Lady Stella

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juciii, Módosítva: 2015. február 5.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

• összetételének és keratin rost kivonatának köszönhetően különösen,kímélő tisztítást tesz lehetővé és egyben ápolja és táplálja a fejbőrt
  • védi a festett haj színét a nap káros fakító hatásától
  • használatával a haj selymessé és könnyen fésülhetővé válik
  • varázslatos banán-turmix illattal

corsica

2016. december 8.

Ebbe a samponba az (új) fodrászomnál szerettem bele. Annyira megtetszett az illata, hogy már a fodrászszékbe elhatároztam, hogy ez kell nekem. Az árát is kedvezőnek tartom és a hatásával is maximálisan meg vagyok elégedve eddig. Egy héttel a nagy rátalálás előtt szőkítettem a hajam ( ezért kellett az új fodrász) , azon az egy héten tapasztaltam olyat, hogy az alapból zsírosodásra hajlamos hajamon a festett rész pedig párhuzamosan az ellenkezőjét produkálta, nagyon kiszáradt. Csodásan néztem ki. Azóta szerencsére nem fordult elő velem ilyen. :D Ugyanúgy viselkedik az egész hajkoronám mint a hajfestés előtt, és ezt én a termék javára írom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

zsuzska80

2015. október 19.

Egy másik sampontól elviselhetetlen fejbőr fájdalmam volt, és rengeteg hajam elvesztettem minden fésülködésnél, főleg hajmosás után :(
A stella termékekekért régóta szemezgetek, így gondoltam nincs vesztenivalóm, hisz nagy kiszerelés, jó áron.
Az első használat után szupi!!! :) Megszüntette a fejbőrfájdalmam, és lényegesen kevesebb hajat vesztettem el hajmosáskor, és fésülködéskor szinte semmit. Nagyon szuperül habzik, lehet higítani kellene :) úgy még gazdaságosabb lesz. kipróbálom. egyenlőre csillagos 5-s :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 19.

adrienn0507

2015. május 3.

Imádom! A vékony szálú, hamar zsírosodó hajammal eddig ez a sampon bánik a legjobban. Néha mást is használok, nehogy hozzászokjon a hajam, nagyon sajnálnám. Az illata használat közben kellemes, utána egyáltalán nem érződik, amit én nem is bánok. Az átlagosnál sokkal folyékonyabb. Nagyon jól habzik, nem gubancol. Én 1800 forintért vásároltam, de 1 liter. Több, mint három hónapja használom, de még bőven van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.