La Roche-Posay

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toth, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Azonnali bőrszín egységesítő hatás, az apróbb bőrhibák és a piros és barna foltok láthatóságának csökkentéséért.
  • A láthatóan egységesebb arcbőrért, maszk hatás nélkül.

Ár: 5000 , Eladó: BorbalaK
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, VII., fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

sigma

2021. november 11.

Erdekes, hogy ezt regebb ota hasznalom mint a sima duo testveret (ami egyebkent sokkal jobban bejon allagra, hatasra, mindenre).
A vilagosabb szin van meg, ami inkabb sargas/narancssargas beutesu, mig a borom rozsaszines, szoval kozel sem tokeletes, de annyira halovanyka kis fedese van, hogy siman osszedolgozhato. Egysegesiti az arcom, de azert a durvabb pirossagot, aprobb hibakat nem fedi tokeletesen, de korrektorral es puderrel tok oke.
Utobbi mar csak azert is kell, mert elegge tud fenyleni par ora utan. Mielott felkenem, ujabban az Effaclar Mat-ot hasznalom, az is sokat segit ezen.
Megis elegedett vagyok vele, mert kellemes viselni, termeszetes hatasu, nem ront a borom allapotan, ez nekem a fo szempont, eddig minden mastol mitesszerek, pattanasok jottek ki. Szeretem, nem tervezem lecserelni. Ja, es nagyon keves kell belole, egy tubus siman birja nalam fel evig vagy meg tovabb, szinte mindennapos hasznalat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Audrey80

2021. szeptember 24.

Lehetne eggyel világosabb árnyalat is, mert ez kicsit sötét, de kevés is elég belőle, így azért nem feltűnő. Jól beszívódik, szépen együttműködik a korrektorral, púderral. Sajnos nincs benne fényvédő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Ramika24

2021. július 12.

Különösebb javulást nem hozott,de tetszik így nyárra,ad egy kis pluszt,sajnálom hogy nincs benne fényvédő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Vivien950210

2021. június 22.

A márka egy másik BB krémjét használtam, de nyárra egy kicsit sok lett az én bőrömnek, ezért váltottam erre. Nem bántam meg. Nagyon szeretem. Olyan,mintha nem is lenne az arcomon, de azért a kisebb hibákat szépen tompítja. Hétköznapokra ez pont elég. Biztosan állandó termék lesz a rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

tigris2020

2021. május 17.

Bőrgyógyász ajánlotta ezt a krémet amit már 6 éve használok és tökéletesen megoldotta az összes bőrproblémámat mára gyönyörű egészséges az arcbőröm nagyon hálás vagyok ennek a krémnek olyan mintha semmi nem lenne az arcomon annyira könnyű viselni szép a színe jó a fedése is nem tömíti el a pórusokat azért hidratál is kellemes viselet a bőrproblémákat kezeli és megelőzi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 17.

rouge23

2021. május 14.

Kettő darab mintám volt belőle. Szerintem szépen fed ahhoz képest, hogy egy színezett hidratáló, de semmiképpen sem túl erős. Nagyon szép nomakeup-makeup-ot lehet vele készíteni, ezt kifejezetten szerettem benne! :D Viszont nem érzem úgy, hogy megérné ezt nekem megvásárolnom teljes kiszerelésben, főleg, hogy parfüm is van benne, amit nagyon sajnálok. Amúgy elmegy egynek, de számomra semmi különleges nem volt benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

izabella73

2021. május 1.

Tetszik hogy nincs maszk hatása, könnyű, szépen egységeisiti a bőrt, viszont hamar átzsírosodik, nem tartós. Valamint az illatanyag sem feltétlenül lenne szükséges benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 1.

mkdorina

2021. április 9.

Már évek óta használom, és mindig újravásárolom. Tetszik, hogy könnyed a fedése, nincs maszkhatása, könnyű viselni. Tényleg nagyon természetes, egészséges, egységes arcbőrt eredményez, elfedi a hibákat. Ami a legjobban tetszik benne, hogy élettelivé, ragyogóvá teszi az arcom. Nagy kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

edina9989

2021. április 5.

Szépen egységesti a bőrszínemet, természetes fényt ad az arcomnak, szerencsére a legtöbb napon bőven elég a fedése is. Amikor ezt használom kihagyom a hidratálómat a reggeli rutinból, mivel napközbeni hidratálásra bőven elég a kombinált bőrömnek. A 40 ml nekem nagyon sokáig elég, így ár-érték arányban is jónak gondolom. Egyetlen negatívuma, hogy nap végére eléggé átfénylik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

Pinklemonade

2021. április 3.

A színezettet akkor használom, ha picit több pattanásom van és szépen eltünteti a kisebb hegeket. Nem kell félnem attól, hogy még több pattanásom lesz, hiszen így is kap levegőt a bőröm. Sajnos nekem nagyobb hegek vannak az arcomon, azokra még matt krém állagú alapozót használok ésígy lesz tökéletes fedés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.