La Roche-Posay

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toth, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Azonnali bőrszín egységesítő hatás, az apróbb bőrhibák és a piros és barna foltok láthatóságának csökkentéséért.
  • A láthatóan egységesebb arcbőrért, maszk hatás nélkül.

Ár: 3900 , Eladó: Vhartai
Állapot: 3szor próbált, Helyszín: Budapest XXI kerület, fizetés: Előre utalás , személyes átvétel, Foxpost
Ár: 1000 , Eladó: izabella73
Állapot: Parszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

HiddenBeauty

2020. július 2.

Közepesen fed, a sebeimet, amiket pattanások okoztak, segít gyorsabban eltüntetni, valamit jól hidratál, de a megelőzésben nem segít, és nyáron a melegben könnyen elcsúszik, leolvad. Hozzá teszem, amikor kifújom az orrom, ugyan úgy színes lesz tőle a zsebkendő, mintha sima alapozót kentem volna fel, elég könnyen lejön. Könnyedebb érzésre, mint egy alapozó, de néhány óra után ezt is nehézkesnek érzem, és abban pl egyáltalán nem segít, hogy a sminkelés után 2 óra múlva ismét nagyon fénylik az arcom. Akiknek nem ennyire zsíros a bőre mint nekem, azoknak kifejezetten ajánlani tudom, de számomra ez a krém csak fél megoldás. Ettől függetlenül míg jobbat nem találok a piacon, addig megtartom. De nem nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

noemip

2020. június 23.

2 éve használom (nem minden nap) Nekem nagyon bevált, abszolút segített a pattanásos, zsíros bőrömön. Elég belőle egy kevés is, szépen el lehet oszlatni. Kicsit sötétebb a bőrszínem de a legvilágosabbat használom. Sokáig elég, a 2 év alatt csak 2 tubust használtam el, ár érték arányban így nagyon megéri. A fényvédelmet hiányolom belőle, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

mamuzicsvivi

2020. május 25.

Effaclar k-t használok, arra szoktam ezt rákenni. Szép fedés, fényvédelmet hiányolom. És, mintha olajosodna tőle az arcom. Régen is ugyanígy éreztem, pedig akkor más kencéket használtam, úgyhogy valószínűleg jól vettem észre. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

Mosomacko21

2020. április 14.

Szeretem mert kiegyenlíti a bőrszínemet és segít a pattanásokon. Viszont nekem még a világosabb is sötét, ez viszont az én hibám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

JuditSara

2020. április 9.

A világosabb szín is túl sötét az én bőrömhöz, a fedése is átlagos, valahogy nem szívesen használtam. Elajándékozom, hátha másnak beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 9.

pont

2020. április 6.

sajnos elég sok bőrhibám van még mindig és alapvetően szeretem, ha van valami fedés az arcomon, de azért 'lustább' napokon próbálok nem alapozózni. ezt kb így itthonra meg kiugrom a boltba alkalmakra vettem a kombinált, nem annyira zsíros, de tág pórusú bőrömre.

először is, még a világosabb árnyalat is túl sötét, szerintem kb a nyári színemhez lesz majd jó.
felkenni és eloszlatni egész szépen lehet, tényleg nincs nagy fedése, de egységesítésre megfelel. ami pozitív csalódás volt, hogy jól elterül a bőrön, nincs az a látszat, hogy ott van rajtam valami, hanem beleolvad az arcomba. viszont a szárazabb részeket kiemeli (pedig hidratáltam előtte), szóval vigyázni kell. rajtam egész nap matt marad, talán kicsit túl matt is, szeretem, ha marad egy egészséges bőrfény. nap végéig kitart, bár túl sok igénybevétlenek nincs kitéve per pill, az tény.

a dobozon olyanokat is írtak, hogy hosszútávon javítja a bőrképet blabla, na hát ez nyilván nem igaz. bár legalább nem irritál, nem szárít, nem okoz pattanásokat. összességében szerintem oylanoknak lehet inkább jó, akiknek zsíros, fényes a bőrük, de nincsenek durvább bőrhiábáik és nem is világosbőrűek.
nekem egynek oké, bízom benne, hogy nyárra kicsit hozzá tudok barnulni meg rendbejön a bőröm és 40 fokban talán a mattító hatást is jobban tudom majd értékelni. nem tartom olyan vészesnek az árát se, bár maga a termék nem nagy szám, de én már azt is értékelem, ha valaminek konkrétan negatív hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Regi84

2020. március 23.

Néha ha csak pl bevásárolni megyek alapozó helyett használom. Pár órát egész szépen bír, kicsit egységesíti az arcbőrt, sajnos a színe nagyon rózsaszínes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Jucccc

2020. március 9.

Már jó ideje használom ezt a terméket. Olyan hétköznapokon kenem magamra, amiken nincs semmilyen fontos dolgom, vagy nem fontos extrán jól kinézni. Igazából amolyan tartalék-féle nálam, ha nem akarom a drágább alapozómat felkenni.
Nem igazán szeretem, nálam nem bánik el a bőrproblémákkal, és nem is egységesíti rendesen a bőrképemet, a hibákat pedig egyáltalán nem fedi el. Korrektor nélkül nagyon csúnya lenne az összkép. Szeretem a márkát egyébként, de ennek a terméknek nem vettem észre semmilyen hatását.
Árban vannak jobbak szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

Árban vannak jobbak szerintem.

Szepi07

2020. január 29.

Egyszerű hétköznapokon akár alapozó helyett is megfelelően kiegyenlíti az arcbőrt és elfedi a kisebb bőrhibakat. Bőrgyógyász javaslatára hosszabb ideje használom, többször újravettem, mert erősebb pattanásos időszakokban szépen lehúzza a gyulladást. Általában a La Roche redermic C bőröregedésgátló hidratálóval kombinalom, bevált darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

sargibari

2019. december 13.

Nem is tudom megmondani, hányszor vettem már újra ezt a krémet. :) Szuperül egységesít, kellemes a viselete télen-nyáron. Nekem a bőröm igényel azért előtte egy rendes hidratáló krémet is, de egyébként nagyon elégedett vagyok a termékkel és jó szívvel ajánlom bárkinek, aki természetes hatásra vágyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.