Lacoste

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7080 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Timiea, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 8.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7080 Ft

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetétel: narancs, koriander, vadmurok, jázmin, ibolya, vanilia

Ár: 7080 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 600.- + szállítás , Eladó: eannamaria
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel , ajánlott levélként postán maradóra, Foxpost , MPL automata előre utalás után

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

DudasOrsi

2023. július 4.

Nagyon régen használtam. Szerettem. Gondoltam épp újra veszek belőle. Finom. Nőies. Nem tolakodó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 4.

pacsirszkyh

2021. augusztus 29.

12-13 éve használtam el egy üveggel és nemrég újra beszereztem, valamiért megragadt bennem az illat és úgy éreztem újra szükségem van rá.A kifújásnál citromos tea illatot érzek a bőrömön, ami átmegy később egy lágy, púderes illatba. A tartósságát tekintve sajnos nem egy főnyeremény, viszont felvidít ha ezt viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

SweetLikeMee

2021. augusztus 24.

Egyáltalán nem valami impresszív illatról van szó, számomra túlságosan mezei illat, ráadásul rajtam nem is igazán tartós.
Nagyon basic drogériás tusfürdő illata van.
Én nem ezt keresem egy "igazi parfümben", de a hétköznapokban tökéletesen megállta a helyét: bárhova mentem, sosem éreztem túl soknak vagy tolakodónak, viszont számomra nem hozta azt a "szuperjó nőnek érzem magam, mert egy csudijó parfümöt viselek éppen" érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Nagyon basic drogériás tusfürdő illata van.

sabrirory

2020. április 13.

Update: Eleinte azt hittem, csak én érzem magamon, nagyon bőr közelinek tűnt. Aztán egy nap a főnököm megjegyezte, mennyire jó illatom van és mit használok, mert imádja (ráadásul férfi).

Nagyon kellemes, cseppet sem tolakodó, hétköznapi illat. Először a reptéri duty free-ben fújtam egy kicsit a csuklómra, de már akkor nagyon tetszett. Egész úton érezni lehetett és még utána órákig. Végül a párom meglepett vele karácsonyra. Nagyon szeretem azóta is ezt az illatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Anett0721

2019. szeptember 23.

15-18 éves koromban használtam, akkoriban őt kértem és kaptam karácsonyokra a Jézuskától :) Szerettem nagyon, boldogság-illat, finom gyümölcsös, igazi tinilánynak való parfüm. Nosztalgiából szagolgatom néha parfümériában járva, de úgy érzem a viseléséhez már "idős" vagyok a 35 évemmel. Persze csak mert nekem a tinikoromhoz kötődik. De ettől még máson finom lehet bárhány évesen!
A lányaimnak pl. szívesen megveszem majd ha abba a korba érnek ♥️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

A lányaimnak pl. szívesen megveszem majd ha abba a korba érnek ♥️

CsinCsilla

2019. szeptember 23.

12 évesen volt ilyenem, ajándékba kaptam, igaz már nem emlékszem az illatára de arra emlékszem, milyen nagylánynak éreztem magam, hogy Lacoste parfümöt fújkálhatok magamra :D Nem volt nagy kiszerelés, de kincsként őriztem, talán még valahol meg is van dobozzal együtt. A leírása alapján biztos tetszene, mostani fejjel is hasonló illatokat használok, lehet hogy rendelek a legkisebb kiszerelésből, de nem biztos, mert egy másik Lacoste illat is felkeltette az érdeklődésem 🤭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Sziszilady

2019. szeptember 19.

Csodálatos boldogság illat ez számomra. Gimisként használtam egy utánzatot, most végre megvettem az eredetijét és számomra ugyanaz az illat. Örülök, hogy a gyűjteményem része lett. :) Egyedi illat, az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

PatriciaF

2019. február 15.

Nekem kimondottan bejött, a tartósságával elégedett vagyok, 6óra után is érzem az illatát rendesen. Ajándékba kaptam, számomra tök jól tükrözi az üvege is, hogy milyen stílusú illatról van szó, minden napra való, fiatalos, kellemes. Nem tudok róla rosszat írni, nekem tényleg nagyon tetszik minden olyan feltételnek eleget tesz amire nekem szükségem vagy egy sima hétköznapi napon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Jucsi10

2018. november 29.

Ajándékba kaptam, egyébként nem is tudtam, hogy a márkának parfümei is vannak.
Nem igazán nyerte el a tetszésem, kifújva nekem nagyon nagymamás illat. Ahogy elkezd párologni, enyhül a "szag", egész kellemes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Ajándékba kaptam, egyébként nem is tudtam, hogy a márkának parfümei is vannak.

Agicaa

2017. szeptember 13.

Ezt a parfümöt akkor szemeltem ki magamnak, amikor egy kolleganőm ezt használta jopar évvel ezelőtt. Aztán valahogy a feledés homályába került, egészen tegnapig, amikor is megpillantottam a Rossmannban a 30 ml-es változatát 2499 ft-ért. Ennyiért nem hagyhattam ott, s eddig nem is csalódtam benne. Egyáltalán nem az olcsó "pinkség" jut eszembe róla. Kezdésnek friss, citrusos, aztán leszáradás után finomodik és nőiesre vált. Abszolút bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.