Lacoste

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timiea, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Reni91

2013. november 16.

Nagyon nagyon szeretem ezt a parfümöt, nagyon jó illata van, kellemes, tartós is, nagyon sokáig használtam ezt, de egy idő után nagyon erősnek éreztem az illatás. Azóta nem használom, váltottam másra, de régen nagyon szerettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Cory

2013. április 9.

édes, cukorkás,fincsi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

édes, cukorkás,fincsi

vador

2012. augusztus 17.

Egy fokkal jobb, mint a Touch of pink, de még mindig buta és jellegtelen darab. Mindenesetre, ha vele futok össze az utcán, nem kezdek vicsorogni, legfeljebb sokáig tart meggyőzi szaglószervemet, hogy egy parfümmel, és nem egy Balea dezodorral volt szerencséje találkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Fruzsi95

2012. július 15.

jó parfüm,jó az illata,de nem a kedvencem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 15.

jó parfüm,jó az illata,de nem a kedvencem

lilaeper

2012. március 17.

én nagyon szeretem:)az illata tartós,és különleges,nem tolakodó(persze csak akkor ha tudjuk hogy nem kell az egész üveget magunkra borítani)én két éve ezt használom,és nem tervezem lecserélni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Ethylene Glycol