La Roche-Posay

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toth, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Azonnali bőrszín egységesítő hatás, az apróbb bőrhibák és a piros és barna foltok láthatóságának csökkentéséért.
  • A láthatóan egységesebb arcbőrért, maszk hatás nélkül.

Ár: 375 , Eladó: Katie
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel, Foxpost
Ár: 4800 ft + a postaköltség (430 ft). /doboz , Eladó: erytra
Állapot: Bontatlan csomagolásban!, Helyszín: Postai átvétel. (belföldi normál levél), fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm a csomagot.

izabella73

2021. május 1.

Tetszik hogy nincs maszk hatása, könnyű, szépen egységeisiti a bőrt, viszont hamar átzsírosodik, nem tartós. Valamint az illatanyag sem feltétlenül lenne szükséges benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 1.

mkdorina

2021. április 9.

Már évek óta használom, és mindig újravásárolom. Tetszik, hogy könnyed a fedése, nincs maszkhatása, könnyű viselni. Tényleg nagyon természetes, egészséges, egységes arcbőrt eredményez, elfedi a hibákat. Ami a legjobban tetszik benne, hogy élettelivé, ragyogóvá teszi az arcom. Nagy kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

edina9989

2021. április 5.

Szépen egységesti a bőrszínemet, természetes fényt ad az arcomnak, szerencsére a legtöbb napon bőven elég a fedése is. Amikor ezt használom kihagyom a hidratálómat a reggeli rutinból, mivel napközbeni hidratálásra bőven elég a kombinált bőrömnek. A 40 ml nekem nagyon sokáig elég, így ár-érték arányban is jónak gondolom. Egyetlen negatívuma, hogy nap végére eléggé átfénylik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

Pinklemonade

2021. április 3.

A színezettet akkor használom, ha picit több pattanásom van és szépen eltünteti a kisebb hegeket. Nem kell félnem attól, hogy még több pattanásom lesz, hiszen így is kap levegőt a bőröm. Sajnos nekem nagyobb hegek vannak az arcomon, azokra még matt krém állagú alapozót használok ésígy lesz tökéletes fedés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 3.

Missvircsi

2021. március 22.

Felváltva használom a színmentes változatával. nagyon jó fedőképességű, én alapozó helyett használom. Már több tubust elhasználtam, egyébként számomra rendkívül kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

ginag

2021. február 19.

Már régóta keresek BB krémet, mert úgy érzem, az alapozó túl sok a gyulladt pattanásaimnak. Már eljutottam odáig, hogy nem zavarnak annyira a kis foltok az arcomon, ha nem fedem el őket teljesen, csak épphogy egységesítem kicsit a bőröm színét. Ez a termék tökéletes lenne. Gyönyörűen egységesít, természetes hatása van, de sajnos nekem a legvilágosabb szín nagyon sárgás :( sajnos már kezdem feladni, hogy az én színemben legyenek színezett hidratálók/ BB krémek :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 19.

csvik

2021. február 18.

Nagyon vártam, hogy megérkezzem ez a termék mert itt csak jókat olvastam róla. Valamiért nekem egy kicsit nehezebbnek tűnik a felkenése, csíkokat hagy maga után, de lehet csak annyi probléma hogy más termékkel kell használnom. Szépen fed, nem is vártam tőle túl erős fedést, ez pont elég és a színe is tökéletes. Felkenés után néhány órával a ráncokban kicsit megül, de több napi használat után elkezdtem kitapasztalni hogy lehet jó az összkép. Eddig meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Gabriellahalasisz

2021. február 17.

Szaraz boromon is mukodik. Szep termeszetes hatast ad, jol egysegesit

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Szaraz boromon is mukodik. Szep termeszetes hatast ad, jol egysegesit

goldgirl

2021. január 15.

Alapozó helyett kerestem, színezett hidratálót, bb, cc krémet gyógyszertári márkák körében. nem kifejezetten ezt kerestem, de kértem mintát és csak ez volt. 2 árnyalatban létezik, a világosnál is megrettentem, hogy mennyire sötét/sárgás....nyilván kipróbáltam és láss csodát teljesen összepasszolt az én fehér/rózsaszínes árnyalatú iszonyat világos bőrömmel is, ami kész csoda. Fedése nem sok, de nem is ezt kerestem, tudok alá fényvédőzni, illetve rá sminkelni. Nap végére kopik, átfénylik, de nem alapozóról beszélünk, így engem nem zavar. Végül megvettem a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

floracska6

2021. január 14.

Egy ideje elkezdtem minden nap hámlasztózni, meg is lett a böjtje mert a normál arcbőrömet teljsen taccsra vágta és tele voltam pattanásokkal. Egy hete abbahagytam minden kencét és csak arckrémet kenek meg ezt a színezett krémet. Nem tudom, hogy az hogy a bőröm fellélegzett vagy az Effaclar az oka, hogy (lekopom) normalizálódni látszik a helyzet.
5-öt azért nem adok neki mert diszkógömböt csinál így púderrel mindenképpen át kell még menni rajta és a színe sem teljesen passzol nekem (light is túl sötét) de a hatása úgy érzem pozitív és nem tömíti el a pórusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.