Labello

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. február 7.

Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakszínező, ajakápoló ceruza. Természetes olajokkal gazdagított, ásványi olajat nem tartalmaz.

Ár: 800 Ft , Eladó: pacsalia
Állapot: Kb 2-3x próbált., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen BP
Labello Crayon ajakápoló
Ár: 890 Ft / db + postaköltség , Eladó: Uglyduck
Állapot: új, sosem használt, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalással, Foxpost vagy postán maradó ajánlott levél
Andy88

2019. március 15.

Nem igazán szoktam ódákat zengeni, de ezt egyszerűen I-MÁ-DOM! :)
Ajándékba kaptam a legsötétebb meggypiros színt. Eleinte kritikusan álltam hozzá, mert gondoltam, hogy a többi Labellohoz hasonlóan ez is hagy egy gyenge kis pírt az ajkamon. Hát a francokat! :) Olyan erőteljes színe van, hogy csak pislogtam... és gyönyörű bordós-lilás, pont az én színem a halovány bőrömhöz és a szőke hajamhoz!
Viszonylag tartós is, és egész szépen kopik. :) Bár a hidratáló hatása eléggé háttérbe szorul, picit mintha szárítana is. De könnyű viselet, és van egy gyenge gyümölcsös illata is.
A felvitele nagyon egyszerű a ceruza kialakításának köszönhetően, szépen lehet vele dolgozni.
Nálam tuti nyerő! 5* Köszi Labello! :)

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Nem igazán szoktam ódákat zengeni, de ezt egyszerűen I-MÁ-DOM! :)
Nálam tuti nyerő! 5* Köszi Labello! :)

bymboo

2019. március 7.

Szárít,drága és nem táska barát.Teljes csalódás.

bymboo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Szárít,drága és nem táska barát.Teljes csalódás.

AlexandrA9669

2019. február 25.

Poppy red árnyalat van meg, még csak pár napja használom, de imádom. Nekem egyáltalán nem szárítja a számat, szépen kopik, egyszerű újrakenni és letörölni is, de mégis a helyén marad. Biztos megveszem a másik két árnyalatot, megéri az árát.

AlexandrA9669
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

hsara

2019. február 13.

Nekem poppy red arnyslatban van meg es azt kell hogy mondjam imadom. En csak a szamnak szeretnek vele kis szint adni, ezert halvanyan kenem csak fel ezt a piros szint, es meglepoen tartos igy rajta, nem gondoltam volna, hogy ilyen tartos lesz. Tobb ivast is kibirt nekem. Az ara kicsit magas, de szerintem megeri :)

hsara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Makk Zsuzsó

2019. január 28.

Nálunk azt hiszem Crayon Lipstick néven fut. Nekem a Black Cherry árnyalat van meg, ami olyan hatást kelt, mintha az ember megevett volna fél kiló szedret. Nem szárít, viszonylag (ahhoz képest, hogy ajakápoló) tartós, nem kopik csúnyán. Nem szeretem amúgy a Labellót, de ez egészen megtetszett. Lehet, hogy kipróbálom a nude-ot is.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Viv03

2019. január 20.

Kicsit többet vártam,szerettem volna megszeretni,de nem lett az igazi. Nem első eset,hogy csalódok a Labello-ban,és elég borsos is az ára. A korall színt vettem meg,de hétköznapra túl világos,nem olyan tartós,és fura az állaga felkenve. A számat kiszárítja kicsit,és az illatával sem vagyok megbékélve.

Viv03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Sheila

2019. január 9.

Én azt hittem először hogy csak 3 árnyalata van (korall, bordó, piros), így a korallt vettem meg, azt hittem hogy csak olyan szolidan lesz korallos, de nem, sajnos (nekem) igen erőteljes korall színe van, ami nekem hétköznapra sok. Ráadásul nem is fedett szépen. Így aztán nem nagyon voltam lenyűgözve. Aztán láttam hogy a Müllerben van egy nude árnyalat, beszereztem azt is. Az már tökéletes, imádom! Az igazi my lips but better szín, tükör nélkül bárhol felvihető, hétköznapi sminkhez szuper. Nem übertartós, de ez egy ajakápoló, szóval nem is várom tőle. Ápolásban nem kiemelkedő, de a többi Labellónál sokkal jobb (és legalább nem is szárít, mint azok). Én kedvelem.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 9.

Györgyusz

2019. január 8.

Lilásbordó árnyalatát vettem meg nem régen. Tetszik a színe, de hamar lejön, a poharakon mindig ott marad a nyoma. Persze sztem nem szabad tőle sokat várni, hiszen színezett ajakápoló inkább mint hagyományos rúzs.
Az ára miatt 4 csillagot adok.

Györgyusz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Az ára miatt 4 csillagot adok.

LengyelB

2019. január 7.

A rózsaszínű árnyalatból vettem első körben 2 darabot. Nem bántam meg :). Tartósságától nem szabad csodát várni, napközben többször is újrakenem, emiatt van mindig 1 a táskámban is. Kiadós mennyiség, így sokára fogom elhasználni őket. Jól hidratál, szép, "finom" a színhatása. Jó ár/értékű kis ajakápoló.Egy próbát mindenképp megérhet másoknak is :)!

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Lina14

2018. december 28.

nekem a poppy red árnyalat van meg, ami egy vibráló piros. határozottan egy kellemes formula, de lehet egy pizsit waxos/zsíros érzetű. mivel hidratáló, mindenhova át-transzferálódik, de egy kis odafigyeléssel ez elkerülhető. egy minimális smink napra teljesen jó, amikor az ember mégis akar valami extrát, de könnyedet.

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0