Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2015. július 14.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Normál

Balzsamos ápolással öltözteti az ajkakat rózsaszín csillogásba. Formulája értékes mandulaolaj, jojobaolaj és sheavaj kombinációjával puhává varázsolja ajkakat.

elfmercina

2019. május 21.

Nagyon jó az íze, állaga, egyik legjobb verzió.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Nagyon jó az íze, állaga, egyik legjobb verzió.

pottompanna57

2018. augusztus 18.

Az illata, a színe, és a csillogása tetszett, valamint hidratált is. Az állaga kicsit meglepett, de egyszerre töltötte be szájfény és ajakápoló szerepét is, nagyon csajos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 18.

spavanilly

2018. március 18.

Bárcsak újra tudnám venni!
Csillogó, vizes hatású szájfény funkciót betöltő ajakápoló megfelelő hidratáló hatással.
Nem túltolt rózsaszín, csupán egy kis kacér csajosság. I M Á D T A M!!!
Kevés kozmetikai termék közé tartozott, amit nem szanáltam a felbontás után 12 hónappal, hanem teljesen elhasználtam.

Bár sokat használtam közülük, sajnos egyik Fruity shine verzió sem közelíti meg sem színben, sem hatásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

Bárcsak újra tudnám venni!
Nem túltolt rózsaszín, csupán egy kis kacér csajosság. I M Á D T A M!!!

KisHeni

2017. április 26.

Sajnálom, hogy nem gyártják már, a klasszikus és rózsás után az első színezett és ízesített ajakápolóm volt. Imádtam a színét és az illatát megunhatatlan volt, legyszívesebben megettem volna. Az egyik osztálytársam ajakain nagyon szépen mutatott ezért vettem meg és imádtam nagyon jó ajakápoló volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Ginnie01

2017. február 8.

Nagyon szeretem az illatát ,és a színét is.Kicsit talán jobban hidratál mint a többi gyümölcsös labello.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Gerani

2017. január 25.

Kedvenc Labello-m. Imádom az illatát, az állagát és a színét is. Az kinézete a szájon olyan, mintha szájfény lenne, vizes hatású, csillogó, de mégsem szájfény állagú, érzetre olyan, mint egy jó ajakbalzsam. A színe szép rózsaszín, élénk, cukorkaszín. Sokáig marad az ajkakon, hidratál is szépen. Azt hiszem már nem lehet kapni. Az enyém már ezer éves, de még semmi baja, még mindig használom. Nagyon kiadós. Aki talál ilyet, vegyen! Ha mást nem, én megveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Rice

2015. december 9.

Egész jó illata van, a színe vidám rózsaszín apró csillámokkal, én nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Zsokaa

2015. november 23.

Az illata nem volt a kedvencem. De szép színe volt és hidratált is. Fura volt az állaga, meglepődtem az első használatkor, de tetszett. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

AnnAsher

2015. június 3.

A legnagyobb kedvencem volt. Míg a többi Labellóból alig-alig használtam el egyet, addig ezt számolatlan alkalommal vettem újra, amíg kapható volt. Tetszett a színe és a fénye is, de leginkább a fanyar, savanykás, kissé a rebarbarára emlékeztető illata miatt imádtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

Catnip

2015. február 28.

Nekem ez a kedvenc labellom, nagyon szeretem az illatát és színét és talán ez a fajta hidratált a legjobban, de már egy ideje nem látom a boltokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Polydecene, Myristyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Trideceth-9
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Trideceth-9
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Neohesperidin Dihydrochalcone, Limonene, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 22 Lake / CI 45380
Tartósítószerek: BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Színezék. Piros.