Lactovit

Ár:   750 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   600 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tina06, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Titus88

2022. január 14.

Jó illat, hidratál, gazdaságos. Nekem kicsit híg! Lehetne sűrűbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.

Jó illat, hidratál, gazdaságos. Nekem kicsit híg! Lehetne sűrűbb.

dettusbettus

2021. október 18.

A 3. flakon után is ugyanúgy szeretem, mint az 1. alkalommal, nem tudom megunni. Nagyon szeretem az illatát és tényleg jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

bazsalikom

Korcsoport: >54
2021. október 8.

Már többször vásároltam. Főleg a hidegebb időben használom, amikor a bőröm nagyon kiszárad.Nekem nagyon bevált a testápolójávak együtt. A csomagolása nem praktikus, pumpáls sokkal jobb lenne, mert elég folyós az állaga. Illata nagyon finom, kellemes zuhanyozni vele, engem maximálisan hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 8.

takacsbarbi

2021. július 12.

A piros kupakos fajtát használom már régóta, gondoltam ezt is kipróbálom. Nekem ez annyira nem jött be, mint a másik. De ez nem jelenti azt, hogy nem jó :) Nekem kicsit túl folyós, illetve a bőrömet sem hidratálja megfelelően, de extra száraz a lábam, valószínű emiatt. Szóval összességében nincs gond vele, csak nem jó az én bőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

veronika.s

2021. június 1.

Imádom! A bőröm valamiért nagyon száraz lett, de rátaláltam erre a tusfürdőre és azt vettem észre, hogy szépen lassan jön helyre a bőröm.
Ezen kívül az illata iszonyat jó és nagyon gazdaságos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

Ezen kívül az illata iszonyat jó és nagyon gazdaságos is.

lilaszilva

2020. november 13.

Az illata rögtön megfogott, egyáltalán nem az a "tucat mű". Tetszik, hogy picit sűrűbb és selymes állagú. Nem szárít, nagyon gazdaságos. Nem ez lesz a fürdőm éke, a csomagolása kissé bumfordi de amúgy teljesen rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

Vivus94

2020. október 14.

Annyira sajnálom, úgy tűnik én vagyok szinte az egyetlen, akinek nem vált be... Normál tusikat használtam idáig, de az utóbbi időben szinte mindentől levakarom a bőröm, úgy viszket. Olyan véleményeket olvastam itt, hogy gondoltam Glamour-napok alkalmával veszek egy nagy kiszerelést ebből, és meg van oldva a gondom. Pár napja használom, de csak annyi a változás, hogy kicsit talán kevésbé viszketek tőle, de sajnos nem táplálja úgy a bőröm, mint ahogy azt vártam. Egyébként imádnám, nem érdekel már az illata sem, de sajnos csalódott vagyok, hogy a használata után is vakaróznom kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

fioretta

2020. július 23.

Krémes állagú, nagyon jól felhabzik, gazdaságos, sokáig kitart a flakon. Mivel sűrűbb állagú, jól adagolható, nem folyik ki feleslegesen több a kívánt mennyiségnél. Az illata nagyon kellemes, finom, nem “mű” agyonparfümözött. Tápláló hatása első használat után már érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

narancsdzsem

2020. június 13.

Szofisztikált,kifinomult illata van,imádom! Egy sokkal csinosabb csomagolást érdemelne. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

Avoi

2020. május 21.

Nagyon jo, nem szaritja a borom es nagyon jo illata van :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Nagyon jo, nem szaritja a borom es nagyon jo illata van :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lásd Tripeptide-32

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.