La Roche-Posay

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. augusztus 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Pórusösszehúzó tisztító maszk problémás, zsíros bőrre.

Parabénmentes formula.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

sigma

2021. november 25.

Szeretem ezt a maszkot, heti ketszer hasznalom reggelente, ahogy irja. Nagyon kis cuki utana a borom 😀 Puha, selymes. Amig fent van addig is jo erzes. Nem irrital. Es valoban azokon a napokon amikor ezzel inditok mintha kevesbe fenylene at az arcom, de lehet ezt csak bebeszelem magamnak. Az araval viszont nagyon nem vagyok kibekulve. Bar sokaig eleg mert nagyon keves kell belole, de az ara miatt csak 4*. Ennyi penzert azert nem olyan hu de nagy szam szerintem. Meg ennek ellenere is ujra fogom venni valoszinuleg, mert nekem eddig mindig rossz tapasztalatom volt a maszkokkal, de ezzel nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

szviki960127

2021. március 17.

Tavaly vettem meg és még mindig van belőle ,néha néha használom csak . Különösebb változást nem tapasztaltam használatával ezért használom csak nagyon ritkán . Nem szárítja a bőröm. Lemosni nekem mindig kihívást jelent .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

szkira12

2020. november 23.

Szeretem, mert nem irritálja a bőröm (pedig általában minden irritálja :D). AMúgy tényleg semmi extra, de heti egyszer teljesen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

bongi

2020. augusztus 24.

Már elég sok maszkot/pakolást próbáltam a problémás, zsíros bőrömre és nekem ez teljesen átlagos. Kb mint egy dm-es vagy rossmannos agyagos maszk. Ha elkapom akcióban, lehet még veszek belőle, mert emúgy elég sokáig elég. Mondjuk én mellette más maszkokat is használok, úgyhogy volt, hogy csak két-három hetente vettem elő ezt, pont ezért, mert nem nyűgözött le a hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

PrincessBell

2020. március 30.

Szerettem volna reggelre egy arcmaszkot, amivel "elindítom" a napomat és végül erre esett a választásom, bár itt pont két egymással nagyon ellentétes véleményt olvashattam erről a termékről.
Nem bántam meg a választást.
Nagyon sűrű, gyógyszertárszagú "krém", amit érdemes viszonylag gyorsan eloszlatni az arcon, mert hamar "maszkosodik". 5 percig bőven elég az arcon hagyni, amennyit ír, tovább nem forszíroznám a dolgot, mert elég hatásos "cucc".
Lemosni egyszerű, nekem utána csikorgósan tiszta a bőröm. Minden reggel használom, bár a termék nem ezt a sűrűséget írja, de zsíros a bőröm és pattanásokkal küszködöm, így "bevállaltam" ezt a rendszerességet. Érdemes utána gazdagabb hidratálót alkalmazni, viszont nekem 1 hét után érezhető volt a hatása. Kevésbé zsírosodott a bőröm, kevesebb apró pattanás jött ki napközben rajtam. 1 hónap után pedig már nincsenek napközbeni apró pattanások az arcomon és tovább matt a fejem. Egyelőre nekem tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Nem bántam meg a választást.

bebe92

2019. november 12.

Imádom! Használat után a bőröm olyan, mint a babapopsi. Azt adja amit ígér, a bőröm nem zsírosodik. Az ára szerintem kicsit húzós egy arcmaszkhoz képest, de ha hosszútávon is nyújtja amit kell, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

bednem

2017. augusztus 16.

A sötétkék termékei (másik termék nincs feltöltve) olyan allergiát okoztak nálam (főleg dekoltázson), hogy 2 hónapja kozmetika-bőrgyógyász kettőshöz járok. Lehet én vagyok ezerből egy akivel ez történt, de sajnos így jártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol