Labello

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. február 7.

Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakszínező, ajakápoló ceruza. Természetes olajokkal gazdagított, ásványi olajat nem tartalmaz.

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm +Essence rúzs
Ár: 800 , Eladó: Gimami
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budakeszi, fizetés: banki átutalás után , Foxpost , MPL
600Ft!🌸Labello Lips2Kiss Color Lip Balm
Ár: 600Ft , Eladó: Wicky93
Állapot: Új, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Szigetszentmiklós vagy posta/foxpost

Melinda8

2020. július 2.

Elégedett vagyok vele. Kellemes viselni, megfelelően hidratál és pont elég a színezettsége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Bozizu

2020. június 29.

A Coral árnyalatot vettem meg akciósan és szerencsére nem narancssárga a számon, hanem szép barackos rózsaszínes. Megfelelően hidratál, finom az illata is, nekem ennél nem kell több.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Melinda0404

2020. június 11.

Egyszerűen imádom. :) Nekem két színben van meg, mindakettőt nagyon szeretem. Amire egyártalan nem is számítottam, hogy nagyon tartós. Ez engem tényleg nagyon meglepett. Nekem a piros és a lila van meg, szerintem gyönyőrüek ezek a színek. Nem tudok semmi negatívumot mondani. Még az ára is nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

kingacs

2020. február 8.

Aviana Rahlos dobozban vettem, ez az egyetlen ami nagy csalódás volt. Az egy dolog, hogy ez a piros szín nagyon nem áll jól nekem, de még csak nem is hidratál - ami a lényeg lett volna, akkor el tudnék tekinteni a színtől mert szépen kopik ahogy telik az idő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

Pufika222

2020. január 31.

Nekem a coral árnyalat van meg, nagyon tetszik hogy kellően színezi meg az ajkaimat, szép, hidratált lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

Szilvikriszti

2020. január 19.

Nekem a piros va meg, ajándékba kaptam, de borzasztóan áll, pedig ilyen nagyon ritkán van, hogy valami ennyire rossz legyen. A hidratálása az a tipikus labello hidratálás és mindent össze is fog. Olyan régi rúzs szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

ddoorraa

2020. január 17.

Nekem a piros van meg. Egy ajándékdobozban volt benne, magamtól nem vettem volna meg, de szeretem. Tetszik, hogy befogja az ajkaimat, ha letörlöm a számról, a színe akkor is ott marad. Viszont nekem egy idő után szárító hajtása van. De ennek ellenére szeretem, mikor azt érzem, hogy kezd szárítani, letörlöm, és minden oké vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

cicaaholdrol

2020. január 10.

Corall-t vettem meg. Nekem egyenletes fedést ad, viszont a krémesség érzete gyorsan eltűnik a számon és utána mintha szárítaná. Viszont az jó, hogy nem kell kontúrt használni hozzá, mert nem mászkál, nem nézek ki utána úgy, mint aki jól bepörköltözött :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

avalanche

2019. december 23.

Nekem az élénk piros van meg. Nem vagyok túl érzékeny az illatokra, de ez valami szörnyen mű, büdös, édes illatú teremtés. A színe is mű, mintha a nyelvfestős nyalókából túl sok ment volna mindenhova. Nem tartós, nem hidrarál. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Krisztiina

2019. október 2.

Két árnyalatban vettem meg és két különböző tapasztalatom van. Egy jó és egy rossz.

Elsőnek a piros árnyalatot vettem meg és imádom. Minden rúzs, így a színezett ápoló előtt is előkészítem az ajkaimat. Hiába ápoló, de színezett, így nincs annál csúnyább látvány, mikor cserepes ajkakra kerül fel egy szín. Arról nem tudok írni, mint ápoló, hogy teljesít. Viszont a tartósságáról igen. Kis odafigyeléssel egész nap viselem és még este is ezt kenem fel, mikor táncórára megyek. Amiért nagy-nagy kedvenc, hogy szépen megfogja az ajkakat, ebből adódóan nem csúnya, mikor el kezd fakulni. Sőt. Ha "full tartósra" szeretném, akkor az első réteg után várok egy picit, majd felitatom papírzsepivel és még egy vékony réteget felkenek rá. Így indulok neki az estéimnek. Hibátlanul teljesít. Így ezt az árnyalatot meleg szívvel merem ajánlani.

A második, amit a pirossal történt tapasztalataim után vettem meg, az a cseresznyés árnyalat. Borzalmas, rettenetes. Béna, "áttetsző", vizes hatása van. Szerintem nem is kényelmes viselni és rettenetesen csúszik-mászik az ajkaimon, így egyszerűen randa, ahogy kopik. Ezért az árnyalatért nagyon nagy kár volt pénzt kiadni.

Ha előbbit kellene értékelnem az egy kerek csillagos ötös lenne, utóbbi pedig egy sovány csillagos egyes. Kár, hogy érdekel(ne) narancs árnyalatban is. De utóbbi rossz tapasztalatom végett nem szívesen bátorkodom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0