Lador

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: The Box and Beauty, 890 Ft

Fejbőrhámlasztó spa kezelés, ami eltávolítja a fejbőrön lerakódott zsírt, korpát, szennyeződést.

Ár: 890 Ft , Eladó: The Box and Beauty
Fizetés: banki utalás, utánvét, előre utalás, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

inspiredina

2023. június 4.

Többféle fejbőrradírt kipróbáltam már a zsírosodásra hajlamos hajamra, eddig ez tetszett a legjobban. Ellentétben a többi termékkel, ebben nincsenek nagy radírozó darabkák, nem sérti a fejbőrt, viszont üdének és tisztának éreztem, miután lemostam. Zsírosodásra kis mértékben volt csak hatása, de így is szerettem. A kis tubusok előnye, hogy nagyon könnyű felvinni, nekem egy tubus 2 alkalomra volt elegendő, hetente 1x használtam. Ami ellene szól, hogy ár érték arányban elég drága, ezért egyenlőre nem tértem vissza hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 4.

Adwoa

2021. december 9.

Hetente használom. Kellemesen bizsergető, hűs érzést hagy a fejbőrön, hajmosás után látványosabban megemeli a hajtövet, és azt hiszem, valóban jól tisztít, ugyanis kitolja a zsírosodás kezdetét (ebben szerintem partner a koreai gyógynövényes, zsíros hajra való sampon is, amit használok). Egy tubust 2-3 hajmosás alatt végzek ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

Judita88

2019. július 5.

Update: Ez az egyik legjobb dolog, ami a problémás hajammal és fejbőrömmel történhetett. Kezdetben valóban hamarabb zsírosodott a hajam, de ez nagyjából a harmadik vagy negyedik tubus után eltűnt. Együtt használom a márka korpásodás elleni samponjával néhány hete (plusz keratinos balzsam és esszencia), csak a legjobbakat tudom mondani.

Nagyon sokat szenvedtem a korpás hajammal, a facebookos Kbeauty csoportban láttam erről az ampulláról ajánlást, és rendeltem egy kisebb adagot kipróbálásra. Annyira bevált, hogy úton van a tizes csomag. Nem tudom mikor éreztem ilyen szupertisztának a fejbőrömet, sokkal kevésbé korpásodik, egyetlen hátránya, hogy tényleg hamarabb zsírosodik a hajam egyelőre. Kíváncsi vagyok, hogy folyamatos használat mellett milyen hatása lesz, jelenleg megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Judee1

2019. június 6.

Életemben először használtam ilyen terméket, s azt kell hogy mondjam, hogy egy alkalom után nekem wow-érzést adott :). Olyan tisztának éreztem hajmosas után a fejbőrömet, mint eddig még sohasem :) :o, könnyű és tiszta érzést, így a pontos!
Nem minden hajmosasnál, de használni fogom. Hajhullás megfékezésére vásároltam, később visszajovok még mesélni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

Krikike

2019. május 18.

Mostanában nagyon viszketett a fejbőröm és hatalmas nagy darabokban hámlott. Gondoltam kipróbálom ezt a terméket. 1000ftért sikerült hozzá jutnom ebayan. 1 hét alatt meg is jött. Kicsit féltem tőle hogy tényleg zsírosítja a hajat de szerencsére nekem nem. 3 alkalomra volt elég. Már az első használat után éreztem hogy jó lesz de a viszketést és hámlást a 2. használat után mulasztotta el.. remélhetőleg végleg 😊 Én kb 5 vagy 10 percig hagyom fent mert iszonyat jó érzés ahogy a mentol hűsít bizserget. Utána pedig úgy érzem mintha nem is lenne haj a fejemen (hosszú hajam van) nincs súlya (tudom hogy hülyén hangzik de nem tudom jobban megfogalmazni) olyan könnyűnek tisztának érzem a fejbőröm. Már újra is rendeltem mert szerintem iszonyat jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

jollygardener

2018. július 24.

Semmi sem segített a seborrheámon, így rendeltem egy 3-as csomagot. Egy ampulla 2 hajmosásra volt elég. Már első használat után láttam változást, mire mindhárom elfogyott, teljesen megszűnt a korpa és viszketés, és a pirosság is nagyjából elmúlt. Az egyetlen negatívuma, hogy jobban zsírosodott a hajam. Nekem kifejezetten kellemes volt a hűs, mentolos érzés. Ha ismét előjönne a seborrheám, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

dio14

2018. július 1.

Régóta keresek megoldást a zsíroskorpa feloldására, és olyan jó lett volna, ha ez beválik, de sajnos nem. Az égvilágon semmit nem segített, még előbb elkezdett zsírosodni a hajam. Iszonyatosan mentolos, hűsítő, nem jó érzés használni. Talán annyi haszna volt, hogy fényesebb, puhább lett tőle a hajam, de erre egy sima balzsam is képes. Nem ajánlom😔

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Hydroxyacetophenone, Betaine, Hydrolyzed Silk, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.