Lady Stella

Ár:   1780 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty-ka, Módosítva: 2018. június 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Testápolók

Az arcon és testen egyaránt alkalmazható bőrfeszesítő masszázskrém, melyben a kékalga jótékony hatásának köszönhetően, pótolja a sejtek elveszett nedvességtartalmát, gazdag vitamin és ásványi anyag összetevői fokozzák a sejtek működését.

2 féle változatban kapható.

alizee

2019. május 8.

hatalmas adag testápóló potom pénzért, mondjuk nem is ez a lényeg. a csomagolásával nem vagyok kibékülve, könyékig kell belenyúlkálni a hatalmas tubusba minden alkalommal ami nem túl praktikus úgyhogy a felét áttöltöttem egy pumpás üvegbe. jó kis krém, szépen hirdatál, nehezen szívódik be a bőrbe de utána tényleg finom puha lesz, bár a feszesítő hatásról nem tudok nyilatkozni. a mézes parfümös illatát nagyon szeretem, sokáig meg is marad a bőrön. elhasználom, viszont ahogy már többen leírták én sem fogom újravásárolni az összetevők miatt, sajnos nem néztem meg előbb úgy rendeltem meg...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Beus1995

2019. március 23.

A bőrfeszesítőt használom. Már több mint a felét elhasználtam. Nekem kicsit nehezen szívódik fel, de utána kellemes érzést nyújt a bőrömnek. Az összetevőkben viszont van némi kivetni való, így nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

BLili

2018. augusztus 7.

2018. márc: A bőrfeszesítőt vettem meg, és bár még egy csak egyszer próbáltam ki, de már írnom kell róla, annyira jó. Vastagon kenve is nagyon gyorsan beszívódik, kb. 2 perc alatt, nem hagy zsíros réteget, viszont nagyon-nagyon jól hidratál. Kissé erősnek tartom a méhviasz illatát, enyhén öregasszonyos szag, de ez elenyésző a pozitívumok mellett. 1 liternyi került 1500 Ft-ba, hihetetlen ár-érték arány.

2018. aug: mostanmára fogyott el, és most már jobban ismerem az összetevőket, ezért bár a leggazdaságosabb testápoló, és jól ápolt, de a BHT és a paraffinum liquidum (hiányzik az összetevők közül) nem veszem újra, sem a másik fajtát a pálmaolaj miatt és le is pontozom miattuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

mimmike

2016. május 20.

Kb. két éve vettem meg az utolsó dobozzal. Közben többször elcsábultam más, futtatott testápolók felé, így még mindig van belőle. Tegnap hosszú idő után újra használtam és a véleményem az, hogy még mindig magasan ez a legjobb testápoló a piacon. A mai napig nem találok ennél jobbat ár/érték arányban, nem beszélve a tetemes mennyiségről. Mindkét fajtát szeretem, azt hozza, amit ígér. Sőt! Többet is, mint amit első ránézésre elvársz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

missancsi

2015. december 20.

Az intenzív hidratálót használom. Imádom!Gyorsan beszívódik,utánna nagyon puha és hidratált a bőröm.Csak ajánlani tudom.Árban és mennyiségben is kiváló!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 20.

fannikeresztes

2015. április 5.

A intenzív hidratálót használom, és nem csalódtam benne! Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik! Akik nem szeretik az erős illatokat, azoknak is ajánlom mivel az illata visszafogott, beszívódás után szinte eltűnik. Remek termék, 5* :)
Update: Még mindig a kedvencem. Mostanában több hidratálót is kipróbáltam a Himalaya Herbals termékcsaládtól, amik szintén jól beváltak, de ezt a krémet nem taszították le a trónról! Annyira gyorsan beszívódik és hidratálás után nem érzem nehéznek a bőrömet! Nyáron biztosan ezt fogom használni.
UPDATE: Megváltozott az illata... az új csomagolásban lévő krém nagyon erős illatot hagy maga után beszívódás után is. Nagyon zavaró, számomra kellemetlen illatot. Kézkrémként használom, kezet úgy is gyakran mosok, így lejön az illat, de a testemen nem tudom elviselni egész nap az illatát. -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 5.

pinkil

2014. január 22.

A mély hidratálót használom jó ideje, mert óriási a bödön. Nagyon szeretem. Jó az illata, gyorsan beszívódik, megfelelően hidratál. Arckrémnek is ezt használom. Zsíros bőröm van, amire minden krém sok, de ez megfelel. Elég sok ideje ezt használom az arcomra és semmi gondot nem okozott. Maradok ennél. Meguntam az arckrém keresgélést, és hogy pár használat után elég is belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

ST

2013. szeptember 18.

Az intenzív hidratáló változatot vettem ajándékba, és pozitív visszajelzést kaptam. Az illata kellemesen friss, az állaga könnyű, gyorsan beszívódó. A kiszerelés kissé otromba, ha hordozni akarjuk, kell hozzá valamilyen "áthidaló megoldás".

Valóban rossznak tűnik a leírás, íme egy pontosabb:

Lady Stella Intenzív hidratáló mélytápláló testápoló 1000 ml

A környezeti ártalmak (napfény, víz, szél) könnyen kiszárítják a bőrt, mely veszít nedvességtartalmából, így érdessé válik, húzódik, viszket. A testápoló gazdagon táplálja, puhává és érezhetően selymessé teszi még az erősen kiszáradt bőrt is. Természetes pálmaolajat tartalmaz, mely azonnal megnyugtatja a húzódó, száraz bőrt és kellemesen bársonyos tapintásúvá teszi azt. Gondoskodik a bőr rugalmasságának és nedvességtartalmának helyreállításáról.

A másikhoz pedig:

Lady Stella Intenzív bőrfeszesítő testápoló 1000 ml

A mézkivonatot és kollagént tartalmazó testápoló természetes összetételénél fogva a bőr szerkezetébe épülve fejti ki hatását, hatékonyan állítja vissza a bőr szöveteinek rugalmasságát, feszességét, ezáltal megszünteti a petyhüdtségét. A mézkivonatnak köszönhetően intenzíven hidratálja és bársonyossá teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Valóban rossznak tűnik a leírás, íme egy pontosabb:

Lady Stella Intenzív hidratáló mélytápláló testápoló 1000 ml

A másikhoz pedig:

Lady Stella Intenzív bőrfeszesítő testápoló 1000 ml

cingarela

2013. március 6.

Ma a lady stella intenzív hidratáló mélytápláló testápolóját megvettem, isteni az illata végre valami ami nem mű és émelyítő szagot áraszt, nagyon tiszta, nagyon friss a krém illata, pont mint amilyet eddig kerestem, nagyon szép és praktikus és elegáns a csomagolása, nagyon jól elkenhető könnyű krém nem kell vele küszködni, eddig csak csillagos ötös, sőt több is (persze otthoni használatra, mivel nem vagyok masszőr, nyilván nekik teljesen más krém kell zsírosabb) a párom is fogja használni, neki is nagyon bejött az állaga az illata, és még plusz pont, hogy nagyon olcsó, alig több 1000 ml 1000 Ft-nál:) Majd később beszámolok arról is mennyire hidratál!:)

Ígértem, hogy írok a hatásáról, nos életemben nem volt ilyen jó testápolóm, sem testvajam, pihe puha bársonyos selymes tőle a bőröm, mint az úgynevezett baba popsija, nem húzódik, nem viszket tőle a bőröm (az utóbbi időben egyre több terméktől viszket, nos tőle egyáltalán nem!!!) Még hogy öt csillag, egyenesen tíz.......igaz a beszerezhetősége kissé körülményes, de megoldható...............viszont nem értem a fent leírtakat 1. Ez nem masszázskrém 2. Arcon.........ezt újfent hallom (nos arcon még nem próbáltam, egyszer lehet, hogy megreszkírozom, de azért ez egy hidratáló testápoló nem arckrém :))
Sztem rossz szöveget írtak itt fent hozzá :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 6.

Sztem rossz szöveget írtak itt fent hozzá :D

Linuxo

2012. augusztus 9.

Csak azért kap tőlem négy pontot ez a testápoló, mert nem tetszik az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Csak azért kap tőlem négy pontot ez a testápoló, mert nem tetszik az illata.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lanolin, Collagen, Honey

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0