Best of Beauty 2019

Lady Stella

Ár:   350 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sparklepony, Módosítva: 2012. november 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Energizáló anyagokban gazdag, erős antioxidáns hatású arcmaszk, mely stimulálja a sejtaktivitást, erősíti a kollagéntermelést, lassítja a bőr öregedését. Biztosítja a sejtvédelmet és sejtmegújulást, a bőr megfelelő vízháztartását és hidratáltságát. Kiváló öregedéselleni, revitalizáló és ránctalanító hatású. Használata bársonyosan sima, rugalmas bőrfelszínt, finomabb kontúrokat eredményez.

ribizlizizi

2015. november 30.

Hát én az Asiaban találtam rá a tasakos verzióra, olcsó volt, gondoltam, kipróbálom. Az állaga nem tetszett, csomós volt meg gumis, tovább meg már nem akartam higítani, így felraktam. Foltokban könnyen lejött, máshol meg kaparászni kellett, ami nem tett túl jót a bőrömnek. Semmi különös, puhább lett tőle a bőröm, de nagyjából ennyi. Ja, azért mindenképp levonok egy csillagot, mert a zacsi nagyon nem bírja az utazást, kinyílt az illesztésnél és egy jó része a táskámban landolt, amitől ragad. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

kivike

2015. október 17.

Én nem dobozos, hanem kis tasakos változatot próbáltam ki, néhány hónapja vettem a Rossmannban 200-300 Ft-ért. Meg is feledkeztem róla, de ma megláttam a fürdőszoba szekrényben, és késztetést éreztem, hogy kipróbáljam. Furcsa volt, hogy por alakú, és nekem kellett vízzel a megfelelő állagot produkálni. Szerintem én egy kicsivel több vizet tettem bele, mert kicsit folyós lett, de ez igazán nem a termék hibája. Zselés állaga lett, amit száradás után le lehetett húzni. Kicsit nehezen jött le, inkább cafatokban, úgyhogy szinte egész délután húzgáltam magamról az anyagot. Amúgy jó a pakolás, puhítja a bőrt, de nem hiszek az anti age hatásban, főleg úgy, hogy nem napi szinten kell használni. Erős négyest adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 17.

Hidratálók: Glucose, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.

PVP 0 0

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.