Labello

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Salvaje, Módosítva: 2020. április 16.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Ajakápolók

Radírozás és hidratálás egy lépésben az ápolt ajkakért. A gyengéd radírozást a cukorszemcsék biztosítják, amelyek nedvességgel érintkezve olvadni kezdenek, így egy olyan formulát kapunk, amit nem kell letörölni, mivel csak egy ápoló réteget hagynak az ajkakon. Használd akár alapként rúzs felvitele előtt. Érzéki, bársonyos ajkak az Aloe Vera érintésével.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

browniee

2021. április 6.

Nekem állandóan kicserepesedik a szám, mióta ezt használom azóta nem. Megszabadít az elhalt hámsejtektől és az ajakápolók ezután sokkal jobban beszívódnak. Kifejezetten tetszik a "zöld illata" és a csomagolás is megnyert magának. A szemcsék valóban nem egyenletesen vannak eloszlatva benne, de ahol épp kevesebb szemcse van azt megoldom nagyobb mennyiség felvitelével. Az ápoló bázis amiben a radírszemcsék vannak szerintem jó, nem szoktam leöblíteni. Nem csodaszer de egy nagyon erős 4-es. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

kisbobitas

2021. február 16.

Ez az első ajakradírozó termék amit valaha is használtam. Őszintén szólva nem nagy szám. Néhol nincs semmi ilyen cukor vagy mi benne, aztán meg annyira sok hogy a számat lenyúzza. Ha sokáig radírozok vele ez a cukor össze áll egy csomóba. Hidratálni nem hidratál ezért én már csak kínomban kompatom az ajkaimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Fehereszti

2020. november 28.

Nem igazán jött be sajnos. Vagy semmi szemcse nincs egy részen, vagy utána meg annyi hogy sebesre tudná vakarni a szám. De ami még jobban zavar, hogy sima ajakápolónak sem válik be, mert olyan, mintha szinte semmi nem lenne az ajkaimon, se látványra se érzésre. Vastagon kenném de semmi. Ráadásul ennyi pénzért, hát nagyon csalódott vagyok. Lehet el se fogom használni. Ajakápolóban szerintem már sose találom meg az igazit...

Update pár nappal/héttel később: hát le kell pontoznom 1 csillagra. Sose volt ilyen szinte velem, de mióta használom (mert gondoltam azért elhasználom) száraz, cserepes a szám. Kuka lesz sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Fanki

2020. október 29.

Véleményem szerint nem jó ötlet az ajakápolót és a radírozót egyesíteni, hiszen folyamatosan ráragadnak a számra a leváló szemcsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Qwerty

2020. augusztus 10.

Update. Valóban, a felétől már alig volt benne szemcse. Néha azért még próbálkozom vele, de egyre kisebb lelkesedéssel. Kár, pedig működött. Az sem vigasztal, hogy akciósan vettem, még ajakápolónak sem vált be.

Ez a második labellóm. Az elsőt 25 éve vettem...vagy 30. Mindegy. Most épp ajakradír témában kerestem a kihívásokat a drogáriás kínálatban. A dm sajátmárkásai közt volt tubusos is, meg tégelyes is. A tégelyest nagyon utálom, egyrészt belenyúlkálni sem szeretek, másrészt az a hülye cukor szóródik mindenfelé és ragad. Ezt utolsó próbának szántam, ha ez se jön be, inkább gyártok itthon valami cukormenteset, mondjuk őrölt kávéból meg a felhalmozott középszar ajakápolóimból.
Ezt a rücsis labellót használva arra viszont rájöttem, hogy a stiftes változat mindenképp nyerő a tégelyessel szemben. Megfelelő szemcsesűrűség mellett sokkal hatékonyabb. A szemcsékkel eddig nem volt bajom, tényleg kell 3-4 használat, mire előkerülnek. Cukorral radíroz ez is, de ebben a formában nem okoz gondot. Az illata jó, friss, engem kicsit samponra emlékeztet. Sajnos ricinus ebben is van, szóval mindenképp le kell törölnöm, és utánakennem valami mást, de eddig végül is bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

wd1102

2020. június 27.

Frissítés: Levonok még 1 csillagot, mert kb. a felénél tartok, és már 2-3 hete nem találkoztam benne radírozó résszel, pedig minden este fogmosás után kenem vele a szám. Ennek tekintetében rablás az 1000 Ft-os ár, hiszen ez csak egy szimpla ajakápoló, elvétve radírozó szemcsékkel.

Nekem az összes eddig próbált ajakápoló szárította a számat, legyen az Labello, Bebe, Yves Rocher, Nivea, Alverde. Ezt a radírozás miatt választottam, és nem is gondoltam volna, hogy ő lesz az egyetlen, ami valóban ápolja a számat, és végre nem lesz az ajkaimon száraz bőrrész. Egyedüli negatívum, hogy vannak olyan rétegei, ahol nincsenek radírozó szemcsék, úgyhogy emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

b5bea

2020. június 20.

Aloe Verás ajak radírozót vettem meg tavasszal, azóta szinte csak ezt használom, naponta többször is. Eredetileg a rózsásat szerettem volna megvenni, de mivel akciós volt, azt már elkapkodták előlem. Nem bántam meg, kellemes az illata, nagyon megszerettem. S legfelső puha réteg után jött egy durvább szemcsés rész, kimondottan jól teljesített. Tényleg vannak puhább részek, de számomra így is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Tviki993

2020. június 7.

Megmondom őszintén, nekem nen nyújt többet ezekkel a radírozó szemcsékkel mint egy sima ajakápoló.
Nem fogom újravenni, mert nem éri meg, feleslegesnek találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Nem fogom újravenni, mert nem éri meg, feleslegesnek találom.

BrittaCooper

2020. június 5.

Ha nem írnák rá, hogy ajakradírozó, nem vettem volna észre. Elég sokáig használtam, na mondom majd biztos a tetején nincs még a radírozó részéből, de valahogy utána sem lett. Egy középkategóriás ajakápolónak mondanám, a peeling hatását nem érzékelem, de még updatelek. A kukában nem fog landolni, mert nagyon nem szeretek semmit kidobni, de újravenni tuti nem fogom, és ezennel végeztem a labellós cuccokkal, már a Carmexre váltottam. A karácsonyra kapott Baleás mézes ajakradír a favoritom továbbra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

csilacs

2020. május 23.

Nagyon vártam, hogy megvehessem. Kellemes illata van, de a radírozó hatását nem igazán vettem észre. Tényleg inkább csak hidratál és gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate