Best of Beauty 2019

La Roche-Posay

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toth, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Azonnali bőrszín egységesítő hatás, az apróbb bőrhibák és a piros és barna foltok láthatóságának csökkentéséért.
  • A láthatóan egységesebb arcbőrért, maszk hatás nélkül.

Ár: 3400Ft , Eladó: RBea
Állapot: Új, bontatlan, eredeti papírdobozában, Helyszín: Szentlőrinc, Pécs, fizetés: Postázom is, Személyes átvétel is megfelel
Ár: 2500 , Eladó: andrea91
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Wesselényi utcánál vagy posta
Ramri

2019. június 26.

Szépen fed, ápol. Nem okoz pattanást, mitteszert, pedig érzékeny a bőrőm, hajlamos midnenre kipattogni. Nincs maszk hatás, csak szép fedés. Elég kevés belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

kicsikacsa

2019. június 25.

Eddig semmi más színezett arcápolót nem találtam ami ennyire jól elsimítja a tág pórusaimat, nem fénylik át, inkább egy egészséges üdeséget ad a bőrömnek, bár örülnék ha esetleg egy mattító verzió is lenne. Nem pattogok ki tőle, nem romlik a bőröm állapota - már két éve használom, 5. tubust bontom hamarosan, úgyhogy egész sokáig is bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Ichbin

2019. június 7.

Először a Medium változatát vettem meg, az sajnos túl barna a bőrömhöz, egyszer próbáltam azóta csak áll a szekrényben. Akit érdekel írjon üzit nekem :)
A napokban megszereztem a világosabb változatát is, na ez tökéletes :-) mintha nem is lenne az arcomon semmi, igaz csak a problémás területeket kenem le vele, nem az egészet. Tavaly a színmentes változat megvásárlása után is javulást tapasztaltam a bőrömön, Egyszóval remek kis krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

ziera

2019. június 1.

Egyszerűen imádom! Zsíros, problémás a bőröm! Egyszerűen csodálatosan egységesíti a bőrömet. Abszolúlt nem kelt maszk hatást, könnyű vele dolgozni és mikor elfogy, nos azt nem várjuk meg! Egyszer elkövettem ezt a hibát, de tanultam belőle! Egy szó mint száz, én csak ajánlani tudom a hasonló bőrtípusuaknak!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

ildiko91

2019. május 21.

Elöszőr az Effaclar Duo(+)-t használtam, amibe azonnal beleszerettem. A több éve problémás bőrömmel művelt csodát. A színezettjével sem nyúltam mellé: nagyon könnyű, nem kelt maszk hatást, és nem nehezíti el a bőröm. Alapdarab! Minden reggel használom!Az ára sem olyan vészes, ha az ember értékeli a minőséget.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Kerekesandy

2019. május 2.

Itt vettem egy 3 ml mintát, amit egyszerűen imád a bőröm. Nem fed mindent, viszont amikor nincs vészesen sok pattanásom, olyankor csak ezt használom, mert nagyon szép, természetes színt ad az arcomnak. Azért nem kap 5 csillagot, mert ahogy mások is említették, a zsíros arcbőr nem bírja egész nap, rá kell púderezni, de 5-6 órát nagyon szépen tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

jucusdia

2019. április 16.

Én alapozó alá használom évek óta. Egységesíti az arcbőrt és a csúnyaságokat nagyrészt elfedi. A pattanások után maradt barna foltokat javítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

bongi

2019. április 12.

Az első LA ROCHE-POSAY termék, ami nekem bevált. Már a hajam égnek áll, mikor a tizedik bőrgyógyász is ugyanazokat a termékeket ajánlja. Természetesen egyszer kipróbáltam mindegyiket, ez volt az egyetlen, amelyik bevált. Azóta nem is használok alapozót, csak azt a krémet. Csak azért nem kap 5 csillagot, mert azért viszonylag hamar átfénylik és néhány óránként púderezni kell rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 12.

fagas

2019. március 28.

Szerencsére nekem nincs nagyobb baj az alapból kombinált arcbőrömmel, néha-néha szokott előfordulni csak csúnyaság rajta, így aztán ez a krém szuperül bevállt nálam. Remekül hidratál és a világosabb árnyalat tökéletesen illeszkedik az őszi-téli arcszínemhez, egységesíti, kis fedéssel látja el. Problémát nem okoz a használata, nap végére mondjuk kissé átfénylik, de lássuk be, ez nem alapozó, hanem "csak" egy kiváló színezett hidratáló.:-) Az legjobb, amit eddig használtam. Valószínűleg beszerzem a sötétebb változatás is. 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 28.

lacee4

2019. február 19.

Én fiúként használom, de meg vagyok vele elégedve. Szépen egységesíti az arcbőrt, könnyed, a világos árnyalat pont illik a bőrömhöz. A jobb hidratáltság érdekében szoktam a simából tenni alá, néha BHA-t vagy niacinamidot teszek alá. Mindenkinek ajánlom. Lemosójával együtt szépen kordában tartja még az én eléggé pattanásra hajlamos bőrömet is. Nyáron kevésbé fogom használni, mert kell az SPF. Ebben nincs (szerencsére, csak rontana az amúgy jó krémen) És nagyon lassan fogy, fél évig minimum elég szóval egyáltalán nem drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.