Lacoste

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos
Összetétel: szilva, paprika, gránátalma, jázmin, irisz, musk, vanilia

Ár: 1400 Ft, plussz ajánlott posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 15/ kb. 6 ml, gyári kiszerelés saját üvegében, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom
eperjeske

Korcsoport: >54
2017. január 23.

Pár éve egy nyár elején, emlékszem éppen Könyvhét volt Pesten a Belvárosban, séta közben eszembe jutott, kellene valami kis könnyű illat. Ez lett az ötletből. Mert tényleg az, kis nyár elejére való semmiség, kis könnyű női szeszély. Ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 23.

d.krisztina

2016. október 10.

Jó pár éve nyertem díszdobozban testápolóval. Két fújás után kiderült, hogy ez bizony nem az én illatom és a tartóssága is nulla volt rajtam. Pedig nagyon vártam, hogy kipostázzák, de ez az illat nekem semmilyen se volt. Felejthető, olyan tucat avonos kategória. Feltettem egy oldalra eladásra és kerestem vele egy kis pénzt, így jó emlékeim annak róla. Emiatt két csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

MsKors

2016. július 8.

Van egy üveggel amit csak vasár- és ünnepnapokon fújkálok, mert ahol kerestem mindenhol mondták, hogy már nem lehet kapni viszont én nagyon szeretem. Egy darabig ez volt Az Illat, most már kicsit változott az ízlésem de ennek ellnére gondolkodás nélkül újravenném, nagyon különlegesen fanyar illat ez számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Milnie

2016. január 10.

Jo ideje kuzdok egy uveggel. Valahogy mindig talalok inkabb valami mast helyette. Nyarias, fanyar illata van, nemi fuszeres beutessel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

blackcat00616

2015. április 17.

Kellemes, friss, mégis enyhén édeskés illat, tartóssága ellenére nem fullasztó :3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

HDR

2015. január 9.

Régen volt hozzá szerencsém, de az emlék örök: sütibaba illata volt.
Kis illatmintát próbálgattam csak magamon anno, de aztán épp az édessége miatt nem szerettem belé, émelyegtem tőle.
Van egy ilyen lila színű sálam, olyan tavaszra való. Na arról is mindig ez az illat jut eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

Régen volt hozzá szerencsém, de az emlék örök: sütibaba illata volt.

babyface

2014. március 11.

emlékszem, csak a barátnőm unszolására vettem meg végül, mert amúgy már első fújásra sem tetszett annyira. meg persze dolgozott bennem erősen a sznobizmus, mert ha egy vidéki gimnáziumba jársz és televagy dizájner parfümökkel na az már jelent valamit... :D ma sem mondanám, hogy egy unalmas illat tényleg van benne pikantéria, de ahogy már előttem is írták páran ez inkább fanyarság, mint különlegesség. épp ezért nem lettünk jó barátok a végén szerintem pont annak a barátnőmnek ajándékoztam, aki annó rávett, hogy megvásároljam. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Schmetterling

2012. november 23.

Pontosan az én ízlésem, biztosan sokáig fogom használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

Pontosan az én ízlésem, biztosan sokáig fogom használni!

klau0614

2012. szeptember 21.

Nekem nagyon bejön!Rajtam vaníliás illata van.Tartós is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Nekem nagyon bejön!Rajtam vaníliás illata van.Tartós is!

joouyee

2012. január 3.

Nekem nagyon tetszett, testápolóval együtt használtam, de mire elfogyott meg is untam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Hidratálók: Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.