Labello

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 31.

Kategória:   Ajakápolók

Tápláló ajakbalzsam áfonya és cseresznyevirág illattal. Egészséges fényt ad az ajkaknak, intenzíven ápolja azokat és hosszan tartó hidratálást biztosít.

880 Ft Labellino Blueberry & Cherry Blossom
Ár: 850 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Új, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel elsősorban Gödöllőn, de lehetőség van Budapesten az Örs vezér téren előre egyeztetett időpontban. Előreutalás esetén postázom is szívesen. Foxpost automatába, postán átvehető csomagként vagy MPL-el házhoz szállítással.

erosdora00

2020. április 24.

A finom illatán kívül semmilyen pozitívumot nem tudok róla mondani sajnos. Még jobban kiszárította a szám, mint amilyen a használata előtt volt. Nem mondom, hogy teljes pénzkidobás, elkenegetem majd valahova, de biztos, hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

Mosomacko21

2020. április 14.

Nem egy világmegváltó termék de nem is rossz. Akkor jó csak ha nincs nagyon kiszáradva a szám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

wanheda

2020. február 16.

Botrány... Olyan szinten szárítja a számat, hogy 10 percenként kellene kennem ezzel a szörnyűséggel. Ennél fényévekkel olcsóbb termékek sokkal jobban ápol...
A tégelye majd jó lesz a home made ajakápolónak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

A tégelye majd jó lesz a home made ajakápolónak.

szanii

2020. január 30.

NIVEA csomagban volt, amit nyertem. Magamtól nem vettem volna meg. Nem rossz, bár én köhögök tőle, piszkálja a torkom, mert állandóan nyalogatom. Jó illatú, bár kicsit mű. Szépen fel lehet tenni, tetszik ez a forma. Szépek az összetevői. Inkább megelőzésre mondanám, cserepes szájra nem ezt használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 30.

Silvi

2020. január 22.

Nekem véresre,sebesre szárította az ajkaim. Szép fényt ad neki,de nem hidratál..ezzel nem is lenne olyan nagy gond, de nekem sokat ártott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Rekaa09

2020. január 11.

Nekem nem hidratál, míg egy 250 Ft-os (Lidl-s) ajakápoló sokkal inkább ellátja a funkcióját +túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

lenochka

2019. december 14.

Megfelelően hidratálja a gyakran kiszáradó ajkaim! Az illata pedig az erdei gyümölcsös joghurthoz hasonlít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

kataa0105

2019. november 17.

Nagyon műnek érzem az illatát és az ápoló hatása sem nyűgözött le. Nekem nagy ez a kiszerelés, nem érzem praktikusnak. Maradok a hagyományosnál úgy hiszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Hamvaskaa

2019. szeptember 11.

Imádom az illatát annyira kellemes. Párom többször is megkérdezte már milyen cukrot ettem. Selymes, fényes ajkakat varázsol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

kissgabcsi

2019. április 24.

Amikor megvettem, és elkezdtem használni egyáltalán nem tetszett! Úgy éreztem semmit sem tesz az ajkaimmal.
Amikor a kezembe akadt csak kenegettem, és 1-2 hét után észrevettem hogy csak ez után nyúlok.
Fogalmam sincs mi történt, de azóta imádom!
Az illatát, a formáját, a letisztult design-ját, és szokásos labello hidratáltságát!
5csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Fogalmam sincs mi történt, de azóta imádom!
5csillag

Antioxidánsok: BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).