Lactovit

Ár:   750 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   600 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tina06, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

fioretta

2020. július 23.

Krémes állagú, nagyon jól felhabzik, gazdaságos, sokáig kitart a flakon. Mivel sűrűbb állagú, jól adagolható, nem folyik ki feleslegesen több a kívánt mennyiségnél. Az illata nagyon kellemes, finom, nem “mű” agyonparfümözött. Tápláló hatása első használat után már érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

narancsdzsem

2020. június 13.

Szofisztikált,kifinomult illata van,imádom! Egy sokkal csinosabb csomagolást érdemelne. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

Avoi

2020. május 21.

Nagyon jo, nem szaritja a borom es nagyon jo illata van :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Nagyon jo, nem szaritja a borom es nagyon jo illata van :)

cintialaura

2020. április 29.

Nagyon szeretem, mert nem irritál és egyáltalán nem szárít. Kellemes illata van, bár nekem nyáron nem esik jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

limonade

2020. január 26.

Nagyon jól hidratál, nem szárítja bőröm, illata kellemes, jól habzik :) legyen tél-nyár, nálam best of

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

muszika

2019. november 15.

Sajnos a hidegebb ido bekoszontevel a borom is kicsit szarazza valik, ez a tusfurdo nagyon jol szuperal, miota hasznalom kevesbe szaradok.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

artep04

2019. május 30.

Egy ideje szemezgettem már ezzel a tusfürdővel, aztán végül áprilisban vettem egyet. Nagyon jó, krémes állaga van, és tényleg hidratál, táplálja a bőrt, nem szárít.
Már bánom, hogy nem próbáltam ki korábban.
Nekem kb. 2 hónapig elég ez a nagy flakon. Biztosan újravevős nálam. A testápolóját is szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Már bánom, hogy nem próbáltam ki korábban.

timka

2019. március 10.

Nálam évek óta #1 volt holtversenyben a Nivea és Dove original kék-fehér verziója. Nos, ők most holtversenyben átkerültek a 2. helyre és nyert ez. Finom, könnyű formula, valóban hidratál és nem szárítja a bőrömet, az illatért pedig megveszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Ennie86

2019. február 12.

Az első lactovit tusfürdőm, de tutira nem az utolsó! :) Krémes, kellemes illatú, kíméletes kis termék. Nagyon megszerettem. :) Nem szárít, és jó kiadós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Anheszenamon

2018. október 7.

Téli időszakban nagyon szerettük használni, a férjem és én is. Ráadásul neki érzékeny és száraz a bőre, de ez a tusfürdő még neki is bevált. Krémes, jó az illata, nem szárít. Mindent tud, amit egy tusfürdőtől elvárunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lásd Tripeptide-32

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.