Labello

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. február 7.

Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakszínező, ajakápoló ceruza. Természetes olajokkal gazdagított, ásványi olajat nem tartalmaz.

s05

2019. május 14.

En mar csak a piros arnyalatot talaltam a drogeriakban, igy azt vettem meg annak ellenere, hogy nem az en szinem, de ez nagyon tetszik. Nyilvan nem er fel egy ruzs tartossagaval, de nem is vartam el, nekem pont eleg, hogy nem tul eros, de megis ad egy szint. Szerencsere nem is szarit es a kupakkal sem voltak gondjaim, igy megadom ra az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

pdorka13

2019. május 10.

A sötét, lilás szín van meg. Felkenve nagyon szép, viszonylag egyenletesen oszlik el, nem csíkoz. Sajnos nem tartós, de nem is várom el egy ajakápolótól. Ami viszont botrányos, az a kupak. Lejön, összefogja a táskám és a benne lévő dolgokat, így max neszeszerben lehet jó, de bedobva semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

Casssy

2019. május 4.

Nagyon szerettem volna szeretni. Coral színben vettem meg, de vékony rétegben is természetellenesen gagyi narancssárga. Nem hidratál és rácsomósodik a száraz részekre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

sprefectesse

2019. március 27.

Nyilván nem vártam, hogy szuper tartós legyen, de fura, hogy amennyire intenzív a színe, annyira gyorsan kopik is. És a sötét, lilás árnyalata egyáltalán nem szépen, a szám közepén két korty kávé után semmi nem volt, a szélén meg még egy csíkban ott virított. Nem tudom, mire használjam így, de munkába nem, az tuti...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Andy88

2019. március 15.

Nem igazán szoktam ódákat zengeni, de ezt egyszerűen I-MÁ-DOM! :)
Ajándékba kaptam a legsötétebb meggypiros színt. Eleinte kritikusan álltam hozzá, mert gondoltam, hogy a többi Labellohoz hasonlóan ez is hagy egy gyenge kis pírt az ajkamon. Hát a francokat! :) Olyan erőteljes színe van, hogy csak pislogtam... és gyönyörű bordós-lilás, pont az én színem a halovány bőrömhöz és a szőke hajamhoz!
Viszonylag tartós is, és egész szépen kopik. :) Bár a hidratáló hatása eléggé háttérbe szorul, picit mintha szárítana is. De könnyű viselet, és van egy gyenge gyümölcsös illata is.
A felvitele nagyon egyszerű a ceruza kialakításának köszönhetően, szépen lehet vele dolgozni.
Nálam tuti nyerő! 5* Köszi Labello! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Nem igazán szoktam ódákat zengeni, de ezt egyszerűen I-MÁ-DOM! :)
Nálam tuti nyerő! 5* Köszi Labello! :)

bymboo

2019. március 7.

Szárít,drága és nem táska barát.Teljes csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Szárít,drága és nem táska barát.Teljes csalódás.

AlexandrA9669

2019. február 25.

Poppy red árnyalat van meg, még csak pár napja használom, de imádom. Nekem egyáltalán nem szárítja a számat, szépen kopik, egyszerű újrakenni és letörölni is, de mégis a helyén marad. Biztos megveszem a másik két árnyalatot, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

hsara

2019. február 13.

Nekem poppy red arnyslatban van meg es azt kell hogy mondjam imadom. En csak a szamnak szeretnek vele kis szint adni, ezert halvanyan kenem csak fel ezt a piros szint, es meglepoen tartos igy rajta, nem gondoltam volna, hogy ilyen tartos lesz. Tobb ivast is kibirt nekem. Az ara kicsit magas, de szerintem megeri :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Makk Zsuzsó

2019. január 28.

Nálunk azt hiszem Crayon Lipstick néven fut. Nekem a Black Cherry árnyalat van meg, ami olyan hatást kelt, mintha az ember megevett volna fél kiló szedret. Nem szárít, viszonylag (ahhoz képest, hogy ajakápoló) tartós, nem kopik csúnyán. Nem szeretem amúgy a Labellót, de ez egészen megtetszett. Lehet, hogy kipróbálom a nude-ot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Viv03

2019. január 20.

Kicsit többet vártam,szerettem volna megszeretni,de nem lett az igazi. Nem első eset,hogy csalódok a Labello-ban,és elég borsos is az ára. A korall színt vettem meg,de hétköznapra túl világos,nem olyan tartós,és fura az állaga felkenve. A számat kiszárítja kicsit,és az illatával sem vagyok megbékélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0