Labello

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. február 7.

Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakszínező, ajakápoló ceruza. Természetes olajokkal gazdagított, ásványi olajat nem tartalmaz.

Ár: 1000 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel elsősorban Gödöllőn, de lehetőség van Budapesten az Örs vezér téren előre egyeztetett időpontban. Előreutalás esetén postázom is szívesen. Foxpost automatába, postán átvehető csomagként vagy MPL-el házhoz szállítással.

Eniko95

2021. április 14.

A korallos szín van meg, rúzsként is megfelel, nem kopik csúnyán. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

A korallos szín van meg, rúzsként is megfelel, nem kopik csúnyán. :)

CsinCsilla

2021. január 16.

Nagyon szeretem, rúzs helyett tökéletes. A cseresznyéset vettem meg, ez a legsötétebb szín, de jól áll a fehér bőrömhöz, szőkésbarna hajamhoz. A színe a szedres labelloéhoz hasonlít, talán az picit krémesebb. Nem túl tartós, de szépen kopik, és már egy kenéssel életet lehel a konkrétan fehér ajkaimra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Nikita85

2020. november 9.

Nekem megvan a nude szín amit szeretek, és van egy piros ami nagyon erős intenzív színű, ezért ugy használom, hogy pár perc után letörlöm, megfogja a számat egy egészséges pirosra, így bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 9.

Kriszta46

2020. augusztus 27.

Rúzsnak halvány és nem tartós, szájfénynek matt, összességében mégsem rossz, pláne ha tényleg tápláló hatású. Azért többet nem veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

aszilvia

2020. augusztus 15.

Nekem a Labello Poppy Red Crayon szín van meg. Hát ez tömény rúzs. Fehér bőröm mellé úgy nézek ki, mint a 80 éves mamák, akik kikenik vérvörösre az ajkukat, aztán grasszálnak a Váci utcában. Azt hittem, hogy mivel ajakbalzsam féleség, ezért haloványabb piros színt kapok vele, de legvadabb piros rúzsomat lekörözi... (tartósságban is) :D Reggel felkened, le nem varázsolod magadról estig. Rúzsnak 5 pontot adnék. Színezett ajakápolónak 2 pontot. Nem tudom viselni a hétköznapokban, max. farsangi vagy halloween bulikban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Csipetke

2020. augusztus 2.

Nekem a piros szín van még belőle. Régóta ácsingoztam érte. Viszont drágáltam, így nem vettem meg. Viszont most találtam akciósan így megvettem ennyit megért. Kellemes az illata és nekem tetszik ez a szín. Nem túl erős és egész tartós is. Mióta még van azóta ezt használom. A csomagolása is szép egyszerű és egyben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Dhewilgirl

2020. július 13.

Coral árnyalatot vettem, de nem tetszett. Foltos volt, furán kopott, nem lehetett szép felvinni. Tény, nagyon pigmentált volt, de mintha pont ezért nem működött volna - mintha narancssárga zsírkrétával próbáltam volna kiszínezni a számat. A végén elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Melinda8

2020. július 2.

Elégedett vagyok vele. Kellemes viselni, megfelelően hidratál és pont elég a színezettsége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Bozizu

2020. június 29.

A Coral árnyalatot vettem meg akciósan és szerencsére nem narancssárga a számon, hanem szép barackos rózsaszínes. Megfelelően hidratál, finom az illata is, nekem ennél nem kell több.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Melinda0404

2020. június 11.

Egyszerűen imádom. :) Nekem két színben van meg, mindakettőt nagyon szeretem. Amire egyártalan nem is számítottam, hogy nagyon tartós. Ez engem tényleg nagyon meglepett. Nekem a piros és a lila van meg, szerintem gyönyőrüek ezek a színek. Nem tudok semmi negatívumot mondani. Még az ára is nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0