2019. november 9.

Nagyon kellemes, üde bőrképet ad, a természetes, nem maszkos hatása miatt tetszik nagyon nekem az egyszerű hétköznapokra, boltba menéshez, kiránduláshoz, egyszerűbb, lazább napokhoz. Építeni nem nagyon tudtam, de korrektorral itt-ott kiegészítve (pl. szem alatt) egész jó és tartós fedést kaptam. Nagyon bízom benne, hogy kifejezetten jó hatással van az enyhén pattanásos, mára már inkább csak akne heges és mitesszeres bőrömre, tehát ha nem kívánja meg az esemény hogy alapozót használjak, akkor tökéletes hétköznapi alapot ad ő a számomra.

Két dolgot észrevettem: bizonyos krémekkel kukacosodik, átfényesedik hamar (pl. Uriage Age Protect, illetve a sima, nem színezett Effaclarnál is nekem), míg, ha kifejezetten mattító hatású hidratálót kenek alá (pl. The Ordinary, Palul's Choice) , akkor egészen szép, matt és hosszantartó, szinte valódi "blur effect" hatást érhetünk el vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

bizsuka

2019. november 3.

Régóta apró pattanásokkal küzdöttem, emiatt bárhova mentem alapozót viseltem, aztán elkezdtem ezt használni, eleinte kevésnek bizonyult a fedés, de 1-2 hét után eltűntek a pattanásaim és azóta bőven elég, végre nincs maszk hatás és érzem, hogy jót tesz a bőrömmel. A hideg napokon is annyira jó felkenni, mert hidratál is. *****

UPDTAE: 2 év után még mindig imádom, de egy valamit észrevettem, az utóbbi 2 tubus már világosabb volt (medium) amit sajnálok mert nyáron így már világos volt :( ilyet más is tapasztalt ?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Kosatekla

2019. október 13.

Használtam ezt is (világosabb árnyalat) és a nem színezett formáját is. Az ára egy picit magas de nekem nagyon tetszik, hogy szép egységes lesz tőle a bőröm. Egy sima munkába járós napra bőséges is, kicsi színt ad az arcomnak de nem maszk hatása van. Pattanásokat nem okozott. Én a nem színezett verziónál éreztem egy pici hidratálást, ennél nem annyira de ettől el tekintve újra vevős lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Debko

2019. szeptember 29.

Ár-érték arányban szerintem elég magas ára van. Nekem a színe és állaga megfelelő, valamilyen szinten elfedi bőrhibákat és már csak kevés alapozó kell utána rá, de a sminkelést sem nehezíti meg. Újrafogom venni az ára ellenére is, mert egyébként jó hatással volt az arcomra, és bízom bene hosszú távon is elérem vele azokat a hatásokat, hogy kevesebb bőrhiba,heg marad az arcomon egy-egy pattanás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Madison27

2019. szeptember 26.

Bőrgyógyász ajánlásra szerezte be, a világabb árnyalatot használom. Kellemes illatú, könnyű állagú krém, nem szárít, de különösképp nem is hidratál. Éppenhogy fed valamennyit, de nekem ezért tetszik. Sajnos az árához nem feltétlen ér fel a tudása, de összességében jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

BNYEdina

2019. szeptember 23.

Kb. 1 hónapja használom, nekem a világosabb árnyalat tökéletes arra, hogy egységesítse a bőrömet. . Nagyon szépen mattít, és ami a legfontosabb, nem okoz irritációt és pattanásokat, pedig eddig bármit próbáltam, mindentől lettek kisebb-nagyobb pattanásaim. Öröm a tükörbe nézni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Maze

2019. szeptember 19.

Most rendeltem, a világosabbat és nagyon jó színe van. Jó érzés amikor a bőrömre kenem, főleg a tudat hogy vannak benne olyan hatóanyagok is amik jók a problémás bőrnek. Kicsit nehezebb eldolgozni, mint az eddig használt CC krémem, de még próbálkozok. Nem olyan erős a fedése, viszont szép. Már most látom, hogy sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

balkri

2019. szeptember 1.

Legújabb szerzeményem a termékcsaládból:-) A fényvédő mellett ezt is elkezdtem használni, a sötétebb árnyalat nekem tökéletes. Könnyű az állaga, szép a fedése, BB krémhez képest nekem jobb fedést biztosít. Nem okoz irritációt, nekem bevált. Ha lenne benne fényvédő maga lenne a csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

zooboo

2019. szeptember 1.

Legjobb színezett hidratáló amit valaha használtam!! Megfelelően fed, könnyű, nem zsírosodik át és irritációt sem okozott. Sokáig elég így megéri rá beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.