La Roche-Posay

Ár:   4000 Ft és 5500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 22.

Ár:   4000 Ft és 5500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Lipidpótló testápoló tej bőrszárazság ellen. Érzékeny, száraz és komfortérzetét vesztett bőrre. Cold creammel a még hosszabban tartó hidratáló és bőrtápláló hatásért, 10% shea vaj a lipidpótlásért és 60% La Roche-Posay termálvíz a bőrnyugtató, bőrpuhító hatásért. Niacinamide a száraz bőr hosszantartó komfortérzetéért.

Hipoallergén formula az egész család számára, csecsemőktől az idősekig. Bőrgyógyászati és gyermekorvosi felügyelet mellett tesztelt. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

katica1988

2019. február 8.

Nagyon rég óta bőrproblémámra lett ez a krém megoldás. Már az első kenés után megkönnyebülés volt. Éjszaka már nem aludtam a viszketéstől, a bőröm már szinte pergett. Teljesen helyreállította. Arcra nem de egész test felületre maximálisan bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

bettililiom

2018. november 12.

Nagyobbik (kis)lányom atópiás börű, neki bevált. Kicsi ekcémás, az ő bőrét szárítja. Ugyanez a mosakodója is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

zsofi207

2018. október 13.

Nálam téli testápoló. Alapvetően is sajnos vízhiányos a bőröm pedig iszom a sok vizet, de télen meg aztán borzasztó, ahogy a lábam ki tud száradni.. Így tehát kipróbáltam tavaly télen. Elég testes krém számomra, jól beszívódik és kellően hidratál. Folyamatos használat mellett már nem tudott beszívódni rendesen az én bőrömbe, de legalább már tudtam nem áll fenn a kiszáradás.
A cél amiért vettem, teljes mértékben teljesítette. Idei télre is már beszereztem és el is kezdtem használni, hogy megelőzzem a tavalyi kiszáradást és azt kell hogy mondjam, szép a bőröm. Fényes, puha, sima.
Folyamatosan újravevős! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 13.

Folyamatosan újravevős! 5*

Egi

2018. július 20.

Jó ez a testápoló , de télre sztem kevés lesz. Rosszat nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Jó ez a testápoló , de télre sztem kevés lesz. Rosszat nem tudok róla mondani.

clover12

2018. április 21.

Imádom! Nagyon jól hidratál testen és arcon is. Hogy megmutassam, milyen jó is, megosztanék egy kis történetet.
Régen, vagy 4-5 éve, kis 14-15 évesként megjelent az arcomon stressz miatt tök sok pattanás, amitől teljesen bepánikoltam, mert addig nagyon szép bőröm volt. Volt otthon egy nagyon erős pattanás-leszárító, sajnos fogalmam sincs már melyik. Tettem rájuk jó sokat, mondván h "minél több, annál jobb, annál hamarabb lesz szép újra a bőröm". Reggelre olyan szinten tönkretette az az erős cucc a bőrömet, hogy heges lett az egész jobb arcom, de nagyon csúnyán. Borzasztó volt... próbáltam alapozót tenni rá, hogy mégis ne teljesen piros, heges arccal menjek iskolába.
Bocsánat a regényért, csak a lényeg: Nagyon rossz volt a helyzet. Ekkor anyukám javasolta, hogy tegyük rá ezt. Nagyon gyorsan rendbe hozta az arcom, azóta imádom, nagyon ajánlom mindenkinek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

krémi

2018. április 12.

Ekcémára hajlamos bőrre szuper!
Kár, hogy elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Ekcémára hajlamos bőrre szuper!
Kár, hogy elég drága.

Hologirl92

2018. március 2.

Nekem tetszett atópiás dermatitszem van... Igen tudom, hogy csak megelőzésre jó. A pozitívum, hogy egy nagyon testes krémről van szó mármint ahogy a bőrömre kentem az volt az érzésem, hogy na most jól meg lesz hidratálva. Ezzel nem is volna baj ezt teljesíti is, de ennél vannak sokkal selymesebb bőrt eredményező testápolók kevesebb pénzért. Nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Freqlyn

2018. február 15.

+ : gyorsan beszívódik; táplál; elmúlik tőle a viszkető érzés; könnyű használni a pumpás kivitel miatt
- : az illata nem az igazi... de ennyi negatívum "kell"...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

- : az illata nem az igazi... de ennyi negatívum "kell"...

irisz_pataki

2018. február 7.

Kisfiam száraz kipirosodó foltjaira vettem, két hete használjuk, és majdnem teljesen eltűntette a problémás felületeket. Kézkrémként is szoktuk használni, és ugyan nem kifejezetten arra való, de nagyon kellemes érzetet hagy maga után és selymes tőle a kezünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.