Lakmé

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Argold, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

10 az 1-ben hajban maradó ápoló balzsammal, ami tökéletes lezárást biztosít az egészséges hajért.

Audry1

2019. szeptember 19.

Nekem nagyon száraz, töredezett és festett hajamra ajánlotta a fodrászom és rendelte meg nekem, mert magánemberként (akkor még legalább is) nem lehetett beszerezni.
Az illata nagyon jó volt, az állagával is meg voltam elégedve. Nem kellett túl sok belőle, az adagolós kivitelezés külön tetszett. Maximum 2 nyomásnyira volt szükség a hajvégeimre.
Elhasználtam a teljes flakont. A hajvégeim puhábbak és fényesebbek lettek, viszont utána is töredeztek, amit valószínűleg a további festés és mellé hajvasalás okozták, így ezért nem vonnék le csillagot. Hosszabb távon viszont többet vártam tőle, a fodrászom mondjuk azt mondta szebb lett, de jobban megdicsérte a hajamat, amikor a Balea hajvégápoló olaját használtam ötöd ennyi pénzért, és még nekem is jobban bejött.

Összességében és az összetevőit is nézve nekem 3 csillag sajnos. Van hasonló, vagy ennél jobb termék is olcsóbban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

shajni

2019. január 28.

Nem vagyok elragadtatva tőle. A 10 felsorolt dologból alig teljesít valamit. Ugyanúgy töredezik a haj tőle, nem érzem, h hidratál és nem segít a kifésülhetőségben. Nem veszem újra. Pozitív pont: nem lesz összeesett túl csúszos-mászós a haj tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 28.

Hoogie

2017. december 26.

Szia Argold kitől vetted? Nekem is kellene egy ilyen balzsam.Ha fordászhoz megyek, rak rá ilyet. :)
Szerintem szuper termék.Bár most ahogy látom hogy van benne parabén nem örülök...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Argold

2016. április 23.

A fodrászomtól vettem. Puha, fényes hajat eredményez. Könnyen fésülhető lett tole a hajam. Az erős parfümös illata miatt adok csillagot. Nekem túl sok volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, PEG-12, Lactic Acid