Best of Beauty 2019

Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katarakta, Módosítva: 2015. november 2.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tápláló összetevőivel, a méhviasszal és E vitaminnal védi az ajkakat. UVA és UVB sugarak elleni védelemmel.

Euts

2015. március 14.

Nekem is fehér lett tőle a szám, napokig próbálkoztam vele de semmi hatása nem volt, a cserepes szám tovább száradt abban a pár napban amíg ezzel próbáltam rendbetenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Vaslady

2013. október 20.

Szörnyű.A szám,ahogy bekentem,fehér lett tőle,próbáltam rá ruzst kenni,borzalom lett.Egyszerűen ezt lehetetlen elhasználni,sajnos megvettem,de többet tuti nem.
Elhasználni sem fogom,kuka....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 20.

Elhasználni sem fogom,kuka....

Lexi90

2013. október 10.

Sajnos számomra használhatatlan, itthon gondoltam elhasználom, de, ha szembejön egy tükör nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek, szóval inkább itthonra se...viszont az illata páratlan!!! ezért nagyon sajnálom :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

mynix

2013. augusztus 19.

Oda vagyok a labellok ért, de ez borzasztó. Egyszer használtam, tiszta fehér lettem. Tovább adtam, egyszer használta. Tovább adta, egyszer használta, kidobta. Teljes pénz kidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Babooca

2013. július 20.

Még úgy 5 éve vettem egyet a Müllerben, és annyira szerettem télen, engem nem zavart a fehérsége. Jól ápolt, tartós volt és kellemesen natúr az illata. Azóta már elfogyott és szívesen újravenném, de nem nagyon találkozom vele sehol. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

rexike

2013. március 22.

Hát nem számítottam arra, hogy ilyen fehér lesz tőle a szám. Még szerencse, hogy vásárlás után nem kentem be rögtön az utcán a számat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

hagicica20

2013. március 5.

No, de kérem!!! Komolyan gondolták ezt vagy viccnek szánták???? Ez maximum a farsangi bulin vagy Halloweenkor jönne jól, ha az ember hullának akar öltözni. Szörnyűséges! Ilyet el lehet adni, de max. egy embernek egyszer az életben, mert soha többé nem veszi meg még egyszer.
Teljességgel pénzkidobás. Úgy néztem ki, mintha h...tt lettem volna. Egyetlen egyszer használtam, de azt mondtam, hogy soha az ég világon többet NEM. Próbáltam ujjal felkenni, de akkor is ez a hatása. Nem tudom eldönteni, hogy ki lenne a célközönség. Lehet, hogy az extrém magasságokat megmászó-hegymászó, akiknek teljesen mindegy, hogy milyen ajkai színe, a fő, hogy élve megússza a túrát. Biztosan ők lesznek a célközönség kis csoportja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

lilielli

2013. február 8.

Ez egy szörnyűség!! Mintha meszet kentem volna a számra! 1-2-szer használtam itthonra, utána kidobtam!! ÁÁÁÁÁ! Soha többet!! Pénzkidobás!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

evi_iv

2012. november 23.

Leárazva vettem Ausztriában ,valami negyed áráért.
Síelésnél még nem használtam,éjszakára szoktam vele bekenni a szám,de nem igazán hidratál.
Ez tényleg arra való hogy megelőző védelemként használjuk síelés közben,hogy ne tudja kicsípni a viszontagságos időjárás az ajkunkat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

Leárazva vettem Ausztriában ,valami negyed áráért.

flp.csenge

2012. július 22.

Még ausztriai síelésem során vettem. Nagyon érdekes módon a hegyen meg sem látszott hogy fehér mintha a fényen kifakult volna. Itthon viszont nagyon meglátszik, engem nem zavar mert megvéd. Egyedül csak az a baja ha egy kicsivel is többet kenek a számra ragadós lesz :S. Ezért itthon használom mikor cserepes a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.