Best of Beauty 2019

Labello

Ár:   411 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sydney, Módosítva: 2017. október 25.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Édes megoldást kínál arra, hogy ajkaid halvány eperszínűek legyenek, és hosszan tartó hidratálást biztosít a csókolnivalóan puha, sima ajkakért. A 10-es napvédő faktor megóvja az ajkakat az UVA és UVB sugárzástól.

persephone

2019. március 4.

Ajakápoló hatása kiváló, viszont a színéből nem sokat érzékelek. Finom illata, és jó az állaga is, vékony rétegben is hidratál. Télen alapkellék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Betty81

2019. február 22.

A kedvencem, de elsősorban nem a hatása miatt. Azért szeretem, mert tényleg valami isteni az íze, nem az a mű-eper és nagyon szép, enyhe színt ad. A hatását nem tudom teljesen reálisan megítélni, mivel az én ajkaim "erősebb" ápolást igényelnek, mivel bármennyi folyadékot iszom, szinte folyamatosan kennem kell, hogy nedvesen tartsam, tehát nem mondhatom, hogy ez a termék jobban szárítana, napközbeni használatra nekem tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Csillszemillo

2019. január 31.

Nekem az volt sokáig a szinezett ajakápolóm, mert illik a természetes szájszínemhez, nagyon szerettem, az illatát is. Sajnos a labello viszont egyre jobban szárította az ajkaimat, minél többet használtam, így egy idő után ez úgy eldurvult, hogy az összestől megváltam és márkát váltottam. Hydro, classic, kamillás, cherry, mind ment a kukába sajnos. De éveken át szerettem azért őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

vadcseresznyefamag

2018. december 14.

Szép színe van, és az illata is finom szamócás, nem műeper illat. A barackos után a kedvencem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

sandyh

2018. november 4.

Régóta megvan. Engem nem szárít. Ha akarok a számra színt, de nem akarom, hogy kiszáradjon akkor ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

WaterLily

2018. október 23.

Az illata isteni és kb. ez az egyetlen pozitívum benne. Borzalmasan kiszárította a szám így a negyedét ha elhasználtam, és mérgesen kidobtam a kukába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

pMichelle

2018. július 3.

Régen használtam. Függőséget okozott haha. Jó jó de nem arra amire ki lett tálalva.
Halvány szín, némi fény, fincsi jó illat.
Egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Halvány szín, némi fény, fincsi jó illat.
Egynek elment.

sz10

2018. június 26.

Tetszik az illata, illetve hogy kicsit színezi a számat. Nem a legjobb ajakápoló, legközelebb tuti nem ezt veszem újra. Ha szereted az erős illatokat, hogy kicsit színezi a század és az ápoló hatás csak mellékes, akkor ajánlom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

mandyy

2017. december 7.

Isteni illata és íze van, színez, de totál kiszárítja a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Isteni illata és íze van, színez, de totál kiszárítja a szám.

Akara

2017. november 16.

Fincsi az illata, a színe halvány, pirosas, bár itt a képen nem annak látszik. Összességében bejött, bár nem hidratál túlzottan, pedig az is lenne a cél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Polyglycerin-3 , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Polydecene, Myristyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Trideceth-9
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Citrus Aurantifolia (Lime) Juice, Trideceth-9
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Neohesperidin Dihydrochalcone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 6 Lake / CI 15985, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.