La Roche-Posay

Ár:   13 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: zsszucs, Módosítva: 2019. június 3.

Ár:   13 990 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Bőrfeszesítő szérum tiszta C-vitaminnal, szalicilsavval és neuroszenzinnel érzékeny bőrre.

8000 Ft La Roche-Posay Pure Vitamin C10 Szérum
Ár: 8000 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: bontatlan, Helyszín: --, fizetés: postán maradó (+915 Ft)
Ár: 2.500 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Bontatlan , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

blacksbeads

2021. október 21.

Én az utóbbi fél órában kezdtem el szérumokat használni, ez volt az első amit kipróbáltam. Én kifejezetten fáradt bőrre való rutint állítottam össze, ennek részeként használtam. Szerettem, szép tónust adott a bőrömnek, a bőröm teljesen problémamentes lett azzal az LRP rutinnal, ami ennek is része volt. Újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

rberta

2021. június 7.

Glow-up week dobozban érkezett, alapból a kis üveg kb 1/4-e hiányzott. Normál, vízhiányos bőröm van, nem érzékeny, de ezt a szérumot utálta :( Parfüm, alkohol és ennyiért a tejes kiszerelést tuti nem venném meg, ezt se használtam el. A ragacsosság elmúlik, illet ve hidratáló/ fényvédő megszünteti és nem kukacol. Csak ezért nem egy *. Szeretem az LRP-t, de szérumok terén van még mit fejlődni. Biztosan nem veszem újra, érzékeny bőrűek kerüljék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

szanya

2021. április 15.

A kedvenc C vitamin szérumom lett! Nem hagy ragacsos érzetet felkenés után, és nagyon pici is elég belőle. Feltölti az arcom, nagyon szeretem! Az ára húzós, akciósan szoktam vásárolni a különböző oldalakon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Meszticke

2021. április 13.

Ajándékba kaptam, nagyon örültem neki, imádom a C-vitamonos szérumokat. Ez egy erősen szilikonos szérum, aki nem kedveli az ilyeneket annak nem ajánlom. Nekem nincs bajom a szilikonnal, kedvelem a selymes érzetet amit nyújt és a bőrömet sem irritálja. Az alkohol engem zavar kicsit, de nem is a léte a szérumban, inkább, hogy elől van. Nekem viszonylag hamar besárgult és ha lehet jobban szeretem az illatmentes kozmetikumokat, de látok pozitív hatást, így 4 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Jikatumo

2020. november 22.

Nekem egyenlőre nem lopta be magát a szívembe. Nagyon nehéznek érzem, főleg ha még sminkelek is rá. Elég ragacsos, fényes lesz a fejem tőle. Inkább estére hasznalom majd el. És igen ilatosított plusz alkohol van benne cserébe jó drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

csnoemi93

2020. október 26.

Parfüm, alkohol denat van benne, "cserébe" jó drága. Párszor használtam még a tudatos bőrápolási rutin kialakítása előtt, mondanom sem kell, tele lett az amúgy problémamentes (max néha 1-2 mitesszer) bőröm pattanással. Már megtanultam azóta, hogy aminek illata van, az nem való arcra :D
Nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Nem ajánlom.

KatalinKelemen

2020. július 30.

Nem irritál, de nem is csinál semmit. Három hónapja használom naponta, de semmilyen pozitív változást nem tapasztaltam, de azóta mintha több mitteszerem lenne. Ennyiért azért többet vártam volna tőle. A La Roche pedig igazán visszavehetne a termékek illatosítáásából. Ennek a szérumnak felvitel után még vagy egy óráig érzem az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

CeCeDrake

2020. március 10.

Tavaly nyáron használtam 1 üveggel.
Ki akartam próbálni mindenképp.

Vizes állagú termék, nincs vasúti sín szaga és nem romlik az emberre idő előtt.

Teljesen jó szérum, nem irritáló, érzékeny bőrre is megfelelő.
A pipetta nem ment tönkre, szóval a csomagoláson sem spóroltak.

Nem cseréltem le erre a kedvenc márkám kedvenc C vitaminos szérumát, de kifejezetten jónak tartom és aki nem akar rendelgetni, csak bemenni a patikába és megvenni, annak tökéletes lehet! A patikában kapható C vitaminos szérumok között szerintem a legjobb. (Próbáltam a többit is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Tavaly nyáron használtam 1 üveggel.
Ki akartam próbálni mindenképp.

Vizes állagú termék, nincs vasúti sín szaga és nem romlik az emberre idő előtt.

Teljesen jó szérum, nem irritáló, érzékeny bőrre is megfelelő.
A pipetta nem ment tönkre, szóval a csomagoláson sem spóroltak.

zsszucs

2019. július 10.

Abszolút érzékeny bőrűeknek is ajánlott termék, semmiféle irritációt nem okoz.
Nagyon kellemesen, azonnal beszívódik.
Én fényvédő alá is használom napozáskor (a borgyogyaszom ajánlotta, hogy arcra a fényvédő előtt c vitamin szérumot hasznaljak) még a legnagyobb tűző napon, egész nap a káros sugárzásnak kitéve sem pirul le a bőröm, és nagyon szep egységes képet alkot, nem 'fárad bele" a napozásba.
Nem latok egyelőre igazi csodát, de összességében egy nagyon kellemes termék.
Nekem a pipetta az elején nem volt nagy barátom, gyakorlatilag amíg tele van, nem lehet úgy kihúzni a pipettát, hogy ne lenne az oldalán a termékből, szóval eleinte nem is kellett cseppenteni, csak az oldaláról "leszedtem".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Abszolút érzékeny bőrűeknek is ajánlott termék, semmiféle irritációt nem okoz.
Nagyon kellemesen, azonnal beszívódik.
Nem latok egyelőre igazi csodát, de összességében egy nagyon kellemes termék.

royne

2019. június 11.

Nagyon érzékeny, seborrheás, vízhiányos bőröm van, sajnos elég sok termék allergizál, de erről a szérumról csakis pozitív értelemben tudok beszélni. A felvitele nagyon könnyű, pipettás adagolója van, látható, hogy mennyit viszel fel a bőrödre. Nagyon jól beszívódik, nem hagy semmiféle zsíros érzetet, kb egy heti használat után szemmel láthatóan élettel telibb, üdébb, és fiatalosabb lett az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 11.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pentaerythritol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Felületi hártya képző anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.