Labello

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. február 7.

Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakszínező, ajakápoló ceruza. Természetes olajokkal gazdagított, ásványi olajat nem tartalmaz.

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm +Essence rúzs
Ár: 800 , Eladó: Gimami
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budakeszi, fizetés: banki átutalás után , Foxpost , MPL
Ár: 800 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
Szilvikriszti

2020. január 19.

Nekem a piros va meg, ajándékba kaptam, de borzasztóan áll, pedig ilyen nagyon ritkán van, hogy valami ennyire rossz legyen. A hidratálása az a tipikus labello hidratálás és mindent össze is fog. Olyan régi rúzs szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

ddoorraa

2020. január 17.

Nekem a piros van meg. Egy ajándékdobozban volt benne, magamtól nem vettem volna meg, de szeretem. Tetszik, hogy befogja az ajkaimat, ha letörlöm a számról, a színe akkor is ott marad. Viszont nekem egy idő után szárító hajtása van. De ennek ellenére szeretem, mikor azt érzem, hogy kezd szárítani, letörlöm, és minden oké vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

cicaaholdrol

2020. január 10.

Corall-t vettem meg. Nekem egyenletes fedést ad, viszont a krémesség érzete gyorsan eltűnik a számon és utána mintha szárítaná. Viszont az jó, hogy nem kell kontúrt használni hozzá, mert nem mászkál, nem nézek ki utána úgy, mint aki jól bepörköltözött :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

avalanche

2019. december 23.

Nekem az élénk piros van meg. Nem vagyok túl érzékeny az illatokra, de ez valami szörnyen mű, büdös, édes illatú teremtés. A színe is mű, mintha a nyelvfestős nyalókából túl sok ment volna mindenhova. Nem tartós, nem hidrarál. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Krisztiina

2019. október 2.

Két árnyalatban vettem meg és két különböző tapasztalatom van. Egy jó és egy rossz.

Elsőnek a piros árnyalatot vettem meg és imádom. Minden rúzs, így a színezett ápoló előtt is előkészítem az ajkaimat. Hiába ápoló, de színezett, így nincs annál csúnyább látvány, mikor cserepes ajkakra kerül fel egy szín. Arról nem tudok írni, mint ápoló, hogy teljesít. Viszont a tartósságáról igen. Kis odafigyeléssel egész nap viselem és még este is ezt kenem fel, mikor táncórára megyek. Amiért nagy-nagy kedvenc, hogy szépen megfogja az ajkakat, ebből adódóan nem csúnya, mikor el kezd fakulni. Sőt. Ha "full tartósra" szeretném, akkor az első réteg után várok egy picit, majd felitatom papírzsepivel és még egy vékony réteget felkenek rá. Így indulok neki az estéimnek. Hibátlanul teljesít. Így ezt az árnyalatot meleg szívvel merem ajánlani.

A második, amit a pirossal történt tapasztalataim után vettem meg, az a cseresznyés árnyalat. Borzalmas, rettenetes. Béna, "áttetsző", vizes hatása van. Szerintem nem is kényelmes viselni és rettenetesen csúszik-mászik az ajkaimon, így egyszerűen randa, ahogy kopik. Ezért az árnyalatért nagyon nagy kár volt pénzt kiadni.

Ha előbbit kellene értékelnem az egy kerek csillagos ötös lenne, utóbbi pedig egy sovány csillagos egyes. Kár, hogy érdekel(ne) narancs árnyalatban is. De utóbbi rossz tapasztalatom végett nem szívesen bátorkodom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Liloo0828

2019. szeptember 11.

én kimerem jelenteni, labello mániás vagyok. 2óra a max amit kibírok anélkül, hogy bekenjem már hosszú évek óta. Különben úgy érzem száraz, körben vörös a szám, fáj, ég... :/ szóval kipróbáltam már kb mindet... a corall van meg. De csak mert ilyen szinű rúzst szerettem volna vagyis hasonlót. Hidratálni szerintem semmit nem hidratál a szín se győzött meg. Aki hidratálásra vágyik csakis a színtelen verziókat használja, a fehér a legjobb! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Fifi80

2019. szeptember 9.

Sajnos nem vált be, pedig nagyon szép színe lenne (Poppy Red). Nagyon gyorsan kopik, és én a hidratáló hatását sem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

goracka

2019. augusztus 1.

Tragédia. Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de kár volt. A Black Cherry árnyalatot vettem meg, de felkenve olcsó rúzsnak tűnik, sem mint színezett ajakápolónak. Túl sok, vastag rétegben fog, majd percek alatt az egész elindul lefelé, mintegy borzasztó lila lavina.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

ursus

2019. július 15.

Most fogy el a poppy red :) Tökéletes és imádom.
De a coral nagyon gagyi :(
A legsötétebb árnyalatot odaadtam a gyerkőcnek; neki bejön.
A pirosat biztos újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 15.

Most fogy el a poppy red :) Tökéletes és imádom.
De a coral nagyon gagyi :(
A legsötétebb árnyalatot odaadtam a gyerkőcnek; neki bejön.
A pirosat biztos újraveszem.

szilvida

2019. július 8.

Mióta megvettem azóta használom szinte napi szinten. Mivel a hétköznapokban nem szeretem rúzsozni magam, ez egy nagyon praktikus alternatíva arra, hogy mégis valamivel feldobjam a hétköznapi sminkemet (vagy a teljesen sminkeletlen arcomat). Korall színben van meg, amit kimondottan szeretek, nagyon üde és szép szín, szerintem az összes szín közül ez illik a legjobban az arcomhoz. Kellemesen hidratál, nem ragadnak tőle az ajkaim, viszont lehetne egy kicsit tartósabb (bár tudom, hogy ez még mindig csak egy ajakápoló, ezért sem vonok le csillagot).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0