KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   411 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sydney, Módosítva: 2017. október 25.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Édes megoldást kínál arra, hogy ajkaid halvány eperszínűek legyenek, és hosszan tartó hidratálást biztosít a csókolnivalóan puha, sima ajkakért. A 10-es napvédő faktor megóvja az ajkakat az UVA és UVB sugárzástól.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Akara

2017. november 16.

Fincsi az illata, a színe halvány, pirosas, bár itt a képen nem annak látszik. Összességében bejött, bár nem hidratál túlzottan, pedig az is lenne a cél.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Beya93

2017. szeptember 12.

Kuka. Semmi szine nincs pedig en direkt amiatt vettem (a blackberrys nagyon bejott), hidratalast mar reg nem varok Labellotol... Ez konkretan annyit tud hogy csillog..de azt nagyon durvan es kesz. Szin 0. Nagyon merges voltam mert a semmihez draga volt de ezt egyszeruen nem tudom elhasznalni se annyira gusztustalan ez a szaftos csillogasa.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

mandalam

2017. szeptember 10.

Régen nagyon szerettem, tartósabb volt és jobban hidratált. Az illata még mindig finom epres, de már több benne a csillogás*, mint a tartalom. :/

* és még ez sem tart sokáig

mandalam
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

* és még ez sem tart sokáig

csill87

2017. augusztus 13.

Nosztalgiából vettem meg, még tini koromban használtam ezt. Nem, már akkor sem hidratált, ahogy most sem. Bár nem esküdnék meg rá, de mintha azét a jelenleginél jobban hidratált volna.Az viszont biztos, hogy a színe nem olyan mint régen, sokkal halványabb, szinte semmi nem látszik belőle, ez pedig tuti hogy régen nem ilyen volt. Azért cuki termék, elkenegetem, de nem bánnám, ha olyan erős színe lenne mint régen.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

lilianamelodykiss

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 2.

csak mégjobban szárítja a számat. borzalom

lilianamelodykiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

csak mégjobban szárítja a számat. borzalom

Unix

2017. július 5.

Nem nagyon érzek semmi hidratálást az ajkaimon tőle (talán még inkább szárítja is) és a színe nagyon halvány ahhoz hogy nekem megérje. Én nem szeretem volt ennél sokkal jobb ajakápolóm is.

Unix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

muchacha91

2017. július 3.

Nagyszerű illat, és szín, azonban mint a többi Labello termék, ez is szárít és nem tartós.

muchacha91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

emeseee6

2017. május 28.

Én ezt nagyon szeretem. Engem megfelelően hidratál ,télen csak napközben este meg vmi nehezebb krém,nyáron abszolút tökéletes. Imádom,hogy van színe,én kb szájfényként használom,ha nincs nagyon kedvem kifestegetni az ajkaim felviszem ezt et voilá,akár tükör nélkül is. Lusta napjaim megmentője. Illata isteni.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

Glowycosmeticsblogspot

2017. április 19.

Nagyon utálom, mű eper illata van, és egyszerűen nem lehet bírni és nem is hidratál.

Glowycosmeticsblogspot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

zahraa

2017. április 6.

Az enyemnek limitalt kiadasu boritoja van, de ugyanezt tartalmazza, szoval ide irok.. Kellemes az illata, kozepesen hidratal, picit mintha vastagabbnak tunnenek tole az ajkak, a szine nem hivalkodo, de sajnos nem tul tartos..

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Polyglycerin-3 , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Polydecene, Myristyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Trideceth-9
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Citrus Aurantifolia (Lime) Juice, Trideceth-9
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Neohesperidin Dihydrochalcone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 6 Lake / CI 15985, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.