Lancôme

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kBettina, Módosítva: 2014. január 3.

Ár:   12 900 Ft
Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

3 árnyalatú pirosító porpúder- formáz, pirosít, ragyogást ad.

Három selymes árnyalat, amely egyszerre formál, pirosít és ragyogást kölcsönöz. Hosszantartó, valósághű színek, amelyek nem halványodnak el.

kBettina

2014. január 17.

Nekem a világosabb árnyalat van meg (ha jól emlékszem összes 2 árnyalat van belőle) A pirosító része nagyon szép, diszkrét halvány rózsaszín, de szépen építhető. A highlighter része pedig tényleg csak egy kis fényt ad, semmi csillogás, ezt is szeretem benne. A bronzosító részét nem szoktam használni (még nem találtam meg a tökéletes darabot azt hiszem ezzel sem). És az ára is elég magas, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

annapanni

2014. január 5.

A háromból a középső talán a leglátványosabb, mondjuk az én bőrömhöz nem passzol annyira... Ahhoz egy régi clinique pirosító megy a legjobban, rettegek mi lesz ha egyszer elfogy. Sem csillámok, sem túlerőltetett színek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.