Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. április 9.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   parfümériák

Megjegyzés:

Az INCI listán a Butylparaben után "+/- may contain" összetevők szerepelnek.

fleurdelotus

2015. október 25.

Nekem a Blue pearl nevű van meg belőle. Elég kis halovány, alig látszódik a szememen, de ez nem a termék hibája, hanem a rossz színválasztásé a részemről.. :/ Könnyű vele dolgozni, más termékkel kombinálva meg igazán szép hétköznapi sminkeket lehet vele készíteni. Mindenképp be akarok ebből szerezni egy erősebb színt is, hogy lássam a különbséget. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Ildie

2015. július 21.

Nekem a királykék durván csillámos van meg. Tényleg nagyon durva. Ilyet szerettem volna, hogy két utcáról világítson a szemem, és sikerült is elérni, isteni. Kell hozzá egy matt kék alap, és arra felvinni és csodás. Istennőkéknek hívom. Tartós, nem mászik el, nem porol, csak dícsérni tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

erika81

2015. február 25.

Kicsit tartottam tőle, mert a Lancome paletták sajnos nem váltak be.
3 színem van belőle. 2 shimmer: Mannequin - ami egy fényesebb barna szín, Kitten Heel - arany beütésű rózsás árnyalat. És 1 matt: Vintage - ez egy szürkés sötétbarna árnyalat.
Általában a matt színt használom alapként és arra teszem fel a csillogó árnyalatot. Sietős reggelen a Mannequin-t magában használom.
Urban Decay alapot használok alá és így egész nap tart, olyan mint reggel amikor felraktam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

Kicsit tartottam tőle, mert a Lancome paletták sajnos nem váltak be.

Santa

2014. november 1.

Sötétkék árnyalatát használom és imádom. Rajtam tartós, pedig nem használok semmit alá, hidratálon kívül. Nem olcsó, de évekig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 1.

sephora

2013. június 8.

Ez az első magasabb árfekvésű szemhéjfestékem - de megjegyzem, leárazva vettem az eredeti ár töredékéért.
A 'Dazzling Steel' árnyalat van meg, amely számomra telitalálat a sötétzöld, enyhén csillámos színével.
Applikátorral és ecsettel is szépen felvihető, jól pigmentált, nem porzik. A szemhéjalapozóval remekül a helyén marad 6-7 órát.

****
Update:
Közben beszereztem még két árnyalatot.
Girly rose - enyhén csillámos, szolid világos rózsaszín árnyalat. Ez megfelelően pigmentált, természetes szolid sminkekhez használom.

Pearly green - ezzel kicsit mellényúltam. Inkább fehér, mint világos-zöld, emiatt nem az én világom. Csak nagyon közelről látni a zöld pigmenteket. De nem veszek le pontot, mert összességében meg vagyok elégedve a termék minőségével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 8.

****
Update:
Közben beszereztem még két árnyalatot.

noisette

2013. június 8.

A Strass Bronzer árnyalatot vásároltam meg, de kár volt. Sajnos 2 órát ha bír szemhéjon, ráadásul a színével is sikerült mellélőnöm. Bronzos színű arckiemelőként használom néha, de mondanom sem kell, hogy onnan is elszublimál rövid időn belül. Ne sajnáljátok, hogy kivonták a forgalomból, egy sima L'Oreal többet tud...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.