Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Regi108, az összetevőket feltöltötte: erikababa, Módosítva: 2013. július 14.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Halványrózsaszín pigmentekkel és ragyogó, csillogó részecskékkel változtatja az ajkakat lenyűgözően széppé. Az ajkaknak bársonyos puhaságot ad, egzotikusan édes illata pedig csókra csábít. A 10-es napvédő faktor megóvja az ajkakat az UVA és UVB sugárzástól.

Kiszerelés: 4,8 g

Teokleia

2019. augusztus 28.

Egyáltalán nem hidratál, inkább szájfény, mint balzsam, és ez a Barbie-rózsaszín... nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Adora

2017. január 16.

A szaga nagyon édeskés, szájfényeket kenterbe ver csillogásban, de nem hidratál annyira, mint elvárnám, sőt, miután beszívódik a sok csillám miatt kifejezetten száraznak érzem a számat. Ha nincs kéznél semmi más, megteszi, de nem vagyok benne biztos, hogy valaha el fogom használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Kise

2016. augusztus 29.

Anno egy karácsonyi csomagban kaptam Nivea termékekkel, és imádtam! Illata a régi idők ajakrúzsait juttatta eszembe, nem győztem szagolgatni. Nem nagyon hidratált, de ajakfénynek tökéletes volt. Emlékszem, a végét már körömmel szedtem ki:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Zsokaa

2015. november 23.

Az illatát és az állagát szeretem, de nagyon csillogó. Hidratálni hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Az illatát és az állagát szeretem, de nagyon csillogó. Hidratálni hidratál.

Marlenka

2015. november 10.

Szeretem, bár nem túl tartós a hatás. Sajnos egy ideje sehol sem találkozom ezzel a termékkel. :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 10.

vanitas

2015. július 2.

Nem igazán szeretem,mert nagyon mű,barbies csillogó ajkakat csinál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

Nem igazán szeretem,mert nagyon mű,barbies csillogó ajkakat csinál.

liv17

2015. június 11.

Ez is szájfény inkább mint ajakápoló, nem igazán hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Ez is szájfény inkább mint ajakápoló, nem igazán hidratál.

Mira8

2015. január 23.

Imádom az illatát, a színét,és tetszik,hogy az állaga nem az a folyós,mint a labellók többsége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

dorinahezso

2015. január 22.

Ajakápolónak nem ajánlom. Szájfénynek igen. Csillog, illatos, kicsit halványít az ajak eredeti színén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Viku23

2014. december 10.

Nagyon nem szerettem, túl csillámos és túl erős az illata. Éjszakára használtam, napközben nem nagyon mert féltem, hogy hülyének néznek ha ilyen csillámos a szám mint egy kislánynak. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).