Labello

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csipetke, Módosítva: 2019. május 23.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

• Intenzíven ápol és tartósan hidratál
  • Ajkaid selymesen puhák és enyhén fényesek lesznek
  • A grapefruit és maracuja különleges illatával
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és jóváhagyott

Lina14

2019. június 12.

Egyetértek az előttem szólóval, semmi extra nincs benne az illatát és a csomagolását leszámítva. A mennyisége viszont szerintem rendben van, sokáig elég és nekem tetszik ez a csavaros tégely.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Picilany26

2019. május 26.

Nem rossz, de szerintem ár-érték arányban nem éri meg. Semmi különleges hatást nem tapasztaltam, a kellemes illatán kívül. Ilyen árfekvésben vannak ennél jobb termékek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate