Lacura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   Aldi

Tükörrel és felvivő pamaccsal.

Kiszerelés: 10 g

black_cico

2013. április 20.

eléggé kreolos bőröm van, így a capuccino árnyalatot vettem meg úgy 2 éve még, de túl sötét lett, szerintem feketéknek való :D valószínűleg ebből adódóan, de foltos lett.. nekem annyira az állaga se jött át, de nem kizárt, h még fogok próbálkozni egy világosabb árnyalattal, mert az ára igen kedvező :)

update: megtoldom két csillaggal az értékelésem, ugyanis egyik nap az Aldiban mászkálva nagy meglepetésemre észrevettem, h hoztak a Lacura márkából teljesen új termékeket, illetve a púderes doboz is fel volt töltve, így szerencsémre végre hozzájutottam a Beige árnyalathoz (egyébként csak 3 színben kapható, ez a középső), hát mondom akkor próba cseresznye, 600 pénzért a hülyének is megéri.. :)
nos azzal kezdeném, h ez az árnyalat is elég sötét, bár nekem egy leheletnyit az elején világosabb a bőrömnél, mikor felviszem, viszont amikor kezd fényesedni, akkor sötétedik picit, de nem vészes, számomra ez a tökéletes árnyalat, viszont ebből kiindulva én azt mondom, h szerintem a legvilágosabb árnyalat is egy közepes bőrszínre ajánlatos.. tehát ne lepődjetek meg ha megveszitek és sötét!! de ezen a "szépséghibán" túl vmi high end minőséget kapunk :))
nem egy vékonyan fogó kategória azt érdemes tudni, tehát azoknak ajánlanám akik alapozó szerű erős fedést szeretnének, a finish pedig hibátlan, egyenletes (színű és felületű), nem túl mattos, inkább enyhe szaténos bőrfényű baba bőr, amelyre kiválóan lehet sminkelni és mesésen tartós (reggel 7 órakor lett felkenve és este fél 11ig bírta, sehol sem foltosodott v kopott és a fényesedés is csak egészséges mértékben volt jelen), lehet picit szárít ezáltal, de az én zsíros bőrömnek tökéletes :)
legnagyobb előnye számomra, h nincs maszkhatása, mint a Max factorosnak és nem poros, 5 kilóméterről ordító púderezett hatása van. nagyon örülök, h rátaláltam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol