Lady Stella

Ár:   1510 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MademoiselleSumire, Módosítva: 2014. március 26.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Sampon festett hajra

Argán olaj kivonatának köszönhetően különösen kímélő tisztítást tesz lehetővé és egyben ápolja és táplálja a fejbőrt.Festés, szőkítés, dauerolás után semlegesíti a fejbőrön maradt anyagokat. Védi a festett haj színét a nap káros fakító hatásától. Használatával a haj selymessé és könnyen fésülhetővé válik.

Kiszerelés: 1000 ml

Polett27

2019. február 23.

A balzsamjával együtt használom
Sosem cserélném le ! Gyönyörű lágy hajat eredményeznek elnehezítés nélkül és nagyon sokáig elég
Nálam a drágább termékek fölött magasan győzedelmeskedett

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

A balzsamjával együtt használom
Nálam a drágább termékek fölött magasan győzedelmeskedett

katica131

2015. augusztus 5.

nagyon szeretem :) nekem tetszik az illata, szépen tisztít, kellemes állagú, és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

PanPls

2014. november 16.

Festés után használom a vendégeim haján, nagyon szeretik az illatát. Az én hajamat sajnos nagyon zsírosítja, már egy nap után olyan a hajam, mintha négy napja nem mostam volna meg =(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

judit.krasznai

2014. november 13.

Valamiért beragadt nálam, hogy ilyen sampont akarok venni, és mivel az SLS-mentesből nem volt a kínainál, ezzel mentem haza.
A hatása eddig csillagos ötös. Az illata viszont tényleg WU2, én fahéjolajat raktam bele, és így már finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 13.

Odil

2014. június 25.

Ez egy nagyon jó dolog. Teljes működésének vizsgálatáért kipróbáltam a dús, vastagszálú, félhosszú hajú cicapajtásomon is (aki egyszer samponoz, és hajmosás vége, semmi balzsam, ami módosíthatná az eredményt). A termék szaga pocsék, olyan, mint a WU2-é, és egy éjszakán át simogattam ki az orromból (nagy sugara nincs, de együtt alvós közelről egyszerűen csak nem finom). A hatása viszont teljes mértékben kompenzál. Szép, erős, csillogó és puha lett a haja tőle, még hajmosás után három nappal is reklámba illő volt. A tisztítóképessége is meglepően jó olajossága ellenére, négy-öt napig bírja tőle a hajunk. És akkor szép fokozatosan át az én színezett vörösségemre, ami mániásan szökik a régebbi szőkítésről. A Schauma bébisamponján (fehér-kék, macis) kívül csak ezen éreztem eddig, hogy valóban nem marja a színt, szuper halvány színű vizet mosok ki a hajamból, amikor használom. Krémes, habzós, fincsi, nem kell belőle sok. Mindenképpen ki akarom próbálni ugyan az SLS-mentes tesóját (az lett volna az eredeti terv is, de elrontották a rendelésem), ám örömmel fogom elhasználni ezt a litert, élvezi a hajam.
Van tippetek, milyen illóolajjal menthetném az egyetlen gyengeségét?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Van tippetek, milyen illóolajjal menthetném az egyetlen gyengeségét?

Hidratálók: Propylene Glycol