La Roche-Posay

Ár:   5014 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. május 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, ultra-tápláló textúra nagyon száraz arcbőrre.  Komfortérzet, rugalmasság, nyugtató hatás. Enyhíti a száraz és nagyon száraz arcbőr fájdalmas érzetét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

anikof88

2021. január 17.

Száraz,érzékeny bőrömre vettem próbaként. Nálam nem sokat segít a szárazságon. Nagyon hamar beszívja a bőröm,reggel felkenem,viszont a hatása hamar eltűnik,mert délelőtt már húzódik az arcom. Ezt talán nyárra tudom elképzelni,télen és átmeneti időben nekem ennél többre van szükségem. Amúgy nem rossz krém. Állaga jó,nem nehezíti el a bőröm. Pattanást,allergiát nem okozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Szilvus87

2020. szeptember 28.

Nekem nagyon bevált. Extra vízhiányos bőrömre ajánlotta a bőrgyógyászom, ami ráadásul kombinált is, a T-vonal zsírosodásra és mitesszerekre, aknékra hajlamos, az orca száraz. Azt javasolta, a T-vonalat kezeljem külön is, de az arcot a legszárazabb pontja szerint kell általánosan hidratálni.
Mivel elég testes állaga van, én éjszakára kenem be vele az arcom, nagyon vékony rétegben. Viszonylag jól beszívódik, de a hagy egy enyhe védőréteget (nekem nem zavaró, alszom), ez a reggeli arcmosással távozik.
Hiányolom belőle a fényvédőt, bár zsírossága miatt lehet, hogy napközben nem is használnám. Éjszakai krémnek tökéletesen bevált.
Ára kicsit húzós, akcióban szoktam betárazni, kevés helyen kapni még online is. Viszont állaga miatt nagyon kevés mennyiség kell belőle, így mindennapi használat mellett is fél évig elég nekem egy tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

sweetprincess93

2020. február 7.

Édesanyámnak vettem születésnapjára akinek nagyon száraz és érzékeny bőre van. Sajnos pár használat után kiderült, hogy ettől is kipirosodik a bőre. Azóta én használom, két másfél hónapja. Én viszont imádom. Jól hidratál, hamar beszívódik, kellemes az illata. Smink alá is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Adam0108

2019. április 20.

Szerintem nagyon zsíros , este használtam de még reggel is ragacsos maradt az arcom . A dolgát viszont teszi ,nem száraz a bőr viszont nekem piros maradt és zsíros . Ideje váltanom .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Bokorkata

2018. november 1.

Nekem nagy melléfogás volt ez a krém. Irritálta a bőrömet, nem szívódott be rendesen, maszkos érzetet hagyott a használata után, ‘aláizzadt’ az arcom, pedig ősszel használtam. A bőröm szárazságán egyáltalán nem javított.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

hajnalkaeva

2018. augusztus 8.

Néhány éve egy A-vitamin megvonásssal bíró gyógyszert kellett szednem. Ennek mellékhatásaként elképesztően száraz, rettenetesen érzékeny, kipirosodásra hajlamos, húzódó ,és hámlós volt a bőröm, úgy éreztem egy kósza hajszál is elvágja a bőröm, mint egy éles penge.... (úgy éreztem mintha élve málna szét a testem, de szó szerint borzalmasan hámlott, rémálom volt)
Igyekeztem célzottan ilyen problémákra kifejlesztett termékeket keresni. Ez a krém nagyon bevált.
Igazából minden, ami a leírásban van igaz rá. Tökéletesen megfelel minden pontnak. Ha ég az arcod,fáj, érzékeny, húzódik, kényelmetlen, és mindegy hogy mit raksz rá vízhiányos, feszülő marad, akkor ez megoldja.Nagyon gazdag gazdag állagú, nem zsíros, nem allergizál (t) engem. És az illata is tökéletes, enyhe. Mivel már nem szedem ezt a gyógyszert ezért nem vásároltam újra, mert nekem túl sok, így hogy normalizálódott a helyzet. Abban az egy évben viszont nagyon jó szolgálatot tett. Sajnálom ,hogy nem a bőrgyógyászom ajánlotta hanem nekem kellett kitesztelni, mert nagyon nagy segítség lett volna ha egyből ezzel kezdem. Bízom benne hogy olvassa ezt olyan személy aki ilyen gyógyszeres kezelésen esik át.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

amarie84

2018. június 1.

Imádom ezt az arckrémet. Szanaszét száradt, már szinte leprás arcbőrrel zuhantam be a patikus elé, hogy adjon a fejemre valamit, ha istent ismer, és ezt ajánlotta - örökké hálás leszek neki. Nem olcsó, de nagyon sokáig kitart, elég vékony rétegben felkennem a bőrömre, pár nap után rendbehozta és azóta is szinten tartja. Egy picit erős az illata az én ízlésemnek, de abszolút belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

sheol

2018. május 29.

Szerintem évekig használtam, borzasztóan nehéz beszerezni, szinte mindig hiánycikk a patikákban. Nagyon szerettem, ez volt a legzsírosabb patikai krém, amit csak találtam. Azóta más krémeket is próbáltam, és már nem venném újra, egyre jobban zavar az illata, és összehasonlítva pl. egy Clinique krémmel, sokkal gyengébben hidratál, mint azok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

hzsvitamin

2018. április 1.

Igazából minden, ami a leírásban van. Tökéletesen megfelel minden pontnak. Ha ég az arcod, húzódik, kényelmetlen, és tök mindegy hogy mit raksz rá vízhiányos marad, akkor ez a te krémet. Komolyan, nekem tökéletesen működik ezekre a problémákra, és bár gazdag állagú, nem zsíros. És az illata is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Sztellus

2018. március 12.

Jó,jó, de ennyi pénzért jobbat várnék. Semmi extrát nem tett le nálam :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Jó,jó, de ennyi pénzért jobbat várnék. Semmi extrát nem tett le nálam :/

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.