La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kerika.kerika, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák

Idorii

2015. december 22.

Gondoltam ez a termék biztosan nem allergizál, de ELKEZDETT TŐLE HULLANI A SZEMPILLÁM!! Soha többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

Janu

2013. december 28.

Nagyon jó véleményeket olvastam erről a termékről, sőt barátnőmnél le is tesztelhettem. Tetszett, ő is sokat áradozott róla ... majd szülinapomra meglepett vele. Én is nézegettem a gyógyszertárban, de drágának találtam. Nos, mióta megvan használom, de nem látok nagy külömbséget az eddig használt olcsóbb spiráloknál. Addig használom, mig el nem fogy ... de újat én biztosan nem veszek majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 28.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.