La Roche-Posay

Ár:   5500 Ft és 7190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. április 28.

Ár:   5500 Ft és 7190 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Lipidpótló testápoló tej bőrszárazság ellen. Érzékeny, száraz és komfortérzetét vesztett bőrre. Cold creammel a még hosszabban tartó hidratáló és bőrtápláló hatásért, 10% shea vaj a lipidpótlásért és 60% La Roche-Posay termálvíz a bőrnyugtató, bőrpuhító hatásért. Niacinamide a száraz bőr hosszantartó komfortérzetéért.

Hipoallergén formula az egész család számára, csecsemőktől az idősekig. Bőrgyógyászati és gyermekorvosi felügyelet mellett tesztelt. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Melanie12

2021. január 7.

Az ára kicsit fájdalmas, de nagyon megéri. Ekcémára hajlamos kisfiamon használjuk és néha én is. Az illata fura, de 1 perc alatt beszívódik és a ronda ekcémás foltok már sokszor ki sem jönnek. A krónikusan száraz bőrre nagyon jó megoldás, fogom még venni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 7.

orchidea8627

2020. október 27.

Egyelőre ez a kedvenc testápolóm. Közepesen sűrű állagú, illatmenetes, jól hidratáló, viszonylag hamar beszívódó krém.
Remekül és gyorsan megnyugtatja a szárazságtól viszkető bőrömet és nem hagy vastag, tapadós réteget maga után.
Elég húzós az ára de szerintem megéri. Viszonylag sűrűn van gyógyszertáras kupon rá, akkor szoktam vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

vkata96

2020. október 24.

Kellemes testápoló, könnyed állaga van, nem ragad, mégis egyelőre elégnek érzem. Már ilyenkor ősszel is kezdem érezni, hogy viszket a bőröm, főleg a lábszáramon, és ezt rögtön el is mulasztja. Télen már lehet, hogy kevés lesz, de egyelőre lelkesen kenegetem. Jó a pumpás kiszerelés, és hogy illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Liama

2020. szeptember 3.

Ekcémára hajlamos bőrre használjuk kislányom és én is, bőrgyógyász javaslatára. Krémtusfürdőjével együtt alkalmazva gyönyörűen hidratálja, karban tartja a bőrt, nagyon ritkán jönnek elő az ekcémás foltok. Szuper, hogy illatmentes, nem okoz bőrirritációt. Kicsit lassabban szívódik be, de egy perc után már nem ragacsos a bőr. Nagy kiszerelésben és esetleges gyógyszertári akcióban nagyon is megéri. Évek óta használjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

LasEstrellas

2020. augusztus 23.

Miért kell egy la roche posay szintű márkának ásványi olajat tenni a testápolójába :(
Nagyon szomorú vagyok, tudatlan voltam,amikor vettem...
Keratosis pilarisos karom miatt vettem, de pattanásokat okoz :(
Pattanásra hajlamos bőrűeknek nem csak ezt nem ajánlom, de nagyon nézzék meg,hogy ne legyen ásványi olaj a testápolóban (még nem találtam ilyet).
Csak azért kap 3 csillagot,mert számomra az Eucerin Ureánál kevesebb pattanást okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Nagyon szomorú vagyok, tudatlan voltam,amikor vettem...
Keratosis pilarisos karom miatt vettem, de pattanásokat okoz :(

NyLeni

2020. július 17.

Nagyon hatásos, az atópiás bőröm helyrehozta, szerintem megéri az árát, de tény,hogy kicsit zsíros érzetet hagy maga után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

Jucccc

2020. március 27.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban... Az összetevői kifejezetten szépek, és szó mi szó, valóban hatásos - hosszabb távon - a bőrszárazság kezelésében. De nagyon csíp!!! Eredetileg a 4 évesemnek vettem, mert főleg télen - de kisebb mértékben egész évben - hajlamos a bőre a kiszáradásra. Ő szólt először - mit szólt, sírt! -, hogy ez nagyon csíp. Meglepődtem, de mivel komolyan szenvedett miatta, így én is kipróbáltam a az extrém száraz kezemre, és valóban, kellemetlenül és intenzíven csíp, ami vagy 10 percig legalább érezhető is. Végül az arcomra, sima arckrémként használtam el - az arcom nem száraz, inkább érzékeny és zsíros, és annak jót tett. Valószínűleg újra fogom venni egyszer (ha elfogynak az arcra való kencéim), de csak arckrémnek, nálam annak vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 27.

klilii

2020. január 26.

Elég száraz és kényes a bőröm nagyon szeretem, ezt a terméket, ajánlom mindenkinek! egyetlen hátránya, ha mondhatom ezt annak a semleges illat, de hat egy bőrgyógyászok és kozmetologusok által ajánlott termékcsaládnak talán nem is ez a lényege ! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Misa

2019. október 10.

Nagyon kellemes bőrérzetet ad, azonnal megnyugtatja a száraz, húzódó, irritált bőrt. A lábszáramon és a kezemen szoktam használni, és szinte megkönnyebbülés. Nem csíp, nem irritál még akkor sem, ha nagyon rossz állapotban van a bőröm. Viszonylag gyorsan beszívódik, de azért nem nyomtalanul: hagy a bőrön egy réteget, ami engem csak a kezemen zavar, egyébként nem. Illatanyag nincsen benne, emiatt egy kicsit fura, ahogy a többiek is írták, orvosi krém szaga van, de ez nem zavaró igazából. A hatásáért cserébe nekem megéri.
Viszonylag könnyű állaga van, krém és nem kenőcs, de azért nem kell belőle sok, ezért elég kiadós. A tubusos kiszerelés könnyen használható és jól záródik.
Nekem ez az eddigi legjobb testápolóm. Igaz, hogy hosszútávú eredményt nem lehet várni egy használattól, de ha 2-3 naponta használom, a bőröm sokkal jobb állapotban van, mint lenni szokott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

ImolaV15

2019. szeptember 27.

A rettenetesen száraz téli bőröm, ami éppen nem kevés szőrtüszőgyulladást nyögött is képes volt rendbetenni. Egy csoda:) Valóban echte kórház szaga van, az ára is fáj egy kicsit, a pumpájával is közelharcot vívok néha, de nincs még egy testápoló ami ennyire bevált volna. Nekem tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.